8 sladkých a dlouhotrvajících dámských parfémů, které si vás určitě podmaní| Zdravápleť

05 Dub 8 sladkých a dlouhotrvajících dámských parfémů, které byste měli mít na očích

Nejlepší jsou gurmánské parfémy nebo sladké parfémy. Mají moc přenést vás do různých vzpomínek a do vašeho dětství prostřednictvím svých neuvěřitelných a nepublikovaných poznámek. Takže ať už jste fanouškem nebo ne, podívejte se na náš neodolatelný výběr sladké parfémy který aktivuje váš čich, aby vás přesvědčil.

Jsou to ty, které obsahují sladké a intenzivní tóny. Když mluvíme o sladkých a dlouhotrvajících dámských parfémech, máme na mysli parfémy, které mohou patřit do tří druhů čichové rodiny: květinové, jantarové a orientální parfémy a do rodiny gurmánů (s přísadami na vaření a pečení).

Kromě toho, když mluvíme o sladkých a dlouhotrvajících dámských parfémech, musíme mluvit o trvanlivosti parfému, přičemž jde o aroma, které přetrvávají v průběhu času.

Osm sladkých, dlouhotrvajících dámských vůní, které byste měli znát:

Dobrá sladká vůně není vždy snadné najít, zvláště proto, že někdy může být velmi intenzivní. Klíčem je vyvážit to mimo jiné tóny zelené, citrusové, dřevité, květinové nebo cypřišové, abyste dosáhli cíle. Toto jsou naše oblíbené sladké vůně, které nepřestanete nosit. A varování: téměř všechny jsou návykové.

Ať žije Juicy EDP od JUICY COUTURE

Je to vůně z květinové, ovocné, gurmánské čichové rodiny pro ženy. Tedy je to čistá sladkost. Byl uveden na trh v roce 2008 a začíná vrchními tóny mandarinky a bobulového ovoce, které vytvářejí prostor pro srdce ze zimolezu, gardénie a jasmínu, až po základní tón ambry, karamelu, pralinky, santalového dřeva a vanilky.

Parfémovaná voda La Vie Est Belle pro ženy od LANCÔME

Toto sladké aroma je dílem tří prestižních francouzských parfumerů: Olivier Polge, Dominique Ropio a Anne Flipo. Vytvořeno ze 63 přírodních ingrediencí, objevujeme srdce z bílých květů a trvalé pozadí z pralinky, vanilky, pačuli a fazolí tonka. Vůně z květinové, ovocné, gurmánské, sladké a dlouhotrvající čichové rodiny.

Další od DIORu

DIOR POISON EDT: Podmanivá tuberóza obalená v ovocném pepře.

Vůně, ve které se kořenité, květinové a ambrové tóny mísí s tóny medu a pižma, čímž vytvářejí sladkou, orientální a charismatickou vůni. Tato vůně uvedená na trh v roce 1985 je již klasikou, která se zamiluje do pozadí vanilky, ambry, santalového dřeva, pižma, heliotropu, vetiveru a virginského cedru.

Láska láska CACHAREL

Mladý, oblíbený a vášnivý, tento parfém od Cacharel je ódou na romantiku díky svému sladkému aroma. Míchá citrusové, ovocné a květinové tóny: začíná ovocnými a citrusovými tóny, rozplývá se do květinové vůně a přechází na vanilkové pozadí s tóny cedru a pižma. Vůně z rodiny ovocně-květinových vůní, která přetrvává na pokožce a je sladká díky tónům květin a vanilky.

Skandál od JEAN PAUL GAULTIER

Smyslná, elegantní a nezastavitelná, Scandal je vůně z čichové cypřišově-květinové rodiny, kterou v roce 2017 vytvořili parfumeré Daphne Bugey, Fabrice Pellegrin a Christophe Raynaud. Jeho vrchní tóny jsou krvavý pomeranč a mandarinka; ty se srdcem jsou med, gardénie, pomerančový květ, jasmín a broskev; a ty základní jsou včelí vosk, karamel, pačuli a lékořice.

Daisy od MARCA JACOBSA

Daisy vyniká navenek a zamiluje se do toho, co má uvnitř. Opojná óda na ženskost s květinovými tóny, zemitým základem a pižmovými tóny. V roce 2007 ji uvedl na trh parfumer Alberto Morillas. Měkký a odolný na pokožce, je ideální pro každodenní nošení.

Moje cesta od GEORGIA ARMANIHO

Snaží se rozšiřovat nové obzory a prožívat nejrůznější emoce. Úplně formální parfém, který ukazuje, že tóny gurmánské rodiny nejsou potřebné ke vzbuzení sladkých vůní. Má vrchní tóny egyptského bergamotu a egyptského pomerančového květu, které nechává prostor pro srdce z bílých květů a základní tónu cedru Virginia, madagaskarskou vanilku a bílé pižmo.

Neodolatelný od GIVENCHY

Ovocně-dřevitá květinová vůně vytvořená parfumery Fanny Bal, Dominique Ropion a Anne Flipo. Má vrchní tóny hrušky a ibišku, ponechává prostor pro srdce růží a lilií a dlouhotrvající pozadí virginského cedru a pižma. Určete výborná možnost, hledáme-li sladké a dlouhotrvající dámské parfémy.

Napsat komentář