9 nejlepších vlasových přípravků proti vráskám– Přirozeně pečujte o své tělo Doporučení A. Skarkova

Jsou takoví, kteří se narodili s přirozenými, hladkými a lesklými vlasy… a jsme my ostatní. Když z oblohy vyšplechne první kapka deště, když vlhkost dosáhne historicky nejvyšší úrovně a když přijde lyžařská a svahová sezóna, vaše vlasy se jen velmi těžko kontrolují a jsou krepaté. Zatímco mnoho lidí hledá nejlepší regály s produkty ke snížení velkých, nepředvídatelných pramenů, které se nacházejí, řešení ve skutečnosti nenajdete jen ve správném složení, ale také ve stylingových návycích, které mohou zmírnit běžné příčiny. Naštěstí nejlepším vlasovým expertům se podařilo zkrotit i ty nejodbojnější typy vlasů a mají několik užitečných strategií, které skutečně znamenají rozdíl. Tady je naběračka.

Co způsobuje kudrnaté vlasy?

Odbornice na krásu Colleen Camp vysvětluje, že existuje mnoho důvodů, proč jsou vlasy pomačkané. Jedním z hlavních důvodů – není překvapující – je vysoká vlhkost. Naše vlasy mají tendenci se vlnit, když vstoupíme do tohoto typu počasí, kvůli zvýšené vlhkosti ve vzduchu. Poté, co jste si pečlivě upravili vlasy do elegantního vzhledu, prostředí s vysokou vlhkostí způsobí, že vrstva kutikuly vstane, čímž se dostanete přímo zpět ke zcela přirozenému, předem narovnanému vzhledu.

Možná se budete chtít nazvat zlatým kouskem, neboť Camp na druhém konci spektra říká, že nízká vlhkost může také způsobit vrásčitý vzhled. Jak to? Všimla si, že pouštní podnebí může způsobit zmatek ve vašem stylu, protože vzduch s malou nebo žádnou přirozenou vlhkostí indukuje statickou elektřinu a vytváří manické vlasy.

Způsob, jakým se dotýkáte vlasů, může mít také vliv na to, jak jsou kudrnaté, protože Camp vysvětluje, že nesprávný styling nebo sušení vlasů může vytvořit nežádoucí strukturu. Abyste se vyhnuli tomuto druhu lidské chyby – a pokusili se bojovat s matkou přírodou – inteligentní a efektivní postupy mohou změnit disciplínu vašich zámků. Sledujte nejlepší tipy a produkty, které vás přivedou k lesklým, hedvábným vlasům.

Jak zjemnit a zabránit kudrnatým vlasům

 1. Kupte nyní v

  1. Usnadněte si šampon a kondicionér.

  Přestože odborníci jako kolorista a podnikatelka Kacey Welch varují před přeháněním cyklu mytí a oplachování, aby se z vlasů odstranil písek a pot, někdy je třeba pramínky trochu umýt. Své prameny můžete nastavit na bezproblémový úspěch výběrem lehkého složení a „vyhýbejte se šamponům, které obsahují sulfáty, protože vlasy vysušují,“ vysvětluje.
  Pro čistící prostředek proti vráskám zvažte toto duo šamponu a kondicionéru od Alterny. Toto složení bez parabenů a sulfátů, ideální pro středně husté až husté vlasy, chrání vaše prameny před vlhkostí, vráskami a všem ostatním, což je zodpovědné za špatný den vlasů.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Přejděte na ručník na vlasy z mikrovlákna.

  Přemýšlejte o své sprchové rutině. co uděláš jako první? Případnou vodu z pokožky lze nasát ručníkem a následně si vlasy třít, dokud nezmoknou. Toto je ne-ne, podle Campa. Vysvětluje, že běžné bavlněné ručníky mohou pomoci s vráskami, jelikož na vlasech fungují jako suchý zip. Nebo jak říká: „Pamatujte, že je-li mokro, bude suché.“ Namísto toho navrhuje ručník z mikrovlákna, který je šetrný k vláknům citlivým na statickou elektřinu.
  Chcete-li vylepšit svůj běžný ručník, vyzkoušejte turban na vlasy Aquis Lisse Luxe. Tento lehký turban vyrobený z ultra absorpčního materiálu rychleji vysuší vaše vlasy, aniž by způsoboval vrásky.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Použijte upravenou masku na vlasy.

  Podle kadeřníka Gregga Giannilla důkaz kondicionační kúry není jen v pudinku, ale spíše ve frekvenci. Protože vrásky mohou být někdy způsobeny dehydratací, vaším cílem s kondicionérem je dodat více vlhkosti. „Nejlepší způsob, jak to udělat, je prostřednictvím řady ošetření, které proniknou do vlasů a udrží je po celou dobu hydratované,“ vysvětluje. Spolu s denním kondicionérem doporučuje hloubkový týdenní kondicionér pro optimální výsledky.
  Jedním z top produktů, které zanechají vaše vlasy luxusní na dotek, je Extreme Caviar Intensive Anti-Aging Luxury Mask od miriam quevedo. Obohacený o hloubkový kondicionér, probouzí matné a upravené vlasy. Toto ošetření s kaviárem, které je ideální pro barvené vlasy, obnovuje zdraví a vitalitu unavených a poškozených vlasů. Jednoduše aplikujte jednou týdně a sledujte, jak se vaše vlasy mění na zlatavý lesk.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Spěte na hedvábném povlečení na polštář.

  Kdy jste se naposledy podívali na svůj polštář? Nebo spíš, když se zamyslíte nad typem materiálu, který si vyberete na povlak na polštář? Chcete-li se vyhnout kadeřavému vzhledu, umělecká ředitelka Marc Anthony True Professional, Marilisa Sears říká, že je čas jít na hedvábí. „Čelo postele je tanec atomů vodíku a keratinu, který se zamotává do spánku. „Některé povlečení na polštáře, jako například bavlna, může zachytit „vaše vlasy a zanechat je ráno pokrčené,“ řekla. „Hedvábné povlečení na polštáře však pomáhá předcházet zauzlení vlasů a je méně pravděpodobné, že absorbuje vlhkost z vlasů,“ dodává.
  Chcete-li se vyhnout odpružení a roztržení způsobenému polštářem, jedním ze způsobů, jak to udělat, je použít povlak na polštář z čistého hedvábí. Toto povlak na polštář, který je odolný proti vráskám, je vyroben z morušového hedvábí a pomáhá snižovat tření pokožky a vlasů.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Vlasové nástroje používejte s mírou.

  Vlasová expertka a podnikatelka Crystal Frehner doporučuje věnovat pozornost tomu, jak často aplikujete teplo na vlasy. Pravidelné používání těchto produktů, od fénů po žehličky, může ve vlasech vytvářet statickou elektřinu, což zvyšuje pravděpodobnost odhalení příznaků vrásek. Namísto toho doporučuje rutinu, která vám umožní používat je jen několikrát týdně. „Když si natočím vlasy, mám tendenci zvolit si druhý den světlejší vzhled s plážovými vlnami jen tak, že si kudrny den předtím pročešu a přidám dobrý sprej na texturu,“ pokračuje. „Doporučuji také ošoupat se do pěkných ocasů a zaplétat si vlasy, abyste si odpočinuli od tepla a zároveň zachovali svěží a trendový vzhled,“ dodává.
  Frehner říká, že při používání tepelných nástrojů je třeba udržovat nízké nastavení a investovat do lehkého fénu, který je vyroben tak, aby si zachoval lesk. Pro sušičku, která se liší od ostatních, vyzkoušejte Harry Josh Pro Tools Ultra Light Pro Dryer. Jeho unikátní iontová technologie upraví váš účes a sníží množství vrásek ve vlasech. Navíc má velmi jemnou technologii a rychlost motoru 94 mil za hodinu, aby zajistila rychlé vysušení vlasů, aniž by vzbudila vaše sousedy.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  6. Vždy používejte olej na tepelný štít.

  Pokud si plánujete vlasy vysušit, natočit nebo narovnat, Brown zdůrazňuje důležitost použití spreje nebo tepelného ochranného oleje před lisováním. „To pomáhá chránit vaše vlasy před nadměrným sušením nebo stylingem a zároveň dodává vlasům vlhkost,“ říká. Bez této vrstvy ochrany je větší pravděpodobnost, že se vaše vlasy lámou na konečcích.
  Vyzkoušejte tento oblíbený profesionální salon, který vám nabízí výhodu kadeřavosti: Farewell Frizz Rosehip Argan Coconut Oil Blend od Briogeo. Suchým a poškozeným vlasům se můžete rozloučit s touto hydratační směsí arganového oleje, šipek a kokosu (nejvyšší trifecta vlasové péče, chcete-li). Rovnoměrně rozetřete několik kapek tohoto oleje proti vráskám, abyste zabránili vniknutí vlhkosti a poskytli vašim pramenům hedvábný, hladký lesk a zároveň ochránili vlasy před budoucím poškozením.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  7. Zvažte použití žehliček na vlasy.

  Když příště vyjdete ze sprchy a vyberete si ručník (samozřejmě s použitím mikrovláknového zázraku), nezapomeňte na další důležitý krok vaší protivráskové mise: žehličky na vlasy. Stephanie Brown jako mistryně v salonu Eddie Arthur Salon vysvětluje, že pár kapek kondicionujících a hydratačních přípravků může výrazně změnit texturu a strukturu vašich řas.
  Aplikace krému R+Co High Dive Moisture Shine Creme ve velikosti centu, který se bezpochyby zdvojnásobuje jako balzám a krém zabraňující vlhkosti, je dlouhá cesta. Vyrobeno z extraktu ze slunečnicových semen, vitamínu E, vitamínu B5 a arganového oleje, všechny společně obohacují a dodávají vašim přízím manévrovatelnost. Naneste množství tohoto krému bohatého na vitamíny do ručníkem vysušených vlasů, abyste potlačili vrásky a zvýšili lesk.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 8. Kupte nyní v

  8. Se silikonem jděte jednoduše.

  Silikon je jednou z nejběžnějších složek v produktech navržených tak, aby zanechávaly vaši pokožku lesklou, ale Camp vás varuje, abyste nepoužívali příliš mnoho této běžné složky. „Malé množství silikonu ve stylingovém séru může pomoci zjemnit vrásky během exspiračního procesu. Séra s velkým množstvím silikonu a bez hydratačních složek však dokážou vytvořit dočasně hladký vzhled, který po čase může vytvořit více vrásek, než jim zabránit,“ vysvětluje.
  Přestože je trochu silikonu v pořádku, hledejte produkty, které obsahují také složky, které vlasy chrání a hydratují, jako například sprej Color Wow’s Dream Coat Supernatural. Toto lehké vlasové sérum působí zvenčí i zevnitř: jakmile se před fénováním bohatě nastříká, utěsní vlasy a ochrání je před vlhkostí, aniž by to ztížilo. Dokonce i po umytí šamponem budou vaše vlasy propouštět vlhkost a vráskat díky schopnostem podobným pláštěnkám až tři dny.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 9. Kupte nyní v

  9. Vybírejte si přípravky, které bojují s vlhkostí.

  Pokud jsou vaše vlasy náchylné na velké vrásky, víte, jaké to je strávit hodinu opravováním svých pramenů, jen abyste vyšli ven a promrhali veškerou svou námahu. Potom obvykle následuje malá nepřátelská věc zvaná „vlhkost“. Jako kadeřník a vizážista, vysvětluje Jules Annen, dehydratované vlasy způsobují kudrnaté vlasy, a když počasí už má nedostatek vlhkosti, všimnete si nárůstu vzhledu bláznivých vlasů. Navrhuje zvolit si jakýkoli produkt, který je určen k boji proti poškození životního prostředí, jako je například vodotěsný sprej proti vlhkosti od Oribe.
  Tento lehký lak na vlasy, který je nejlepším partnerem pro kudrnaté vlasy, dodá objem každému natočenému nebo kadeřavému účesu a zároveň jej ochrání před vlhkostí. Tento produkt, který je bezpečný pro vlasy barvené a ošetřené keratinem, lze použít dvěma různými způsoby: Nastříkejte před stylingem, abyste získali texturu a drželi, nebo po úpravě vlasů pro boj proti vráskám a udržení stylu.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář