Angelina Jolie září v reklamě na nový parfém Guerlain

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Angelina Jolie září v reklamě na nový parfém Guerlain

.

Tento obsah je importován ze služby YouTube. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Vždy, když se po dlouhém dni v práci cítíme na dně nebo unavení, není nic lepšího než kapka našeho charakteristického parfému, který nám zvedne náladu a přinutí nás cítit se, byť jen na chvíli, jako jeden z těch rozmarných modelů parfémů, které poskakují kolem. květiny zámecké zahrady na jihu Francie.

Samozřejmě, netrvá dlouho az tohoto snu nás probudí časovač myčky nádobí nebo bzučení motoru auta na ulici, ale je to právě ten pocit, který dělá zdánlivě dobrou náladu Angeline Jolie v její druhé reklamě na vůni pro francouzskou značku. Guerlain, což je o něco jasnější.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Reklama zveřejněná začátkem tohoto týdne ukazuje čtyřiačtyřicetiletého muže, který stydlivě vykukuje zpoza postele, zabalený v luxusním povlečení. Nejnovější film o nové vůni Guerlain Mon Guerlain Intense Eau de Parfém, který se odehrává v tropickém prostředí kambodžského domova Jolie a natočil ho oscarový kameraman Emmanuel Lubezki, ukazuje herečku v její nejpřitažlivější roli.

Jolie, známá svou výjimečnou krásou, hereckou, režií a humanitární prací, působí téměř étericky, když se toulá po jemně osvětlených místnostech zabalená pouze v prostěradle za dusných tónů filmu The Troggs „A Wild Thing I Think I“. Lásko.“ ty‘.

Tento obsah je importován ze služby Twitter. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Matku šesti dětí, která předvádí svoji rozsáhlou sbírku složitých tetování, vidíme usmívat se, když zobrazuje buddhistické nápisy na horní části zad, arabský text na předloktí a podrobné souřadnice označující, kde se jí na rameni narodily děti.

Getty Images

Toto je druhá parfémová kampaň Jolie pro Guerlain, protože hrála v jejich předchozím videu s názvem Notes of a Woman v roce . ať už je to Agentura OSN pro uprchlíky nebo Iniciativa pro prevenci sexuálního násilí, kterou spoluzakládala.

Za produkty zakoupené prostřednictvím některých odkazů v tomto článku dostáváme provizi.

Napsat komentář