Astor proti rakovině prsu| Zdravápleť

16. Říj. Astor proti rakovině prsu

Zveřejněno v 09:38 v Makeup od Carmen

The V neděli 19. října je Světový den boje proti rakovině prsu. Toto onemocnění představuje 30 % ročních diagnóz rakoviny ve Španělsku a je hlavní příčinou úmrtnosti na rakovinu se 6 000 úmrtími ročně. Tato čísla jen posilují myšlenku, že musíme zintenzívnit naše úsilí v boji proti této hrozné nemoci, která postihuje tolik tisíc žen.

Proto mnoho značek kosmetiky Chtěli se přidat solidární iniciativy pro získávání finančních prostředků podporovat výzkum a léčbu rakoviny prsu.

Jednou z těchto společností je Astor, který spustil Kampánie #KISSOSROSAS a jeden Exkluzivní kolekce produktů: rtěnky Soft Sensation Color & Care a laky na nehty Perfect Stay Gel Shine, vše s růžovou mašlí. Z prodeje této speciální kolekce věnuje Astor 32 000 eur AECC (Španělská asociace proti rakovině). Kromě toho bude Astor spolupracovat na workshopech body image, které AECC pořádá během celého roku.

Tato kolekce Astor proti rakovině prsu se skládá z pět odstínů rtěnek Soft Sensation Color & Care a pět laků na nehty Perfect Stay Gel Shine.

Ať se líbí Vzorky rtěnek Soft Sensation Color & Care této speciální edice proti rakovině prsu na slunci:

Ve stínu:

Kromě této kolekce uvedl na trh také Astor Kampánie #KISSOSROSAS povzbudit všechny ženy postižené touto nemocí, aby pokračovaly v boji a věděly, že nejsou sami. Jak se můžete účastnit? sdílení a selfie s růžovými rty a používání hashtag #KISSOSROSAS na vašich sociálních sítích. Pokud se rozhodnete zúčastnit, uveďte našeho uživatele @ppimor, abychom vám mohli poskytnout RT.

Samozřejmě, ve vašich prodejnách sestřenice opět v Stránka Primoru můžete najít tuto kolekci velmi speciální. Chcete-li pomoci s rakovinou prsu, můžete si ji koupit právě teď Rtěnka Soft Sensation Color & Care nebo lak na nehty Perfect Stay Gel Shine.

Spolu můžeme bojovat proti rakovině prsu!

Napsat komentář