9 krémů proti vráskám, které by muži měli znát| Zdravápleť

Nov 15 7 krémů proti vráskám, o kterých by muži měli vědět

Zveřejněno ve 12:00 v Cosmetics by Fabra Communication

Plynutí času je jedna z mála věcí, které zůstanou nezměněny během celého našeho života. S každým dalším dnem stárneme. Je to jistota, proti které se nemůžeme a nesmíme bouřit. Skutečnost, která má své pozitivní stránky, například ty, které zkušenost přináší, ale také negativní stránku, například tu, která souvisí s fyzické opotřebování.

Naštěstí stárnutí nemusí nutně znamenat stárnutí. Ne v duchu. Ne v Naše pokožka. Každodenní péče nám pomůže zmírnit vedlejší účinky každodenního života a cítit se hydratovaní, zdraví a mladí.

Každodenní úkol, ve kterém mohou být krémy proti vráskám skvělým spojencem. Neměli bychom čekat, až na své kůži pocítíme plynutí času, abychom se pustili do práce.

U mužů se obvykle začínají objevovat kolem 40. roku života. první vrásky jako příčina epidermálního poškození. Doporučuje se však začít používat roztoky již ve věku 30 let. Samozřejmě, nikdy není pozdě.

Ve světě krásy je jich stále více mužští předepisující lékaři které dávají najevo kosmetické obavy mužů. Tito (mužští) guru krásy slouží ke zviditelnění, že krémy a kúry jsou i pro chlapce. Díky nim (a díky Primoru) jsem se dozvěděla o zajímavých návrzích a tipech, co se týká například péče a hydratace vousů, výběru dobrého parfému nebo nyní vědět, co to je. nejlepší krémy proti vráskám pro muže.

Protože ano, vrásky nejsou jen záležitostí žen, ale postihují i ​​muže. Jejich každodenní používání a zejména začlenění do rutiny péče o obličej od pětadvaceti let pomůže předcházet projevům předčasných známek stárnutí.

Trh s krémy proti vráskám pro muže, jako všechno, co se děje v kosmetické oblasti, je obrovský a plný možností. Každá pokožka je jiná, ale existují položky, které nabízejí plnou záruku. Chceme vám pomoci starat se o ten váš, udržet si jeho elasticitu a zdraví a proto vám ukážeme některé z produktů, které uživatelé nejvíce ocení.

Přestaňte čekat a čelte plynutí času s energií!

Krémy proti vráskám pro muže

Od společnosti Biotherm

© Biotherm Aquapower Cream (27,83 €)

Jsou muži, kteří utíkají hodiny a věčné kúry před zrcadlem, ale vědí, že o jejich pleť je třeba pečovat a chtějí to dělat bez námahy. Z tohoto důvodu Biotherm Homme myslel na ně a má AquaPower, svoji první koncentrovanou ledovcovou kúru, která blokuje hydrataci až na 72 hodin. Působí uvnitř i vně pokožky, dodává vlhkost na povrch a zachycuje ji uvnitř, čímž ji chrání před dehydratací a jinými vnějšími vlivy, jako je znečištění, teplo a vlhkost. Mezi jeho silné stránky patří silný extrakt z P. Antarktidy, ledovcového mikroorganismu objeveného v ledu Antarktidy, který při minusových teplotách produkuje glykoprotein, který mu umožňuje zachovat zásoby vody. Manóza a kyselina hyaluronová spolupracují na zpevnění pokožky a stimulaci jejích přirozených hydratačních systémů a Life PlanktonTM urychluje proces regenerace pokožky.

Kiehl’s

© Kiehl’s Cream (55,00 EUR)

Silný krém na redukci vrásek Kiehl’s zaměřuje své složení a účinnost na zlepšení elasticity pokožky, redukci výskytu vrásek, vyhlazení její textury a minimalizaci vzhledu pórů. Jak víte, od 20. roku života se začíná degradovat struktura elastinu a kolagenu a na pokožce se objevují první známky stárnutí. Společnost Kiehl’s se snažila vytvořit vzorec, který by pomohl zachovat strukturu pokožky, obnovit její hydrataci pomocí základních mikroživin, jako je měď a vápník, které pomáhají udržovat elastin tím, že pomáhají reorganizovat a chránit síť elastických vláken pokožky, čímž se posilují její bariéry. a obnovení hydratace. Vše pod lehkou a příjemnou texturou. Zlepšuje také texturu, jas a redukuje vrásky.

Vichy

© Vichy Structure Force Homme Crema (16,76 EUR)

Vše v jednom, rychle se vstřebávající péče proti stárnutí s prokázanou účinností na čtyři příznaky stárnutí mužské pokožky: ztráta pevnosti, oční vrásky, textura pokožky a ochablá pokožka. Zdá se, že obrys obličeje je nově definován.

společnosti Eucerin

Krém proti stárnutí © Eucerin (23,80 €)

Jakési tři v jednom: reaktivuje procesy regenerace pokožky, bojuje proti předčasnému stárnutí a zajišťuje hydrataci na 24 hodin. Ti, kteří hledají jemnější, zdravější a energičtější vzhled, nemají co přejít na tuto variantu, která zároveň chrání před UVA paprsky.

sněhu

© Nivea krém proti vráskám (7,44 €)

Jeho složení, obohacené o vitamín + komplex, stimulující vitamíny a minerály, dodává pokožce energii, kterou potřebuje, a získává mladistvý a zdravý vzhled. Jeho ultralehká textura v rychle se vstřebávajícím gelovém formátu poskytuje na pokožce příjemný pocit svěžesti a hydratace bez zanechávání pocitu mastnoty.

Od L’Oreal

Gel proti vráskám © L’Oréal Men Expert (8,35 EUR)

Tento gel proti vráskám od L’Oréal Men Expert, vytvořený tak, aby hydratoval pokožku a zároveň bojoval proti známkám stárnutí, obsahuje antioxidační výtažek z francouzské révy, který pomáhá bojovat proti známkám stárnutí, jako jsou vrásky a jemné linky, plus výtažek z máty. k posílení přirozené obranyschopnosti pokožky proti vnějším agresorům, jako jsou environmentální faktory, které urychlují projevy stárnutí.

Autor: Shiseido

© Shiseido Revitalizer Light Fluid Total Cream (64,20 €)

Vysoce účinná tekutina proti stárnutí, jejíž složení obsahuje revoluční aktivní složky, jako je komplex mořských bílkovin, který stimuluje buňky obličejových svalů a dodává pokožce pevnost, kterou potřebuje k dosažení tónovaného vzhledu, nebo komplex Imbuild, který posiluje pokožku uvnitř. Získáte jasnou pleť se zdravým, jemným vzhledem a to, co je pro mnohé nejdůležitější: bez vrásek a ochabnutí.

Těchto 7 krémů proti vráskám pro muže je nezbytných v pánské kosmetice, která skvěle funguje. Poskytují pevnost, hydrataci, redukují známky únavy a definují konturu obličeje.

Napsat komentář