7 způsobů, jak stárnou vaše zuby– Pečujte o svůj obličej přirozeně Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Většina lidí si myslí, že anti-aging se týká pouze krémů ke zpevnění pokožky, liftingu obličeje a překrytí šedivých vlasů. Ale ve skutečnosti jsou ústa (zejména zuby) jednou z oblastí, kde jsou účinky stárnutí nejvýraznější. Postupem času se sklovina opotřebovává, zuby žloutnou, praskají, zkracují se a získávají tupé okraje, což může ovlivnit celkový vzhled člověka. Ale nebojte se, nikdy není pozdě obnovit jas vašeho úsměvu. Čtěte dál a uvidíte, kolik dokáže udělat mladistvý úsměv.

1. NOŠENÍ ZUBŮ

Mladé zoubky zvyknou mít zaoblené hrany, protože se ještě moc nepoužívají. Jak stárneme, naše zuby se opotřebovávají – přirozený výsledek neustálého žvýkání jídla nebo skřípění zuby během spánku. Obzvlášť náchylné jsou k tomu dva horní přední zuby. Když se zuby zkracují, rty se naklánějí dovnitř, čímž se zmenšuje vzdálenost mezi nosem a bradou. Stručně řečeno, opotřebované zuby mohou způsobit, že struktura obličeje bude vypadat zhroucená. Nepomáhá ani to, že rty a jiné struktury obličeje věkem ztrácejí mladistvou pružnost, což způsobuje, že při úsměvu ukazujeme ještě méně zubů.

Co můžeš udělat: Některá kosmetická řešení, která můžete prozkoumat, jsou konturování zubů, fasety a lepení. Nezapomeňte se poradit se svým zubním lékařem o správné možnosti pro vás.Použití nočního chrániče může také pomoci oddálit opotřebení zubů.

2. OBLOHA A TRHLINY

Když jsou zuby věkem křehčí, objevují se malé úlomky a lomové linie. Tyto praskliny a úlomky jsou náchylné k zabarvení a upozorňují na defekty v ústech. Částice jídla mohou také uvíznout mezi prasklinami.

Co můžeš udělat: Nejlepšími prostředky pro odštěpené nebo popraskané zuby jsou lepení, fasety nebo korunky. Promluvte si se svým kosmetickým zubním lékařem o nejlepší možnosti pro vás. V první řadě se pokuste odstranit problémy s opotřebováním dříve, než proces převezme vaše zuby.

3. STRUBE

Dokonce i těm z nás, kteří mají v mládí dokonale rovné zuby, hrozí meziiální posun, proces, při kterém se zuby časem pohybují a naklánějí dovnitř. „Přeplněné zuby“ jsou jedním z výpovědních znaků věku, pokud jde o ústa. Podobně jako účinky opotřebování zubů, pohyblivé zuby poskytují menší podporu tvářím a rtům, čímž vytvářejí zhroucený a ochablý vzhled. Odborníci tvrdí, že vyrovnáváním zubů můžete vypadat o 10 až 15 let mladší.

Co můžeš udělat: Rovnátka nebo faseta.

4. ODbarvení

Jak lidé stárnou, dochází ke změně z jednoho na dva odstíny z bílé na žlutou a šedou. Toto zabarvení je způsobeno kombinací faktorů – od zabarvení a ztenčení skloviny až po smrštění zubní dřeně uvnitř zubu, díky čemuž zuby vypadají tmavé.

Co můžeš udělat: Naštěstí pro vás je dnes k dispozici mnoho druhů produktů pro bělení zubů, a to iv kanceláři, doma, na pultu a na dvojité bělení (v kanceláři a doma, vyrobeno společně). Duální bělení je nejúčinnější metoda bělení. GLO Science vyvinula profesionální bělicí systém, který kombinuje světelnou a tepelnou technologii v hermeticky uzavřeném, uzavřeném náustku s gelem na bázi peroxidu vodíku v domácím prostředí, výsledkem čehož je dvojitý bělicí zážitek, který optimalizuje dobu kontaktu bez dlouhých časových úseků. Když už jste u toho, také by pomohlo vyhnout se zabarvení potravin a nápojů, jako je káva, čaj, červené víno, čokoláda a bobule. Pokud si nemůžete pomoci, po snězení těchto potravin si vypláchněte ústa vodou, abyste zabránili dalšímu zabarvení.

Vyzkoušejte GLO Brilliant Personal Toeth Whitener – Black

5. NEMOC SÁČKU

Míra onemocnění dásní 1 ztráty zubů – jsou alarmující vysoké mezi staršími dospělými. Ve věku nad 65 let je riziko onemocnění parodontu zvýšeno o 70 % a existuje přímá souvislost mezi zánětem v ústech a zánětem ve zbytku těla. To je obzvláště nebezpečné, protože je známo, že onemocnění dásní je spojeno s vážnými zdravotními problémy, jako je cukrovka, Alzheimerova choroba a srdeční choroby.

Co můžeš udělat: K boji proti onemocnění dásní ak jeho prevenci se doporučuje čištění dvakrát denně, denní nit a návštěva zubaře každých šest měsíců.

6. RECES DÁSNÁ

Starý výraz „hodně v zubech“, který se používá k popisu stárnutí, má ve skutečnosti kousek pravdy. V rámci přirozeného procesu stárnutí se dásně stáhnou a kořen zubu se stane viditelnějším, díky čemuž zub vypadá déle. To je nejen nevzhledné, ale může to vést také ke zvýšené citlivosti zubů (a nepohodlí).

Co můžeš udělat: Altoire gingivální tkáně.

7. STŘÍBRNÉ KORUNKY

Stříbrné výplně jsou okamžitým darem stáří.

Co můžeš udělat: Toto je jednoduché řešení. Nahrazením těchto archaických stříbrných výplní plastovými nebo porcelánovými výplněmi můžete nejen skrýt váš věk, ale posílíte vaše zuby a usnadníte odhalování zubního kazu!

Tak a je to tady! Chcete-li vypadat mladě, začněte tím, že si budete udržovat krásný a zdravý úsměv.

Napsat komentář