Aktivní složky špičkové korejské kosmetiky! ⁇

Nedávno jsem vám říkal o úspěchu korejské kosmetiky a složky jsem uvedl jako jednu z jejích silných stránek.Chcete vědět, které jsou top účinné látky?

Gotu kola

Máte-li citlivou, podrážděnou nebo aknózní pokožku, tato ingredience je pro vás. Mezi vlastnosti Zjistilo se, že Gotu kola opravuje a chrání pokožku a obnovuje tkáně. Má velmi vysokou hojivou schopnost, proto se doporučuje na pleť s akné či drobnými znaménky, pleť také hydratuje, aby nevysušovala jako jiné pečující přípravky a stimuluje tvorbu kolagenu.

čajovník

Tuto ingredienci poznáte podle jejího nezaměnitelného aroma, pokud jste ji vyzkoušeli, budete vědět, že po použití je ve vaší pokožce před a po. Má antiseptické a antioxidační vlastnosti, je ideální pro mastnou či aknózní pleť.. Pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu a kontroluje výskyt akné. Zjistěte více o čajovníku

Hlemýždí tlama

Je to super ingredience, o které každý mluví, její vlastnosti a benefity daleko převyšují vlastnosti jakékoli jiné účinné látky. Funguje téměř pro každý typ pleti jeho tajemství je v jeho regeneračním účinku co z něj činí dokonalou léčbu zralou pleť, kůže se stopami nebo jizvy, aknózní pleť nebo suchá kůže.

✅ Pokud se vám to líbilo špičkové účinné látky a používané v Také vás zajímá korejská kosmetika:

Témata na této stránce

Napsat komentář