Ashley Greene hovoří o své nové charitativní práci

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Ashley Greene hovoří o své nové charitativní práci

.

Getty Images

Foto: S laskavým svolením Mark Cosmetics

Zdá se nevyhnutelné, že všechny herečky v určitém bodě své kariéry spojí své síly s filantropií. A v tomto případě ano Soumrak hvězda Ashley Greene, která se spojila s Mark Cosmetics s cílem zvýšit povědomí o násilí na seznamkách a sexuálním obtěžování pomocí kampaně No More. mPowerment od Marka pomáhá vzdělávat mladé ženy o nebezpečích sexuálního násilí. Zdravaplet.com zastihl herečku (která je také ambasadorkou značky a modelkou pro kampaň DKNY), aby prodiskutovala její vášeň pro projekt; navíc jsme zjistili, jaké kosmetické produkty miluje.

Zdravaplet: S Markem jste už pár let, jak dlouho pracujete na kampani No More?

Ashley Greene: Jako ambasadorka značky Marka jsem se prostřednictvím kampaně mPowerment dozvěděla o hrozných statistikách zneužívání seznámení a násilí ze strany partnerů a věděla jsem, že chci pomoci změnit tyto statistiky. mPowerment by Mark a Avon Foundation for Women financovali studii No More, která zkoumala zneužívání na seznamkách, partnerské násilí a sexuální obtěžování. Bylo pro mě ctí zúčastnit se a informovat o výsledcích průzkumu na briefingu na Capitol Hill.

Zdravaplet: Jaké kosmetické produkty preferujete?

AG: Miluji Mark’s Gloss Gorgeous Stay On Lip Stains, jeden z mých dlouholetých oblíbených, protože není lepkavý jako většina lesků.

Zdravaplet: Máš charakteristický vzhled?

EG: Co se týče módy, miluji úzké džíny, jednoduchý top a hezkou kabelku. Co se týče krásy, teď jsem úplně o řasách.

Zdravaplet: Je pro tebe teď jednodušší udělat si make-up?

AG: Rozhodně jsem se o sobě hodně naučila z experimentování v průběhu let s tím, jaké produkty nejlépe fungují na moji pleť a triky od různých vizážistů, se kterými jsem měla to potěšení spolupracovat.

Zdravaplet: Máš úžasnou pleť, co používáš?

AG: Děkuji! Abych byl upřímný, snažím se pít hodně vody a dobře spát! Také si myslím, že cvičení a docela čistá strava dělají s vaší pokožkou zázraky.

Zdravaplet: Máte nějaká kožní onemocnění, se kterými bojujete?

EG: Hodně cestuji, takže dělám vše pro to, aby byla moje pleť svěží a hydratovaná. Vždy, když letím, ujistím se, že má tvář je čistá, aby si pleť odpočinula.

Zdravaplet: A co tvé vlasy, jaké produkty používáš?

AG: Lak na vlasy Mark’s Locks In Place je jeden z mých oblíbených. Povlečení do vlasů Ted Gibson je ideální pro cestování.

Zdravaplet: Máte vydaný film s názvem KBGB o nočním klubu v New Yorku a ikonickém punkovém hnutí. Jaké to bylo v té době potápět se?

AG: Bylo to úžasné období pro přenesení se při natáčení – oblečení, hudba, životní styl – opravdu pomáhá dostat se do charakteru, kdy se tolik věcí změní od chvíle, kdy vstoupíte na scénu.

Přečtěte si nejnovější zprávy o kráse.

.

Napsat komentář