Adrenalin plný nafty| Zdravápleť

24. bře Maximální adrenalin s Dieselem

Zveřejněno ve 14:01 v Carmen Drawings

Velký pátek, drazí!

Už jste pořádali tento víkend? No, pro ty z vás, kteří se chystáte do Madridu, nechte si pro nás trochu svého programu 🙂 Připravili jsme pro vás velmi speciální zážitek…

Jsi fanoušek motorová nafta A máte rádi silné emoce? Jste první, kdo se přihlásil na dobrodružství? máš rád výzvy? No a tento víkend vás s jedním čekáme v prodejně Zdravaplet CC. Příncipe Pío Madrid: DJ a model Alvaro Mel bude na vás čekat v naší prodejně s hrou virtuální reality, ve které budete muset chytat Parfém Diesel Only The Brave z mrakodrapu.

A také chcete jeden vyhrát Extrémní adrenalinový balíček? Pokračujte ve čtení

Kdo se může účastnit?

Zúčastnit se může každý, kdo si zakoupí vstupenku. Velikost parfému Diesel Only the Brave 125 ml nebo více v prodejně Zdravaplet v CC Príncipe Pío mezi 24. 3. a 7. 4. 2004 jsou dospělí a mají bydliště ve Španělsku.

Jak se můžete účastnit?

Pro účast v losování je povinné a nezbytné:

-Sledujte profil Primoru na Instagramu @Zdravaplet
-Nahrajte si na svůj instagramový účet fotku s hashtagem #AdrenalinaDieselPrimor, na které nám ukážete situaci, ve které vám šel vzduchem adrenalin 🙂
-Dokažte, že jste si v době od 24. března do 7. dubna 2017 v Zdravaplet CC Príncipe Pío (Madrid) zakoupili parfém Diesel Only The Brave o objemu 125 ml nebo více. Je NUTNÉ uschovat si doklad o koupi. Výherce soutěže bude požádán o fotografii dokladu o koupi.
-Mít otevřený instagramový profil během období aktivace giveaway (tedy ne soukromý profil).

Profily, které se účastní a nesplňují požadavky uvedené v základech, nebudou v losování platné.

Trvání extrakce

Soutěže #AdrenalineDieselPrimor Contest se můžete zúčastnit od 00:00 dne 24.03.2017 do 23:59 (GMT + 2) dne 04.08.2017.

Jakékoliv publikace nahrané před nebo po uvedeném datu nebudou zařazeny do slosování.

Výběr vítězů

Z lidí, kteří splní všechny požadavky, náhodný nástroj sortea2.com vybere vítěze. Vaše jméno zveřejníme na našem instagramovém profilu 10. dubna 2017.

Výherce losování budeme kontaktovat prostřednictvím jeho instagramového profilu, aby nám mohl poskytnout své údaje, úplnou dodací adresu a fotografii dokladu o koupi Diesel Only The Brave. Neobdržíme-li odpověď do 48 hodin, losování proběhne znovu a vyberou se noví výherci.

A cena?

a Extrémní adrenalinový balíček 1 jízda nebo dobrodružný zážitek pro 1 nebo 2 osoby s možností výběru z 9 500 dobrodružných zážitků: až 17 kol v Porsche, 4 kola ve Ferrari F430 f1, seskok padákem, balón, …

Odvažte se s Diesel a Zdravaplet! Zapojte se do této skvělé soutěže!

Napsat komentář