Agentura pro hodnocení péče o pleť– Zdravaplet, váš blog o přírodní kosmetice

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Agentura pro hodnocení péče o pleť

.

Agency je nová, personalizovaná značka produktů péče proti stárnutí, kterou vytvořili zakladatelé populární značky Curology. Cílem Agentury pro péči o pleť je s pomocí licencovaných dodavatelů značkových dermatologů nabízet produkty proti stárnutí, které jsou šité na míru jedinečné pleti každého člověka.

V této recenzi péče o pleť vám poskytneme veškeré podrobnosti o tom, jak značka funguje, o produktech, které nabízí, o klíčových složkách použitých v jejích recepturách ao výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) používání těchto složek.

Stojí agenturní péče o pleť za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za ty peníze.

Dle našeho názoru produkty Agency Skincare poskytují hodnotu za peníze, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují obětování vašich vzácných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vytvářet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick poskytují vynikající hodnotu za peníze, protože můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti v hodnotě až 240 USD za 88 USD.

Jaký je rozdíl mezi agenturou a kurologií?

Agenturu i kurologii založil certifikovaný dermatolog Dr. David Lortscher a obě značky sdílejí stejnou síť dodavatelů a zařízení péče o pleť. Agencja a Curology jsou však samostatné značky, které se zaměřují na různé oblasti péče o pleť.

Zatímco obě značky nabízejí personalizované receptury, Agency a Curology používají různé aktivní složky pro léčbu specifických kožních problémů. Složky Curology jsou zaměřeny na kožní problémy se sklonem k akné, zatímco vlastní receptury agentury Agency Skincare jsou určeny k léčbě známek stárnutí, jako jsou textura, vrásky, jemné linky a další.

Kromě toho je klíčovou vlastností Agency Skincare to, že váš dodavatel může mírně zvýšit nebo snížit množství tretinoinu ve vaší receptuře. Váš specializovaný poskytovatel služeb bude s vámi spolupracovat, abyste časem získali přiměřenou sílu v závislosti na vašich cílech a odezvě vaší pokožky.

Jak funguje agentura péče o pleť?

Pro zahájení spolupráce s Agenturou vyplníte dotazník, ve kterém se vás budou ptát na vaše problémy s pokožkou a její typ.

Dotazník agentury zahrnuje také zdravotní a zdravotní anamnézu včetně podrobností o lécích na předpis, volně prodejných výrobcích péče o pleť (jako jsou retinol a hydrochinonové výrobky), alergiích, o tom, zda jsou pacientky těhotné, kojí nebo se pokoušejí otěhotnět a další.

Po odeslání informací bude klienty kontaktovat zdravotnický pracovník z lékařského týmu agentury, který zahrnuje atestované dermatology, zdravotní sestry a asistenty lékařů. Zákazníci zkontrolují své údaje a předloží fotografie své pokožky k analýze předtím, než tým začne pracovat na vlastním vzorci.

Když se vaše produkty péče o pleť Agency dostanou k vám domů a začnete je používat, značka vám umožní oslovit jejich tým zdravotnických pracovníků, pokud máte dotazy nebo obavy (např. „Proč se mi loupe pokožka?“). Jak jsme již zmínili výše, sílu složek lze upravit v závislosti na tom, jak vaše pokožka reaguje.

Jaká je rutinní péče agentury o pleť?

Zatímco Curology poskytuje svým klientům komplexní péči o pleť (čistící prostředek, vlastní složení, hydratační krém), agentura ne. Agentura vám spíše dává pouze dvě možnosti: Formule budoucnosti nebo Formule budoucnosti + Formule pro tmavé skvrny.

Future Formula je personalizovaný krém vytvořený vaším dodavatelem pro řešení problémů s pokožkou – od jemných vrásek a pevnosti až po texturu pokožky a další.

Můžete také přidat Dark Spot Formula, personalizovaný korektor tmavých skvrn navržen tak, aby fungoval s vaší Future Formula.

Je však třeba pamatovat na to, že správná péče o pleť by měla začít čištěním pleti. Proto budete muset použít čistič třetí strany a poté postupovat podle vlastních vzorců agentury.

Jaké jsou složky péče o pleť agentury?

Aktivní složky ve vaší agentuře Future Formula a Dark Spot Formula vybírá individuálně jeden z dodavatelů dermatologů značky. Nejčastěji používané složky agentury jsou:

Niacinamid
Niacinamid je amidová forma vitamínu B3 (niacin), která poskytuje pokožce mnoho výhod. Například publikace v Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology uvádí, že niacinamid může opravit kožní bariéru a zlepšit vlhkost pokožky, jakož i snížit zánět, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Tretinoin
Tretinoin, také známý jako Retin-A, je retinoid na předpis, který lze použít ve vzorci vlastní agentury, protože může pomoci uklidnit akné a četné příznaky stárnutí pokožky. Když se tretinoin poprvé dostal na trh před více než 50 lety, byl předepsán pouze k léčbě akné a ne pro účely proti stárnutí. Bylo to kvůli jeho schopnosti uvolnit póry, čímž se zabrání jejich ucpávání olejem, špínou a nečistotami, díky čemuž se póry zdají být menší.

Podle publikace v Journal of International Medical Research krátce po lokálním použití tretinoinu starší pacienti, kteří jej používali k léčbě akné, zaznamenali celkové zlepšení kvality pleti. Bylo zjištěno, že zvýšením buněčného obratu a zvýšením produkce kolagenu může tretinoin poskytnout i výhody proti stárnutí, jako je vyhlazení jemných linek a vrásek a snížení viditelných známek zbarvení.

Kyselina tranexamová
Kyselina tranexamová je syntetický analog aminokyseliny lysinu, který působí jako kondicionér pokožky a adstringent. Kromě toho kyselina tranexamová působí jako činidlo pro zesvětlení pokožky při léčbě hyperpigmentace. Předpokládá se, že působí inhibicí plazminu, což znamená, že pomáhá rozkládat proteiny v kůži, které přispívají k produkci melaninu (kožního pigmentu).

Panthenol (provitamin B5)
Panthenol je vysoce účinný zvlhčovadlo. Zvlhčovadlo je hygroskopická látka, která má molekulární strukturu s několika hydrofilními (vodumilnými) skupinami. Tato struktura umožňuje zvlhčovačům přitahovat a zachytávat vlhkost ve vzduchu absorpcí, vtahováním vodní páry do nebo pod povrch. Zvlhčovadla zlepšují zadržování vlhkosti a mohou také pomoci jiným složkám péče o pleť fungovat lépe.

Kyselina azelaová
Kyselina azelaová je složka, která poskytuje pokožce řadu výhod. Pomáhá udržovat čisté póry a brání růstu bakterií způsobujících akné, čímž pomáhá předcházet a léčit akné.

Kyselina azelaová může také pomoci snížit zabarvení a zlepšit jas pokožky tím, že působí jako inhibitor tyrozinázy. Tyrozináza je klíčový enzym podílející se na syntéze melaninu, pigmentu, který dodává pokožce barvu a také přispívá k nežádoucím tmavým skvrnám. Inhibicí tyrozinázy může být kyselina azelaová schopna snížit abnormální pigmentaci spojenou se stárnutím a vystavením UV záření.

Kde se prodávají produkty agenturní péče o pleť?

Produkty Agency Skincare se prodávají pouze na webové stránce značky pro obyvatele USA. Upozorňujeme, že vzhledem k zákonům o telemedicíně nemusí být péče o pleť dostupná ve všech státech.

Kolik stojí Agentura péče o pleť?

Agentura péče o pleť nabízí 30denní bezplatné zkušební období; musíte zaplatit pouze za poštovné a manipulační poplatek 4,95 USD.

Po skončení zkušebního období vám značka automaticky každé 2 měsíce pošle doplněk k vašemu budoucímu složení za 60 USD (včetně). To se rozpadá na 30 dolarů měsíčně.

Můžete také přidat vzorec Dark Spot a ušetřit 10 $ měsíčně, pokud si předplatíte oba produkty. Přijímejte živé dodávky obou produktů každé 2 měsíce 92 dolarů (46 dolarů měsíčně).

Jaká je politika agentury při vrácení zboží?

Péče o pleť nabízí 90denní záruku vrácení peněz.

Je agentura péče o pleť bez krutosti?

Agentura je bez krutosti a produkty jsou oficiálně certifikovány Leaping Bunny. Certifikace Leaping Bunny znamená, že produkty péče o pleť agentury nejsou testovány na zvířatech ve všech fázích vývoje produktu.

Agentura pro hodnocení péče o pleť

Bohužel tato značka na své webové stránce nezobrazuje recenze agentur péče o pleť.

Náš verdikt

Celkově se nám líbí myšlenka péče o pleť agentury, ale je obtížné říci, zda tento systém funguje nebo ne, protože v době psaní tohoto článku nejsou k dispozici žádné recenze týkající se péče o pleť agentury.

Pros

  • Složky péče o pleť agentury jsou podloženy výzkumem
  • Agentura je bez krutosti
  • Online naceňování a objednávání je pohodlné
  • Snazší přístup k lékům na akné, které jsou vázány na lékařský předpis

Zápory

  • Žádné recenze agentur péče o pleť
  • Chcete-li si objednat Agenturu, musíte si zakoupit předplatné péče o pleť
  • Online hodnocení nebude tak přesné jako osobní setkání s dermatologem

Jaké jsou alternativy k produktům agenturní péče o pleť?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou bojovat proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje použití účinných přísad a minimalizuje použití povrchových přísad, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pokožku.

Bibliografie:
J Int Med Res 1990, 18 Suppl 3: 18C-25C.

J Clin Aesthet Dermatol. únor 2010; 3 (2): 22-41

Napsat komentář