8 tipů na make-up pro mastnou a aknózní pleť– Zdravaplet, váš blog o přírodní kosmetice přečtěte si moje doporučení

Nanášení make-upu na mastnou pleť může být skutečnou výzvou, od neustálého ošetřování přes denní záři až po nalezení správného make-upu, který opravdu zůstane na svém místě. „Většina typů mastné pleti má kratší dobu nošení s určitými produkty, zejména základem, očními stíny a tvářenkou,“ vysvětluje Anna De La Cruz, ředitelka vývoje značky Glo Skin. „Proto je nezbytné vybrat si ten správný produkt podle specifických potřeb vaší pleti. Pokud ne, je zde nový produkt právě pro vás!

Přestože nalezení správného make-upu, který bude dobře fungovat s vašimi hyperaktivními mazovými žlázami, je polovina úspěchu, De La Cruz říká, že druhou částí rovnice je udržet vaši pokožku čistou, zdravou a dobře hydratovanou. „Klíčové deskriptory produktů, které je třeba hledat při hledání produktů na líčení, které dobře fungují s mastnými typy pleti, jsou: absorbující mastnotu, matující, bezolejové a dlouhotrvající. Kromě toho, pokud se ujistíte, že je pokožka správně připravená, oční stíny a make-up na tváři vydrží déle, pomohou kontrolovat mastný a nežádoucí lesk a posunou vzhled make-upu na vyšší úroveň.

Potřebujete další tipy, jak nanést make-up na mastnou pleť? De La Cruz nám nabízí více níže – kromě toho její nejlepší doporučení pro bezvadnou pleť!

 1. Kupte nyní v

  1. Vynechejte základ pro polední retuš.

  Glo Skin Beauty Luminous Setting Powder (dříve Glominerals Luxe Setting Powder) nastaví váš make-up na delší dobu nošení, neboť poskytuje poslední vrstvu čistého krytí, které minimalizuje nedokonalosti. Jemně mleté ​​diamantové částice rozptylují světlo a vytvářejí jemný perleťový zaostřovací efekt. Vitamíny A, C a E hydratují, upravují a rozjasňují pokožku, zatímco extrakt ze zeleného čaje neutralizuje volné radikály pro zářivý a bezvadný povrch.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Alespoň třikrát týdně si udělejte peeling.

  Glo Skin Beauty (dříve gloterapeutika) Clear Complexion Pads odlupují vaši pokožku a rozkládají mastnotu, čímž zlepšují texturu, tón a jasnost. Kyselina salicylová proniká do pórů a hloubkově čistí pokožku zevnitř. Hloubkovým potápěním se brání tvorbě černých teček, bílých teček a nepříjemných skvrn. Kyselina citrónová a máta uklidňují a uklidňují, aby se zabránilo podráždění a zmírnily svědění. Naneste si tampon na celý obličej, ráno a večer, abyste zabránili množení bakterií a zabránili vyrážkám.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Nezapomínejte na hydrataci, i když máte mastnou pleť.

  Suchá, dehydrovaná pleť vykazuje známky stárnutí spíše než pleť, která je přirozeně mastná. Nedostatek vlhkosti vaši pokožku táhne, objevují se jemné linky a vrásky, které stárnou vaši pokožku. Obnovte rovnováhu a posílte bariéru vlhkosti pokožky pomocí Glo Skin Beauty Phyto-Active Light Moisture (dříve gloterapeutika Cyto-luxe Light Moisture). , nabízející pohodlí po celý den a naprosto přirozené. Vaše pokožka zůstane vyvážená, jemná a pružná, s vylepšeným tónem a texturou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Základní nátěr je nutností …

  Glo Skin Beauty Mattifying Primer okamžitě čistí, zjemňuje a cílí na oblasti s nadměrnou tvorbou mazu pomocí hedvábného složení bez obsahu oleje. Matný make-up primer připraví a zdokonalí pleť s hladkým, neviditelným finišem, který pomáhá eliminovat lesk, vyplnit jemné linky a minimalizovat vzhled pórů a zároveň prodloužit dobu nošení make-upu. Klíčové výhody: * Odstraňuje lesk a pomáhá fixovat make-up * Lze použít v poledne namísto retušovacího make-upu * Má neviditelný matný povrch

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. … Stejně jako primer na oční stíny.

  Glo Skin Beauty Shadow Primer vám pomůže vytvořit zářivý vzhled pro trvalé oči. Lehké a hedvábné složení hladce klouže, má dlouhotrvající odolnost bez vrásek a skvrn, což zvýrazňuje barvu očního stínu. Klíčové výhody: * hladce klouže bez tahání pokožky * zvýrazňuje barvu očních produktů * zabraňuje mačkání nebo klouzání očních stínů

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  6. Pokud jde o podkladovou bázi, vyberte si saténový nebo matný povrch.

  Makeup Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place je skvělou volbou pro mastné typy pleti. Bezolejové dvojité opotřebení, známé pro svou dokonalou dlouhotrvající povrchovou úpravu, působivou škálu odstínů a zabudované krytí, nabízí 24hodinovou odolnost. Postaven tak, aby odolal teplu a vlhkosti, můžete se spolehnout na tento zázrak úplného pokrytí, který zůstane bez přenosu bez skvrn nebo ochabnutí po celý den. Použijte konečky prstů, kosmetický mixér nebo štětec na podkladovou bázi k vyhlazení tekutého složení na pokožce, začněte od středu obličeje a promíchejte směrem ven, abyste dosáhli přirozeného vzhledu.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  7. Krémový oční stín nastavte pomocí pudrové tvářenky.

  Dáváte-li přednost stavitelné barvě krémové tvářenky, neměli byste odcházet, má-li pleť tendenci naklánět se na světlejší stranu. Lícenku jednoduše nastavte pudrovou tvářenkou v podobné nebo doplňkové barvě – líbí se nám paletka Jouer Cosmetics Blush Bouquet Palette, která funguje se všemi odstíny pleti a má nastavitelné krytí, takže můžete přidat tolik nebo jen málo, kolik chcete nastavit. . viz. V případě krémové tvářenky zkuste receptury nalepit na tekutinu – změkčující složky mají vyšší sílu.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 8. Kupte nyní v

  8. A nakonec si nezapomeňte nastavit make-up.

  Chcete-li vidět skutečnou sílu vašeho make-upu, správným nastavením je název hry. Různé receptury nabízejí různé výsledky v závislosti na tom, jak mastná může být vaše pokožka, nebo na ročním období/klimatu, které momentálně ovlivňuje vaši pokožku a pokrytí vašich produktů. Pro ty, kteří chtějí vidět matný povrch nebo rádi pečou, je obtížné porazit sypký nastavovací prášek Dermablend. Mícháním a rozmazáváním nedokonalostí každá aplikace skryje nedokonalosti a zafixuje make-up až na 16 hodin bez vyblednutí i při outdoorových aktivitách (je také voděodolný). Případně vylepšete svůj opalovací krém Kate Somerville UncompliKated SPF Soft Focus Setting Spray širokospektrální krém na opalování SPF 50 (3,4 oz.), který okamžitě fixuje make-up, redukuje lesk a poskytuje matný povrch pro jemný zaostřovací efekt.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář