9 úžasných věcí, o kterých jste nevěděli, že vaše vlasy potřebují– Tipy pro dokonalou pleť a vlasy Přečtěte si Andreina doporučení

Pokud si po vyčištění zabalíte vlasy do standardního ručníku, možná byste to měli přehodnotit. „Běžné osušky nebyly určeny pro vlasy – což je zcela jasné, protože kadeře na bavlněném ručníku způsobují tření, které poškozuje vlasy a neodstraňuje z vlasů přebytečnou vodu,“ říká Cox. „Vlasy jsou nejzranitelnější vůči poškození, když jsou mokré, stávají se o 56% slabšími, protože absorbují vodu a natahují se a bobtnávají (známé jako vlhkost),“ dodává. „Otok nutí kutikuly se otevírat, vlasy se snáze zamotávají a hrubnou, což způsobuje poškození a vrásky,“ vysvětluje. Přechod na absorpční ručník, který může chránit vaše vlasy před hygrální únavou, může pomoci podpořit zdravější vlasy všude.

Zkuste: Aquis Lisse Luxe Turban

Přechod na ultra absorpční ručník na vlasy, jakým je turban Aquis Lisse Luxe, je nejen efektivnější, ale také šetrnější. „Ručníky a turbany Aquis snadno nasávají vodu z vlasů o 50 % rychleji a bez tření, takže vlasy opět nabudou síly, jsou méně kudrnaté a snadněji se upravují,“ vysvětluje Cox. Nemluvě o tom, že je mnohem pohodlnější než tradiční osuška a zůstává nedotčena pro lehký ručník bez použití rukou.

Napsat komentář