Anthelios XL SPF 50 krém na obličej La Roche Posay

Před pár lety jsem trpěl propuknutím „sluneční alergie“ nebo spíše intolerance na slunce. Dermatoložka doporučila specifické opalovací krémy na tělo a obličej. Dnes přicházím mluvit o tom druhém, o Opalovací krém La Roche Posay Anthelios XL SPF 50.

Je to bělící opalovací krém s bělavým tónem chemické a fyzikální filtry která je oba chrání před UVA a UVB paprsky. Má různé krémy ze stejné řady La Roche Posay Anthelios XL v závislosti na typu pleti. V tomto případě je to tak antireflexní, protože moje pleť je smíšená a potřebuji krém, který ve mně nezanechá ten mastný pocit, který se stává při velkém množství opalovacích krémů.

Opalovací krém La Roche Posay Anthelios XL SPF 50

  • Suma: 50 ml
  • cena: 17 EUR (Přímý odkaz)
  • Bez parabenů
  • pro smíšenou a mastnou pleť
  • bez zápachu
  • přísad (INCI): voda, homosalat, oxid křemičitý, oktokrylenethylhexylsalicylát, butylmethoxybenzoylmethan, ethylhexyltriasonbisetylhexyloxyfenol metoxyfenyl triazin, drometrizol trisiloxanhlinitý oktenylsukcinát škrobu, glycerin, pentylenglykol, kopolymer styren/akrylát, cetylfosfát draselný, dimetikonperlit, propylenglykol, akryláty / C10-30 alkylakrylátový křížový polymer, hydroxid hlinitý, kyselina p-anisová, kaprylylglykol, edta disodickáinulin lauryl karbamát, isopropyl lauryl sarkozinát, peg-8 laurát, fenoxyethanol, extrakt z lebky baicalensissilylát křemičitý, kyselina stearová, stearylalkohol, kyselina tereftalylidensulfonová dikampfor, oxid titaničitý, oxid titaničitý [nano]tokoferol, trietanolamin, xantanová guma, glukonát zinečnatý.

The Roche-Posay Anthelios XL se vyznačuje tím, že je pro Kůže netolerantní vůči slunci čímž se zabrání vzniku skvrn.

Zdůrazněte vysoká ochrana před UVA a UVB paprsky Říká, že díky filtračnímu systému Mexoplex® v kombinaci s termální vodou La Roche-Posay, která je jemná a antioxidační. má texturu suchý dotek který se rychle vstřebává a zanechává doporučený suchý povrch pro smíšenou a mastnou pleť.

Nakonec to naznačuje nezanechává bílé skvrny ale v mém případě to tak nebylo, proto jsem v pouzivani nepokračovala protože tvář jsem měla úplně bílou a nestálo mi to časem ať to vypadá jako Casper. Chápu, že pro holky nebo chlapce s velmi bílou pokožkou to může fungovat perfektně, ale pokud patříte k těm, kteří se rychle obarví, jak se to stává mně, není to opalovací krém, který hledáte.

Složení La Roche Posay Anthelios XL

Trochu si vysvětlíme složení La Roche Posay Anthelios. Jak už jsem vám řekl v dělil tělový opalovací krém post Složení opalovacího krému nemá nic společného s krémem, přestože jeho struktura vypadá stejně.

zejména jeden Opalovací krém se skládá z mnoha fyzikálních a chemických opalovacích přípravků což je 60 % těchto receptur k doplnění kompozice o konzervační látky, stabilizátory nebo rozpouštědla. Proto si myslím, že je důležité trvat na tom opalovací krém obvykle nehydratuje a musíte jej použít k tomu, co je, opalovací krém, který zabraňuje spálení pokožky.

Složení na začátku velmi podobné jako u Delialova chrániče i když v tomto případě má více ingrediencí než např. oxid křemičitý nebo perlový kámen za koho jsou zodpovědní agenti absorbovat tuk na nohoul k dosažení antireflexního vzhledu, který Roche Posay slibuje pro smíšenou a mastnou pleť.

Jak vidíme, je to nutné dimetikon. Ostatní složky, které nevidíte zvýrazněné, jsou sloučeniny, které jsou jednoduše stabilizátory nebo rozpouštědly.

jak říká značka neobsahuje parabenyale už víte, jestli je mají nebo ne, všechny vzorce musí být zachovány, takže se nebudou jmenovat parabeny ale vždy nějaké budou obsahovat, v tomto případě zopakujte v tomto INCI již pověstné fenoxyethanol.

Konečně to vidíme La Roche Posay Anthelios má na konci tabulky oxid titaničitýrok fyzická ochrana před sluncem co je to špinavě bílé až krémové a koho je to funkce odráží sluneční světlo zabraňuje pronikání paprsků do pokožky. A pokud se podíváte na stranu, je tam stejný komponent jako indikace [nano]. Nanočástice vyvolaly mnoho kontroverzí, protože jejich účinek na pokožku je nejasný. Je to dost škodlivé, když se připravuje s aerosoly nebo spreji, takže v tomto případě, kdy je ve formě krému a při malém množství, které má, není to problém. O této ingredienci jsem vám říkal v příspěvku s lidl krémem.

Můj názor na La Roche Posay Anthelios

Jak už jsem vysvětlil, začal jsem používat La Roche Posay Anthelios na doporučení mého dermatologa sluneční intolerance. Myslím si, že pro tento účel je to velmi dobrý produkt.

Nechal jsem to však na půli cesty, protože účinek, který to zanechal na mé kůži, byl příliš bílý. Je pravda, že jsou i jiné opalovací krémy, které když dobře rozetřete a po pár minutách se nalepí a tu bílou barvu si nevšimnete, ale v mém případě s Anthelios XL se mi to nestalo.

Jinak je to velmi dobrý krém. The textura je dobráSnadno se šíří a plní víc než svou funkci.

Pokud musí zvýrazněním něčeho je jeho obal, protože žádný produkt neplýtvá a je vždy dobře uzavřen. Je pravda, že se neleskne a je to velmi příjemná textura pro smíšenou či mastnou pleť. La Roche Posay je značka, kterou mám velmi ráda a použila jsem už poměrně mnoho produktů, ale v opalovacích krémech jsem zatím nenašla takový, do kterého bych se zamilovala.

⭐Skóre: 7/10

Takže pokud používáte jakýkoli opalovací krém od La Roche Posay nebo jakoukoli jinou kosmetiku od značky, do které se zamilujete, zanechte mi ho v komentářích a já ho moc ráda vyzkouším 😉

Napsat komentář