Argireline: vlastnosti pokožky

Jako ostatní aktivní složky jsou známější, než je tomu v případě vitamin C, kyselina hyaluronová či retinol, argireline V posledních letech se stala velmi populární, protože její výsledky velmi potěšily kosmetický průmysl, který v současnosti uvedl na trh řadu produktů s touto účinnou látkou.

Co je Argirline?

argireline je a hexapeptidsyntetické tvorby, která má za cíl zabraňuje vzniku výrazových linií (zejména ty, které se tvoří na čele a kolem očí).

Nachází se v krémech, sérách a jiné kosmetice pod INCI „Acetyl hexapeptid-8“ a „hexapeptide-3“.

Argireline: „Botox“ pro lokální použití

The Jak jednat tohoto peptidu je Líbí se mi to co je dosaženo injekcí botulotoxinu resp. botox. Vzhledem k tomu, že se aplikuje lokálně, výsledky nejsou stejné, stejně jako délka trvání „natažení“, které na pokožce provádí.

Vrásky vznikají v důsledku svalových kontrakcí, a proto, když je chcete odstranit, používá se botox, protože působí jako neuromuskulární inhibitor, který brání komunikaci mezi svaly a nervy, aby se uvolnil a nestáhl, a proto nevznikly vrásky.

Vlastnosti Argireline

Jeho hlavní vlastností je zabránit vzniku vrásek a mimických linek díky svému stahujícímu účinku na pokožku. Funguje, jak už jsem řekl, tím, že se vyhýbá kontrakci svalů, což má za následek uvolnění pokožky, které zajišťuje, že se neobjeví žádné výrazové linie (nebo alespoň v menší míře).

Nejenže předchází a zlepšuje vzhled stávajících vrásek, přičemž má větší vliv na oblast očních kontur nebo vrásek na čele.

Výhoda Argireline

  • Žádné riziko, protože se aplikuje lokálně (na rozdíl od botoxu)
  • Není toxický
  • Je hypoalergenní

Proti Argireline

Nemá žádné nevýhody, jen jeho účinky na kůži jsou slabší než účinky botoxu. Je také pravda, že jeho působení zůstává, dokud jej aplikujete a že když jej opustíte, jeho činnost končí. Z tohoto důvodu není jako botox, který po čase vydrží, aniž by bylo potřeba nanášet další.

Stručně řečeno, myslím si, že je to dobrý produkt pro boj proti prvním výrazovým liniím u mladé pleti nebo k aplikaci několik dní před událostí, čímž se podaří zlepšit oblast pod očima díky svému stahujícímu účinku. Co však nemůžeme hledat v produktech, jako je Argireline, je to, že odstraňuje vrásky, jak to činí při jiných léčebných postupech, které vyžadují injekce nebo infiltrace.

Chcete-li znát kosmetiku argireline, stačí se přihlásit k odběru Zpravodaj o kosmetice a poštou obdržíte všechny produkty, které doporučuji.

Témata na této stránce

Napsat komentář