Arganour, nová přírodní značka v Zdravaplet| Zdravápleť

6. dubna Arganour, nová přírodní značka v Zdravaplet

Zveřejněno v 06:00 v přírodní kosmetice od Maria

Ahoj Veri!!

V současnosti se přírodní kosmetika stává stále více módní a stále více lidí sází na používání menšího množství chemikálií na svoji pleť. V Zdravaplet jsme aktuální az tohoto důvodu jsme do našich prodejen zakomponovali značku ARGANOUR. Chcete ji poznat do hloubky? Všechno vám řekneme v tomto příspěvku!

Arganour je značka z Malagy, která se specializuje na přírodní kosmetiku, která je založena na 100% přírodních olejích a je z nich vyrobena.

Jednou z charakteristik značky je, že sami dovážejí suroviny pro výrobu svých originálních produktů.

Mají široký katalog, od čistých olejů až po pleťové krémy, tělové oleje či masky.

.

Mezi oleji najdeme arganový, který je na vlasy, dokonce i šípkový, jojobový či čajovníkový, eukalyptový či levandulový esenciální olej.

Najdeme denní a noční krémy. Voní trochu citrónem. Přestože nemají jednoznačnou vůni, protože jsou to přírodní produkty, neobsahují parfém.

Noční krém je velmi hutný a hydratační na bázi arganového oleje, avokáda, ricinového oleje, kokosu a mandlí, bambuckého másla, včelího vosku.

Denní krém obsahuje arganový olej a mandle, bambucké máslo, včelí vosk, kyselinu hyaluronovou a kolagen. S ochranou proti slunečnímu záření SPF 15.

Výhody obou jsou:

  • Anti-aging: regenerační účinek na pokožku a redukuje vrásky
  • Posilování
  • Chrání před sluncem, faktor spf15
  • vyživuje pokožku
  • Uklidňuje dermální rány
  • Zklidňuje spáleniny a redukuje sluneční skvrny
  • Stimuluje růst nových buněk

Jeden produkt, který nás zaujal, je maska ​​ze sopečného jílu. The Clay Ghassoul Jedná se o produkt sopečné lávy z pohoří Atlas v Maroku. Jíl Ghassoul je bohatý na minerály jako hořčík, železo, vápník, oxid křemičitý a draslík a má vysokou absorpční, čistící a adstringentní sílu.

Je ideální v boji proti kožnímu mazu a akné, ale velmi pomáhá i při ekzémech, odstraňuje je bez podráždění.

Na stránce Zdravaplet je mnohem více produktů Arganour, ale my jsme vám chtěli říci o těch nejpozoruhodnějších a trochu přiblížit značku i těm, kteří ji ještě neznali.

Arganour můžete poznat v prostorách Parapharmacy prodejen Zdravaplet a na webu (kliknutím sem)

Doufáme, že se vám příspěvek líbil a sdělte nám, co od značky vyzkoušíte!

Do budoucna!

Napsat komentář