8 tipů na svatební líčení pro nevěsty– Přirozeně pečujte o své tělo přečtěte si moje doporučení

Svatby jsou bezpochyby nejfotografovanější události, které většina z nás v životě navštíví. Ať už jedete na svatbu nebo na svatební hostinu, celý den budete mít namířené telefony, fotoaparáty a videokamery.

S ohledem na to víme, že si chcete být jisti tím, jak vypadáte – ten den io dvacet let později. Nabízíme spoustu tipů, triků a doporučení, abyste vypadali co nejlépe. Níže, Christine Walsh, kosmetička a vizážistka v Spa & Salon v Hermosa Beach, sdílí nejlepší tipy na make-up pro nevěsty.

Tipy a doporučení pro nadčasové svatební líčení

Ať už děláte svůj vlastní make-up nebo si najímáte profesionála, tyto tipy jsou v podstatě univerzální. Zde je návod, jak vytvořit nadčasový, lichotivý vzhled připravený k fotografování.

1. Zvýrazněte svou přirozenou krásu.

Když jste ve svůj výjimečný den obklopeni blízkými, chcete vypadat a cítit se jako nejlepší verze sebe sama, ne někdo k nerozeznání. „Make-up je nástroj pro zvýraznění vaší přirozené krásy,“ říká Christine, „ne maska, díky které vypadáte, jako byste nebyli.“ Abyste to uvedli do praxe, položte si otázku, jaký je váš oblíbený rys obličeje – oči, lícně kosti, rty? – a potom použijte make-up k definování a vylepšení této funkce. Snadno zvýšíte důvěru!

2. Trendy a experimenty si nechte na další den.

Rádi si hrajeme s novými produkty a barvami stejně jako ostatní dívky, ale svatba „není ten den, kdy byste měli z rozmaru zkoušet výrazné rty nebo se zarudnout,“ říká Christine. Nechte si novou zábavnou barvu rtů na líbánky.?

3. Drž se dále od těžkých, krémových produktů.

Christine nedoporučuje používat těžké krémy a základy pro její sílu a schopnost dobře střílet. „Pokud se cítíte sucho,“ říká, „vyzkoušejte ve svatební den gelový hydratační krém nebo gel.“ Pokud je vaše pokožka více na straně kombinované s tukem, navrhuje „zmatňující základní nátěr ke snížení lesku, který se může vyvíjet během dne.“

4. Rozhodněte se pro řasenku a voděodolné oční linky.

Slzy, pot a déšť (ubitý ve dřevě!) jsou nepřáteli hotového make-upu – a to vše může být běžné na svatebních obřadech a recepcích. Vyhněte se trápení s obávanýma očima mývala výběrem řasenky a dlouhotrvající tužky na oči.

5. Držte se neutrálního rtu.

Christine doporučuje zvolit světle růžovou nebo nahou broskvovou barvu rtů, abyste vypadali svěže a nadčasově. Důrazně také doporučuje vybrat si rtěnku místo rtěnky nebo lesku pro její vynikající sílu.

6. Nikdy nezanedbávejte své obočí.

„I když si je pravidelně nevyplňujete,“ říká Christine, „síla dobrého obočí je skutečně základem vašich rysů obličeje.“ Trocha barvy a péče bude dlouhá cesta!

7. Zafixujte svůj vzhled fixačním sprejem.

Jakmile je váš make-up dokonalý, ujistěte se, že tak zůstane celý den (nebo celou noc) s dobrým fixačním sprejem.

8. Mějte v blízkosti retušovací tašku.

Christine doporučuje uchovávat prach/savý papír a skvrny na rtech v sáčku, abyste si v případě potřeby vyretušovali svůj vzhled. Požádejte jednu ze svých důvěryhodných družiček, aby se toho drželi během dne.

Bonusové tipy (pokud si najmete vizážistu)

Pokud se make-upu věnujete profesionálně, zde je několik dalších tipů, jak se ujistit, že váš vizážista vytvoří vzhled, se kterým budete víc než spokojeni.

1. Naplánujte si test make-upu alespoň tři týdny před vaší svatbou.

To vám pomůže vyzkoušet několik různých vzhledů, pokud si nejste jisti, jakož i vyřešit jakékoli problémy před velkým dnem. Christine navrhuje naplánovat si zkoušku během dne a fotit v přirozeném světle, abyste získali lepší představu o konečném vzhledu.

2. Ujistěte se, že jste svému vizážistovi řekli o jakýchkoli konkrétních obavách nebo nápadech.

Pokud máte problémy s pokožkou (mastná, suchá, jemná), alergie nebo máte specifické představy o svém vzhledu, řekněte to předem svému vizážistovi, abyste zajistili hladký průběh zkoušky a sezení ve velký den.

3. Zeptejte se vizážistky na proces svatebního dne.

Pracuje umělec v salonu nebo by mohl cestovat k vám? Jak dlouho by proces líčení trval? Pomůže vám to naplánovat čas přípravy svatby.

Prohlédněte si některé z produktů Christine’s svatební make-up níže! A pokud máte v plánu udělat si vlasy vlastníma rukama, zde jsou některé z našich nejlepších doporučení pro svatební účesy.

Napsat komentář