Antireflexní mlha na obličej Anthelios La Roche Posay SPF50+

Poté, co jsem ti ukázal opalovací krém desátník, ošetření obličejeve formátu krém s barvou av prach Nyní je na řadě on obličejové spreje nebo obličejové páry.

Dnes vám přináším La Roche Posay Anthelios Anti-Shine Invisible Fresh Face Mistmi bylo doporučeno v lékárna Eduardo Senante když jsem vám řekl, že jsem toto léto testoval různé formáty opalovacích krémů.

The výhodu Tento typ spreje je ten, že jej můžete nosit s sebou v tašce a největší výhodu vidím v tom, že je dobrý znovu naneste opalovací krém když se nalíčíte Ale dobře, než vám prozradíme, jak to dopadlo, řekneme si jako vždy o jeho ingrediencích.

La Roche Posay Anthelios Anti-Shine Facial Mist SPF50+

  • Suma: 75 ml
  • cena: cca 10 €
  • S SPF 50+
  • bez vazelíny a parafínu
  • přísad (INCI): butan, vodní, homosalát, oktokrilen, glycerin, dimetikon, ethylhexylsalicylát, dikaprylkarbonát, nylon-12, diizopropylsebakat, butylmetoxydibenzoylmetan, kopolymer styren/akrylát, kyselina p- lauryl, pentylenglykol, fenoxyethanol, polyc10-30 alkylakrylát, polyglyceryl-6-polyyricinoleát, propylenglykol, křemičitan křemičitý, chlorid sodný, sodná sůl sacharinu, tokoferol, parfém.

Tento sprej je a chemický opalovací krém ve formátu mlhy. V horní části seznamu ingrediencí můžeme vidět homosalat Y oktokrylen což jsou dva opalovací krémy, které jsou obvykle na seznamech „pochybných“ složek, první proto, že je slabým endokrinním disruptorem a druhý způsobuje podle studií buněčné změny v důsledku hromadění v těle. Zbytek vzorce je docela přijatelný.

La Roche-Posay mluví o tom, že je pro citlivá pokožka která nabízí a vysoká UVA a UVB ochrana díky svému filtračnímu systému kombinovanému s vlastní termální vodou do uklidňující a antioxidační působení. Slib a rychlá absorpce a suchý závěr Matný.

Můj názor

No ten můj stále funguje názor O tom Sluneční mlha z La Roche Posay. První věc, kterou musím říct, jsem já Používám ho jen k opětovnému nanášení opalovací krém při použití make-upu. Také jako běžný opalovací krém, pokud jste celý den venku, ale nikdy jej nepoužívejte jako základní opalovací krém. Myslím, že tyto formáty jsou v pořádku, aby vás občas zachránily, ale nemohou být hlavní ochranou.

Jak již bylo zmíněno, má dvě složky, které se „velmi nedoporučují“, ale většina opalovacích krémů je má. Také vám řeknu, že jsem viděl opalovací krémy se spoustou složek s pochybným účinkem, takže se příliš neobávám.

V souladu s textura je velmi lehkápři vzdálené aplikaci téměř nepostřehnutelné a to je pravda nesvítí se a rychle se vstřebává. Bělavá barva fotky je způsobena tím, že jsem ji dal blíže, abych ji ocenil trochu víc, protože jinak by byla těžko viditelná.

Je důležité aplikovat jej v doporučené vzdálenosti a vyhnout se jeho aplikaci na oblast očí, protože může způsobit podráždění a svědění.

Myslím, že to je dobrý produkt, navzdory dvěma opalovacím krémům v červené barvě. Pocit je dobrý a prozatím jsem při jeho používání nespálila? Ale říkám vám, radím vám aplikujte vždy znovu nikdy jako první opalovací krém. Můžete si vybrat také z této funkce Roche-Posaykrém ze stejné řady, o kterém jsem vám mluvila na blogu.

⭐Skóre: 8/10

Zkoušeli jste parní nebo opalovací krém?

Napsat komentář