Ampule s vitamínem C 15% od Farmavázquez

The vitamín C On je jedním z aktivní principy více efektivní v kosmetice. Kromě toho, že jste mezi prvními, kdo viděli výsledky. Proto tuto ingredienci používám ve své každodenní rutině již řadu let a myslím, že mi zůstane na celý život.

The Vitamin C je antioxidant, zlepšuje vzhled znamének a skvrn na tváři.. Kromě toho dodá tváři spoustu světla a lze ji použít na všechny typy pleti.

Dnes ti to ukážu Injekční lahvičky s vitamínem C 15% od Farmavázquez. Ti, kdo jste ze Zaragozy, určitě znáte tuto lékárnu, která se nachází na ulici Pedro María Ric a kde se ráda dívám a dívám na množství produktů, které mají.

V této lékárně mají také velmi zajímavý sortiment produktů privátních značek oční krém s trojitým účinkem o kterém jsem vám už říkal v jiném příspěvku.

Ampule s antioxidačním vitamínem C od Farmavázquez

  • Suma: 30 jednotek po 2 ml
  • cena: 26 eur
  • antioxidanty
  • všechny typy pleti
  • přísad (INCI): voda, propandiol, kyselina askorbová, extrakt z listů alpinia galanga, extrakt z planktonubutylenglykol, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, xantanová guma, hydroxid sodný, parfémfenoxyetanol, triglyceridy kyseliny kaprylové / kapřice, hexylcinamál, linalool, citrónová, alfa isomethyl ionon, amyl cinnamal, butylfenyl methylpropionál.

Jako vždy, nejprve si povíme o jeho ingrediencích. Jak vidíte, není jich mnoho, ale tento vyniká téměř polovina (ty označené žlutou barvou) jsou voňavkářství. tyto složky Příčina při nesčetných příležitostech alergie Z tohoto důvodu a úměrně tomu hodně myslím na vzorec, a proto je to jedna z věcí, které se mi líbí nejméně.

Na druhé straně třetí kyselina askorbová následuje několik rostlinné extrakty a plankton který má podle Farmavázquez funkci stahování a vyplňování vrásek v případě planktonu a aktivátoru přirozené kyseliny hyaluronové v pokožce s extraktem z této odrůdy zázvoru (extrakt z listů alpinia galanga).

Být puchýře obvykle jdou zředěný v druhu oleje, kterým v tomto případě je hydrogenovaný ricinový olej aby byla lehčí a až tak nemastla pokožku.

Puchýře, které již znáte, přicházejí malé nádoby z tmavého skla, aby se zabránilo oxidaci vitamínu C. a jeho použití je snadné. Pomocí hadříku nebo hadříku rozlomte horní část ampule a vložte plastový dávkovač, který je součástí balení, a rozdělte jej.

V mém případě ho k nanášení nepoužívám. Obsah láhve si naliji přímo do ruky a pomocí plastového uzávěru uložím zbytek láhve, který jsem nespotřeboval v chladničce.

Můj názor

Ale dobře, přejděme k části, která vás zajímá nejvíc? Co se týče kontejner ty víš nejvíc vezikuly přijdeš tak a co je nejlepší způsob skladování vitamínu C Takže na to nemám žádné stížnosti. Navíc jsou zde tři úrovně puchýřů a ke každému je plastový aplikátor, takže postačí v případě, že by se jeden zlomil.

To, co slibuje na krabici, se mi zdá příliš na to, co ve skutečnosti nabízí. Říká o tom, že derivát zázvoru aktivuje „syntézu kyseliny hyaluronové“ a zdá se mi něco nepravdivého a to mnohem efektivnější by bylo, kdyby některou z jeho složek byla kyselina hyaluronová jako taková. Myslím, že ani extrakt z planktonu nedělá zázraky, ale pocit při aplikaci je dobrý. Na pocit je mastný, ale ne mastný a pokožka jej rychle vstřebá.

Co Všiml jsem si, že pokožka je šťavnatější a cítí se rozjasněná ale zkusila jsem výrobky s vitaminem C, které jsou mnohem viditelnější účinek a množství vitamínu C jsou ještě menší.

V souladu s formulace Myslím, že to je Základní A to více než polovina parfému zůstala kdo nosí. Musím říci, že i když se píše, že při prvních aplikacích to může svědit, ničeho jsem si nevšiml.

JAK POUŽÍT. Používám je jako sérum ale v mém případě Krém si už potom nedávám. Pleť si proto vyčistím, nanesu toner a po zaschnutí otevřu ampulku a Nanáším ho do poloviny na obličej, krk a dekolt malými doteky, aby teplem ruky lépe pronikl do dermis.. Co zbylo, přikryjte plastovým víčkem a uložte do chladničky na další ráno. Obvykle ho používám dva dny, ale ne jeden den. A přestože jsem mnohokrát četl, že vitamín C není fotosenzitivní, natřu se vždy na konci své rutiny opalovacím krémem a vyhnu se překvapením?

Nakonec to vypadá jako a základní produkt za těch 26 eur, co stojí. Po vyzkoušení jiných receptur jsem hubená, ale pokud jste nikdy nepoužívali produkty s vysokou koncentrací vitamínu C, na začátek by to mohl být dobrý produkt.

⭐Skóre: 6,6 / 10

Jaké ampule s vitamínem C používáte?

Napsat komentář