Addison Ray o spuštění kosmetické značky

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se Addison Ray o spuštění kosmetické značky

.

Jak si 19letá Addison Rae Easterlingová, druhá nejsledovanější osobnost na TikTok, udrží publikum 52 milionů lidí? Víš, kromě večeře v Nobu s tvojí novou nejlepší kamarádkou Kourtney Kardashian? Tento měsíc se s námi podělila o dlouho očekávaný beauty hack: tajemství jejích záviděníhodných řas. Easterling, vyvinutý před uzamčením, uvádí na trh svou vlastní linii kosmetiky s názvem ITEM Beauty, která začne příští týden se šesti výrobky.

Teenager převzal roli „Chief Innovation Officer“ a dohlížel na vytvoření řady želé očních stínů, rozjasňujících pudrů, obočí, olejů na rty, dua na konturování a ano, řasenky – vše s použitím čistých a bezpečných ingrediencí. Easterling říká, že s pomocí Gen Z z vlastní svobodné vůle se snaží vytvořit make-up, který zvýrazňuje přirozenou krásu člověka i neuvěřitelně dlouhé řasy.

Mezi nahráváním nového podcastu se svojí mámou a sledováním epizod Big Little Lies si Easterling našla čas na ukázku projektu exkluzivně na Zdravaplet.com (produkty budou dostupné na ITEMBeauty.com od 11. srpna). Níže mluví o svých oblíbených produktech, o tom, kdo je její ikona krásy (nápověda: ahoj sestry!), a obchodních tipech, které obdržela od Kourtney Kardashian.

S laskavým svolením POINT Beauty

Hvězda TikTok, podcaster a nyní zakladatel kosmetické značky. Zvládli jste to, gratulujeme!

K makeupu jsem měla blízko už od malička. Moje máma byla vizážistka a já jsem se účastnila tanečních soutěží. Na vystoupení jsme si proto společně barvili rtěnku a řasy. Ke kosmetice jsem tedy měla vždy blízko a moc mi to vyhovuje. Myslím, že už jen to, že jsem mohl uvést do života něco, co jsem vždycky miloval, ale podle mé vlastní vize a vize stát se spoluzakladatelem, byl pro mě splněn sen.

Takže vaše oficiální pozice v ITEM Beauty je „ředitel inovací“. Co to přesně znamená?

Takže jsem spoluzakladatel a hlavní inovační ředitel, což znamená, že pracuji s týmem na budování značky a produktů zaměřených na milování sebe sama a vyjádření toho, kdo jste. Testovala jsem produkty a hodně jsem přemýšlela o tom, co se mi líbí a co moje publikum použije, a jen jsem se nově podívala na čistou krásu. Takže všechno, co značka představuje, je jen sebevyjádření, sebeláska a sebevědomí.

S laskavým svolením POINT Beauty

Milujeme trochu sebelásky! Milovali jste se s sebou během karantény?

Myslím, že sebeláska je vždy velmi důležitá a přirozeně vyjadřuje, kdo jste. Tyto produkty jsou určeny pouze k vylepšení vašich rysů a zvýraznění vaší krásy, nikoli k maskování a skrytí. Takže si myslím, že během karantény jsem se opravdu starala o svou pleť nejlépe, jak jsem věděla, a jen jsem se čas od času snažila najít si trochu času pro sebe, přičemž jsem se stále soustředila na všechny své projekty, které mám. tohle je super zajímavé.

Když už mluvíme o projektech… Který produkt z vaší kosmetické řady vyzkoušíte nejvíce?

Takže mé dva oblíbené produkty jsou Lip Quip, velmi, velmi výživný olej na rty, který používám tak často a tak dobře voní. Jedná se o super lesklé rty, které vždy vypadají dobře se vším. Miluji i Lash Snack, protože pokud mě někdo zná, ví, že jsem řasenkou posedlá, možná někdy až příliš. Ale je opravdu úžasný a obsahuje dobré složky jako ricinový olej, který vyživuje řasy a dodává jim dramatický vzhled.

Všichni jsou blázni do tvých řas. Jaká je vaše tajná omáčka na dlouhé řasy?

Jednoznačně Lash Snack je jedním z mých tajných nástrojů – právě ho mám. A jen o ně opravdu pečujte, dbejte na to, abyste nešli spát s řasenkou a škubáním řasami. Pokud se tomu můžete vyhnout, udělejte to. Myslím, že ingredience v Lash Snack určitě sehrály svou roli, protože ricinový olej je pro vaše řasy opravdu dobrý.

A miluji natáčení řas, takže i před spaním si je občas natočím, což je někdy zvláštní, ale myslím si, že tohle je moje malá kráska, kterou dělám náhodou.

Změnil se váš rituál krásy během karantény?

Rozhodně si myslím, že jsem se stal přirozenějším s mým make-upem. Takže jsem přestala používat tolik jen proto, že jsem nechala svoji pokožku dýchat. Ale s produkty, které mám momentálně v ITEM, jsou všechny velmi dobré pro vaši pokožku a navíc ji dělají krásnou a nádhernou. Takže myslím, že jsem se opravdu soustředil na zlepšení svých funkcí namísto toho, abych se jich snažil tolik pokrýt.

A co vaše kosmetická rutina TikTok? Změnilo se to v karanténě?

Myslím, že pro můj TikTok to opravdu závisí. Někdy budu mít velmi vtipné obrázky, které zkusím jen kvůli videu. Z velké části to dělám zcela přirozeně a jen něco, co vypadá hezky a má to přirozený nádech. osvětlení. Přesně to jsem si umínila s ITEM – vytvářet produkty, které se velmi jednoduše a snadno navlékají a navíc dobře vypadají.

Jakou nejlepší radu v oblasti krásy jste obdrželi od Kourtney Kardashian?

Od každého, koho v branži znám, jsem dostal v podstatě stejnou radu a jde o to, abyste opravdu dělali to, co vás baví a co vás baví a baví, a dělejte to s důvěrou.

Kdo je tvoje největší ikona krásy?

Toto je vynikající otázka. Mám pocit, že mnoho lidí, k nimž vzhlížím, si jen dovolí vyjádřit své myšlenky a nápady prostřednictvím make-upu. Takže miluji Jamese Charlese. Je to můj dobrý přítel. Je skvělý. Miluji Kardashianky. Jsou úžasní. Vždy mají velkou kreativitu a se svým vzhledem dělají velmi zábavné věci.

Tento rozhovor byl upraven a zhuštěn kvůli přehlednosti.

redakce

Savannah Walsh je výzkumným pracovníkem na Zdravaplet.com.

Napsat komentář