Balayage melír pro blondýnky: toto jsou trendy, které budete následovat v roce 2022| Zdravápleť

Oct 13 Balayage barvy pro blondýnky: toto jsou trendy, které budete následovat v roce 2022

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Vlasy od Lauren Izquierdo

Blondýnka je návyková a když ji jednou vyzkoušíte, nevíte, jak se jí zbavit. Kim Kardashian jednou řekla: „Být blondýnka je práce na plný úvazek.“ Je to odstín vlasů, který rozzáří tvář, zjemní rysy a ubere nám léta (což se vždy cení). S izolací, která prohloubila náš způsob života podle trendů v módě a kráse, se však v kadeřnických salonech něco změnilo: balayage reflexy pro blondýnky stávají se přirozenější.

Naštěstí jsme se i nyní vrátili k tomu, co můžeme definovat jako „nový normál“. přirozenost klademe nad všechny věci. Výrazné efektní barvy zmizely – přestože pastelové odstíny jsou dalším vlasovým trendem, který nás přivádí do šílenství. Každopádně v roce 2022 převládne „nepozorovatelný“ finiš. Z tohoto důvodu byli kadeřníci vedeni k tomu, aby hledali nové receptury a techniky barvení, které zvýrazňují přednosti našich vlasů, dodávají jim hloubku a spoustu pohybu s velmi efektivními, ale téměř nepostřehnutelnými výsledky.

Blond Babylights & Highlights Sweep

Je to kombinace, kterou doporučují téměř všichni odborníci na barvy, protože babylights dodávají vlasům světlo a balayages jsou i nadále na vrcholu seznamu technik barvení, které nabízejí nejlepší výsledky, pokud jde o dodání hloubky vlasům. Mnozí z vás vidí lajky Maria Pombo nebo Valentina Ferragni Dlouho se připojili k tomuto vítěznému kombu.

Foto: @mariapombo

degradovaný melír

Vhodné pro blond a hnědé vlasy. Gradientové melíry jsou typem balayage, který zanechává kořínky tónu co nejpřirozeněji a následně vlasy rozzáří až po konečky. Jeho výsledek je super přirozený a vyžaduje velmi malou údržbu, díky čemuž je ideální pro ty lidi, kteří nesnesou myšlenku častého navštěvování jejich kadeřnictví.

Foto: @josyoliveirawt

dvě tuny

Buď ho miluješ, nebo nenávidíš, neexistuje střední cesta. Je to technika barvení, která již vyvolala rozruch mezi umělci jako např. Aitana nebo Dua Lípa. Pro ně, dvě tuny Pokračovat bude iv roce 2022, jako jeden z nejdiskutovanějších trendů v blond balayage, ačkoli na úspěch potřebujete velkou osobnost. Existují funkce, které se skládají z ponechání spodní části vlasů jedné barvy a horní části druhé.

Foto: @aitanax

Knoty dráždí světla

Tento typ světla dává velmi přirozený výsledek, protože jsou to blond světla bez zářezů, která nezačínají od kořínků. Podobají se balayage, ale rozhodnou se pro difúznější efekt, který je ještě jednodušší na údržbu. Ideální pro ty, kteří nechtějí chodit ke kadeřníkovi jednou za dva týdny. Nejlepší? Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, od blond až po ty nejtmavší.

Foto: @martacarriedo

Kus peněz

Tato technika barvení je založena na centrování všech blond balayage odlesků na přední části vlasů, orámování tváří a zvýraznění rysů, abyste na ně zaměřili svou pozornost. Toto, spolu s tím, že omlazuje, je jednou z oblíbených možností v kadeřnických salonech pro ženy nad 40 let.

Foto: @yuhanneson

Tavný uzel

Víme, že je to jeden z oblíbených barevných trendů letošního roku 2022 a nepřekvapuje nás to. Melting Nude je náhradní technika pro balayages, neboť nevyžaduje tolik údržby. Navíc, jak jsem již zmiňovala na začátku, nahé tóny jsou trendem a už dávno vstoupily do světa módy, líčení a doplňků. Proto to udělají iv našich vlasech. Je to jedna z barev na vlasy, která tvář nejvíce omlazuje a rozjasňuje. Jsou vhodné pro všechny tóny pleti a všechny věkové kategorie. Výhody všude!

Foto: @gaby_workshop

medová blondýnka

Je to něco, co byste už měli vědět. Blondýnů je mnoho, ale v roce 2022 to převezmou přirozené blondýnky. Šedé a platinové blondýnky jsou pryč. Jedním z oblíbených bude Honey Blonde, sladký a jasný odstín, který dodá vlasům pocit pohodlí a tepla. Neříkejte mi, že to nezní správně.

Obrázek: @behindthebalayage

.

Napsat komentář