Balzám Garnier Fructis s kokosovou vodou

Nejsem z těch, kteří zkoušejí spoustu věcí na své vlasy. Velmi ho hýčkám, neboť chudák po vysazení antikoncepce a léčbě roacutanem neskutečně ubylo.

Mé vlasy jsou jemné a chtěla jsem kondicionér, který by mi to nestěžoval. Tehdy se raději vyhýbám silikonům a uvidím, jestli se mé vlasy znovu složí, takže jsem použila ty nejslušnější možné produkty.

Při tomto hledání produktů na péči o vlasy jsem se rozhodla požádat Mamen z makeup začala s přechodem na kudrny a dala mi několik dobrých doporučení, včetně těch Balzám Garnier Fructis s kokosovou vodou kdo je hlavním hrdinou dnešního příspěvku.

Posilující balzám s kokosovou vodou Pure Fresh Garnier

  • Suma: 250 ml
  • cena: přibližně 69,- Kč (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): voda, cetearylalkohol, behentrimoniumchlorid, glycinový sójový olejcetylestery, niacinamid, extrakt saccharum officinarum, kokosová ovocná šťáva, extrakt z plodů cocumis sativushydroxycitronelal, hydroxypropyltrimonium citrónový proteinbenzoát sodný, fenoxyethanol, chlorhexidin diglukonát, extrakt z listů kamélie sinensis, linaloolpentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinamát, benzylalkohol, isopropylalkohol, propylenglykol, alfa-isometyl ion, kapryloylglycin, extrakt z ovoce pyrus maluspyridoxin hci, geraniol, kyselina citrónová, citronellol, extrakt z citrusové citrónové kůry, sorban draselný, filtrát kořenových kvasnic leuconostoc, cinnamal hexyl, klicerin, parfém.

Byl to první bezsilikonový kondicionér, který jsem vyzkoušela a samozřejmě ten pocit byl zvláštní, protože nezanechává texturu, na kterou jsme tak zvyklí.

Vyzdvihli jsme některé přírodní složky, které obsahuje, ale obsahuje i pochybnější. Například je to receptura s mnoha konzervačními látkami, více než je třeba, proč? No, protože je to velmi vodnatá receptura se spoustou extraktu, který, není-li správně skladován, může poškodit produkt.

Výtažky poskytnou hydratační vlastnosti a další složky, jako je niacinamid, pomohou obnovit vlasové vlákno.

Myslím si však, že je to docela průměrný kondicionér. Na vlasy, které potřebují přechod a vyhýbají se silikonům, funguje skvěle. Ale podle INCI to není skvělý produkt.

Můj názor na kokosový vodní balzám Fructis

Ale myslím, že vím, že tohoto kondicionéru z kokosové vody od Garnier bude mnoho, jelikož je jeden z nejpoužívanějších, dám vám ten můj.

Sezóna, kterou jsem využil, dopadla dobře. Chtěla jsem si vlasy „vydezinfikovat“ bez agresivních sulfátů a bez silikonu, abych viděla, jak budou mé vlasy reagovat a hlavně kudrny.

Jak jsem vám již řekla, není to špatný produkt, pokud něco takového hledáte, pokud hledáte lesk ve vlasech, snadno se nosí atp. Vaším úkolem jsou silikonové balzámy, které nejsou špatné. všechno, co? Teď používám jeden a funguje skvěle, protože testuji něco, co jsem už dávno slyšela od Laury Bey a myslím si, že má naprostou pravdu, ale na to si budete muset chvíli počkat.

Fructis kokosový vodní kondicionér je velmi lehký, ideální pro jemné vlasy a podle značky, když je pokožka hlavy mastnější, ale konečky jsou suché, protože poskytuje spoustu vody, ale mimo tyto podmínky může zůstat dost krátká.

Cena je super a voní super (jako i od Fructis) ale zatím neopakuji.

⭐Skóre: 6,6 / 10

Pokud to někdo zkoušel, napište mi do komentářů, jak to dopadlo

Napsat komentář