Amy Chang porušuje svou rutinu pro zdravé vlasy– Přirozeně pečujte o své tělo Přečtěte si Andreina doporučení

Foto: S laskavým svolením Amy Chang

Na první pohled byste si mysleli, že Amy Chang má od narození čistou pleť a nádherné vlasy. Pokud jste jako my, budete překvapeni, když zjistíte, že tato blogerka a matka dvou dětí má od svých 20 let problémy s krásou, od zanícené pokožky až po vypadávání vlasů. Po letech experimentování s různými produkty, přísadami a kosmetickými ošetřeními Amy v roce 2016 spustila svoji webovou stránku Bond En Avant, aby se podělila o své znalosti a vášeň pro všechny věci krásy a rychle shromáždila následující.

Pro naši nejnovější část Více než v hloubce kůže série, měli jsme možnost popovídat si s Amy o jejích největších výčitkách s ohledem na krásu, o tom, jak oživila své řídké vlasy ao tom, jak je důležité být laskavá ke svému tělu po porodu.

Nejlepší (a nejhorší) věc, kterou udělala své pokožce:

Nejlepší ze všeho je, že jsem zastavila nadměrnou exfoliaci. Peeling je prospěšný, ale děláte-li ho příliš často – jako já – může dojít k narušení kožní bariéry, což vede k vyrážkám, dehydrataci a krepovatění.

Nejhorší případ: zanedbání opalovacího krému na začátku 20. let a návštěva solária (eek)!

Co pít pro zdravější střeva a kůži:

Piji hodně vývaru z kostí bohatého na kolagen, který si dělám doma. Je výživný, pomáhá zdraví střeva a poskytuje stavební kameny, které pokožka potřebuje pro tvorbu nového kolagenu a elastinu.

„Tvrdý budíček“, který jí změnil vlasy k lepšímu:

Moje rutina péče o vlasy se s věkem stala velmi složitou. Na konci 20 let jsem zažil řídnutí / vypadávání vlasů v důsledku let nedbalosti. Používal jsem levné, tvrdé produkty a často jsem je barvil. Nikdy jsem nepoužíval prostředky pro tepelnou ochranu a byl jsem obsedantně stylizovaný. Své vlasy jsem považoval za samozřejmost a nadělal jsem jim velké škody. Moje vlasy se staly křehkými, suchými, předčasně se lámaly kolem vlasové linie a řídly všude. Byl to drsný budíček, ale jsem ráda, že jsem to zažila, protože jsem se naučila důležitost péče o vlasy a na vlastní kůži jsem viděla rozdíl mezi správnou životosprávou a kvalitními vlasovými produkty.

Nejlepší (a nejhorší) věc, kterou udělala svým vlasům:

Nejlepší: Investujte do dobrého šamponu! Vlhkost je nezbytná pro zdraví vlasové pokožky a vlasů a ve špatných šamponech je tolik suchých a dráždivých složek. Vždy, když mi někdo pošle zprávu o problému s mými vlasy nebo pokožkou hlavy, první věc, kterou se zeptám, je: „Jaký šampon používáte?“ Naučil jsem se, že odstranění špatného šamponu může znamenat velký rozdíl při nápravě problému s vlasy.

Nejhorší: Světla blond jsem dostal ve dvaceti letech. Bělidlo vlasům velmi škodí a na rozdíl od pokožky, která se obnovuje každé čtyři až šest týdnů, může trvat roky a roky, než poškozené vlasy vyrostou.

Jak se vyrovnat s vypadáváním vlasů po narození:

Ztráta vlasů po narození je jednou z těch nešťastných věcí, které se pojí s krásným aktem přinášení života na tento svět. Stalo se mi to po prvním porodu a snad se to zopakuje za pár měsíců, když jsem měla druhý. Zdravá strava, užívání doplňků na podporu zdravých vlasů a pokožky a samozřejmě používání séra pro růst vlasů bylo to, co se mi osvědčilo napoprvé, takže tentokrát plánuji postupovat stejně.

Její řada pro čerstvé maminky, které zažívají změny na kůži, vlasech a těle:

Buď k sobě milý. Právě jste udělali tu nejúžasnější věc vůbec – přinesli jste život na tento svět! Užijte si své nové dítě a řekněte hezké věci sobě a svému tělu. Po narození se nutně změní tělo, pokožka a vlasy. To ovšem neznamená, že se nevrátí na místo, kde byla před narozením. Je to možné, ale chce to jen čas, takže se nestresujte změnami; většina je jen dočasná.

Kosmetické výrobky, které přísahají:

Napsat komentář