Alma Secret Ultra hydratační krém na nohy

The nohy Je to další skvělá zapomenutá péče o tělo. Nevím, jestli se vám to stává, ale ano Obvykle se o ně příliš nestarám, a toto léto, pokud mě velmi vysušuje. Obvykle používám čisté bambucké máslo, po sprše, v noci, na gauči, ale mnoho dní zapomínám.

Jeden z prvních produktů Alma Secret, se kterým jsem se setkal, byl tento ultra hydratační krém na paty (a chodidla) z řady Cleopatra, a myslím, že to byl první produkt specifický pro chodidla, který jsem vyzkoušel.

Upřímně řečeno, měl jsem skvělé INCI, ale nedal jsem za to tři pesos. Nikdy však neříkejte „tuto vodu pít nebudu“ nebo „do tohoto krému se nezamiluji“ hehe.

Hydratační krém na paty a chodidla 8% urea, skvalen a avokádo «Cleopatra» Alma Secret

  • Suma: 100 ml
  • cena: cca 15 € (Přímý odkaz)
  • hypoalergenní
  • Netestováno na zvířatech
  • Přírodní kosmetika
  • přísad (INCI): Aqua (termální voda), cetearylalkohol, cetearylsulfát sodný, močovina, olej z prunus amigdalus dulcis (mandlový olej), glyceridy kaprylové / kaprice, máslo Butyrospermum Parkii (bambucké máslo), kyselina salicylová, skval mléko, med (manuka med), extrakt z propolisu, glycerin, extrakt z Malva Sylvestris, extrakt z měsíčku lékařského, extrakt z květin Anthemis Nobilis, kakaové máslo Theobroma, včelí vosk, tokoferol, askorbylpalmitát, alkohol, mentha piper olej, listový olej Melaleuca Alternifolia, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol, limonen, linalool.

V tomto případě, a jak můžete vidět v seznamu, jsou všechny jeho složky aktivní. Vyzvednu ty, které jsou podle mě v tomto krému všechno!

V první řadě Kyselina salicylová. Je to BHA a proto a drhnout světlo. Na chodidlech působí obzvlášť dobře na kuří oka a mozoly.

Další složka, kterou vyzvednu, je močovinav závislosti na značce má a 8%, a to je super. K čemu to je? Takže získat velkou sílu zvlhčovač a vyhýbejte se suchu. Kromě toho působí jako drhnout tak to je super kombinace s kyselinou salicylovou.

The bambucké máslo Už jsem vám řekl, že jej používám snadno a je-li uvnitř tohoto produktu, není to náhodné. On je jedním z výživnější aktiva, a proto je ideální pro velmi suchou pokožku nebo místa náchylná k tvrdosti, jako jsou lokty, kolena nebo paty.

The veverka podporuje činnost bambuckého oleje s velkou opravnou silou na nohou a boku avokádový olej a mandle získat intenzivní výživu a hydrataci.

The extrakt z máty a esenciální olej z čajovníku jsou zodpovědní za činnost antiseptikum a antibakteriální tím, že eliminuje všechny bakterie na nohou, které mohou být tak běžné.

Můj názor na krém na nohy Alma Secret

Jako ve všem, co Alma Secret dělá jeho složky jsou výjimečné. Fantastické na této značce ale není jen její složení, ale jeho účinnost. Mnohé z přírodní kosmetiky, které zkouším, jsou většinou velmi omezené nebo jsou účinky dlouhodobé, ale je pravda, že jsem z této značky nadšená.

Začala jsem používat tento velikonoční krém na nohy Alma Secret a opravdu je nechte své nohy měkké. Následující den se vzbudíte s obnovenýma nohama. Nanáším před spaním. Když je zima, spím v ponožkách, aby se zvýšil účinek tepla nohy a aby všechny účinné látky více pronikly.

Léto bylo ideálním společníkem. Mám spoustu mozolů a podařilo se mi, aby to nebylo problematické.

Má texturu Velice rychle se vstřebává a vůbec nelepí. takže pro mě je to ideální krém. Možná trochu drahý, řeknete si, ale obsahuje 100 ml, což je moc a jde to daleko. V mém případě ano, zaplatil bych za to moje tvrdost se zlepšila a jen čisté bambucké máslo to nikdy nevyrobilo.

⭐Skóre: 8,7 / 10

Jste se pokusili?

Zvem vás, abyste si přečetli článek, který jsem napsal o složkách sto krému Lidl a jestli opravdu funguje 😉

Napsat komentář