Alme organický tuhý šampon – zkušební kosmetika

Už několik měsíců chci používat tuhý šampon. Zatím se nikomu nepodařilo poslat dokonalé řešení, což není divné Přírodní krásy Aragonska Značku jsem znal Alme Organics jeho úžasný mandlový oleja chtěl jsem vědět, jaké další produkty mají.

Pro ty z vás, kteří ji neznají, Alme Organicje značka přírodní kosmetiky z Aragonska, která má čistý mandlový olej jako emblematický produkt. Už jsem vám o něm na Instagramu říkala, ale pokud chcete opravdu vědět, co je to čistý mandlový olej, musíte jej použít. Jděte na cokoliv!

Pointa je, s tím olejemi tvůrkyně a jmenovkyně A. Salas Dělejte to, co Jiná kosmetika než Tuhé šampony superstar. Jsou tři: Superstar Yellow Song, pro suché vlasy; Superstar Violet Sunset, pro mastné vlasy a Superstar Mint Pleasure, pro normální vlasyo které jsem zde dnes mluvit.

Po užívání posledních dvou měsíců vám řeknu své názory a zkušenosti, kde vám můžu pomoci rozhodnout se.

Tuhý šampon Superstar Mint Pleasure

  • Suma: 60 gr.
  • cena: 199 Kč (Přímý odkaz)
  • Složení (INCI): Kokosový isetionát sodný, glycerin, kokosový olej, kyselina stearová, kokosová mastná kyselina, isetionát sodný, vodní voda, mátový olej, Prunus Amygdalus Dulcis olej, kaolin (bílý jíl), semenné máslo kakao Theobroma, lavan, Linalool, D-Limonen, Chlorid sodný, špenát.

Jelikož jich není mnoho, udělám jeden analýza všech složek abyste je lépe znali a věděli, co obsahují.

První sodná kationtová kyselina což je povrchově aktivní látka přírodního původu zodpovědná za čištění. Tato funkce se provádí spolu s Kyselina stearová Y kokosová mastná kyselina které jsou také součástí mýdlových produktů pro čištění vlasů.

Něco pozitivního, když začnete INCI je, že, jak vidíte, voda není jeho první složkou, jak je tomu ve většině běžných šamponů. Tímto způsobem se méně rozředí vlastnosti aktiv, a proto je to pro mě velmi pozitivní bod.

Pokračujeme v surovinách. The glycerin (glycerin) pomůže upravit vlasy. Nakrmit ho najdeme Kokosový olej (kokosový olej), sladký mandlový olej (olej z prunus amygdalus dulcis) a kakaové máslo (kakaové máslo theobroma).

Na druhé straně, mátový esenciální olej (Mátový olej) bude působit jako antibakteriální a stimulátor průtoku krve, čímž podpoří růst vlasů. Tato antibakteriální funkce je také co levandulový esenciální olej (olej z Lavandula Angustifolia), který zase kompenzuje přebytek kožního mazu v mastné pokožce hlavy. Obě jsou zodpovědné za dodávání vůně produktu spolu s Linaloolem a D-Limonene, což jsou dvě vonné látky.

hlína kaolín (Kaolín) pročišťuje kořínky vlasů a pomáhá je udržovat čistší, protože zachycuje látky, které barví a znečišťují vlasy.

nakonec Chlorid sodný jako regulátor viskozity vzorce aa špenátový prášek který mu dodá tu nazelenalou barvu Alme Tuhý organický šampon.

Můj názor na tuhý šampon Alme

The tuhé šampony jako Alme pomáhá snižovat spotřebu plastů a tedy k větší péči o životní prostředí. Navíc vydrží déle než běžný šampon, takže zde jsou jejich první dvě pozitiva.

O jeho složky jsou velmi dobré av dokonalé kombinaci, aby to bylo a šampon, který myje, čistí, ale nevysušuje vlasy jako u jiných přírodních šamponů, jako je šampon Shikakai od Alma Secret.

Odkdy ho používám Všiml jsem si, že mé vlasy vydrží déle čisté a všiml jsem si, že mi to pomohlo víc si označit smyčku. Není to způsobeno samotným šamponem, ale procesem, který dodržuji křídová obličejová metoda abych získal zpět svou přirozenou kudrnu. Nedělám to doslova, jen jsem začala odstraňovat silikony a SLS/SLES a zatím jsem s výsledkem spokojená.

Pokud k tomu připočteme cenu, která je 8,5 €, stává se z toho dobrý, pěkný a levný produkt, jeden z těch, které mám rád.

⭐Skóre: 9,6 / 10

Používáte tuhé šampony? Sdělte mi svůj názor na tyto produkty v komentářích a podělte se o zkušenosti?

Napsat komentář