Amazon má obrovský výprodej sady Sunday Riley Power Couple Kit

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Amazon má obrovský výprodej sady Sunday Riley Power Couple Kit

.

Pokud jde o péči o pleť, síla je v číslech. Bez ohledu na váš cíl v oblasti péče o pleť budete potřebovat výkonný tým produktů pro řešení každého problému péče o pleť – hyperpigmentaci, rozjasnění, texturu, vyrážky a další. Každý den se objeví množství kosmetických produktů, které prolomí hluk, aby našly ty nejlepší receptury. . pro váš typ pleti a pleť je to velká výzva, která může oslabit kožní bariéru a vaše kapsy. Naštěstí vám soupravy péče o pleť mohou pomoci otestovat složky bez závazku v plné velikosti, zvláště pokud se prodávají na Amazonu.

Nejprodávanější duo Sunday Riley Power Couple se nachází mezi zlevněnými sadami péče o pleť na Amazonu na Prime Day. Kultovní favorit Good Genes je ošetření na bázi AHA, které odlupuje odumřelou pokožku pro viditelně jasnější a hladší pokožku. Je formulován s kyselinou mléčnou, lékořicí, citrónovou trávou a dalšími pro úpravu změny barvy nebo textury. V závislosti na typu pleti se dá použít i jako bezoplachová maska ​​nebo smývací maska. (Citlivé typy pleti by se měly použít nejdříve jako maska ​​a pak postupně přejít na bezoplachovou.)

Sunday Riley Power Couple Set

Sunday Riley Power Couple Set

Po ošetření pleti aplikujte Luna Sleeping Oil, vyrobený z retinolu a koktejlu výživných olejů včetně heřmánku, avokádového oleje a oleje z chia semínek, abyste pokožku zklidnili při usínání a probouzení. s kyprým, mladistvým leskem. Na Prime Day, který končí dnes, 13. července, byla souprava poskytnuta 30procentní sleva, čímž se její původní cena snížila z 82 na 57 dolarů. Příjemné nakupování!

Stále máte zájem dozvědět se víc? Prohlédněte si nejlepší nabídky péče o pleť v Prime Day Sale a nejlepší nabídky krásy, které jsou stále dostupné!

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

.

Napsat komentář