Amanda Seyfried měla velmi šťastné narozeniny

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Amanda Seyfried měla velmi šťastné narozeniny

.

Vývojový tým mediální platformy

Foto: Patrick McMullan

Být tváří velké kosmetické značky má své výhody, jak včera večer zjistila herečka Amanda Seyfried: Na oslavu svých narozenin a nové kampaně na jaře se společností uspořádala Clé de Peau Beauté masivní párty v exkluzivním newyorském Norwood House. „Nikdy v životě jsem nebyl mluvčím ničeho,“ přiznal Seyfried v místnosti plné bavičů dříve večer. „Ale poslední rok a půl byla skvělá cesta a já se tak moc bavím.“

Podle Lucia Pieroni, kreativní ředitelky make-upu v Clé de Peau, byly jarní produkty – třpytivé rtěnky, zářivé mytí obličeje a zlatá paletka očních stínů – inspirované čokoládou, svíčkami a perleťovou skořepinou. Ale ze tří zdrojů inspirace je čokoláda na vrcholu Pieroniho seznamu. „Čokoláda, dort a jiné sladkosti“, se kterými se setkala ve Valerie’s Patisserie v Londýně, ovlivnily krémovou, třpytivou texturu rtěnek (názvy tuby sahají od čokoládové lanýže po švestkový pudink). „Jsou velmi chutné, ale nestuční!“ Pieroni mluví o svých výtvorech.

To vysvětluje tři patra dezertů v Norwoodu. Ve druhém patře byl celý bufet plný koláčů, tartaletek, patrových dortů a bonbonů, zatímco v nejvyšším patře byla čokoládová tyčinka plná cukrovinek MarieBelle a horkého kakaa. Vrcholem večera bylo, když hosté, kteří drželi svíčky, rozdávali, uhodli jste, běžci na sladkosti pozdravili Seyfrieda, když vyvalovali masivní dort z arašídového másla a čokolády.

Chcete kousek? Nakupte kolekci Clé de Peau „Le Maquillage Couleur“ v březnu v Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue a Barneys.

.

Napsat komentář