7 značek krásy a wellness, které si můžete koupit na Světový den oceánů

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o 7 značek krásy a wellness, které si můžete koupit na Světový den oceánů

.

Getty Images

Na počest Světového dne oceánů 8. června vystoupilo několik kosmetických značek, aby podpořily ochranu mořského prostředí. Zatímco oceán tvoří více než 70 procent zemského povrchu, 80 procent mořského znečištění pochází z pevniny. Škody jsou vážné: jak řekla Anja Rubik, jedna z hvězd červencové obálky Zdravaplet, 8 milionů tun plastů se každý rok vysype do oceánů, což ohrožuje zdroje, na které spoléháme, pokud jde o kyslík, regulaci klimatu, potraviny a další. Světový den oceánů byl poprvé ustanoven v roce 1992 s cílem pomoci veřejnosti rozpoznat, jak je důležitý pro náš ekosystém, a upřednostnit ochranu mořských živočichů. Vpředu najděte sedm značek, které se snaží změnit svět k lepšímu.

Reklama – Pokračujte ve čtení níže

Jedna krása oceánu

Čistící čistící prostředek Ocean Mist

La Mer

Creme de la Mer s modrým srdcem

Na Světový den oceánů pořádají Love Beauty and Planet a Love Home and Planet ve spolupráci s nadací Surfrider Foundation 27 čištění pláží, do kterých se zapojilo téměř 2000 lidí. Kromě toho darují 250 000 dolarů Surfrider, aby jim pomohli pokračovat v čištění pobřeží. Při této příležitosti značka vlastněná Unileverem uvádí v červenci na trh i limitovanou edici kolekce Clean Oceans, která je zabalena do 100 procentního oceánského plastu, známého také jako recyklovaný plast, který se nachází na plážích a vodních tocích, které by nakonec znečistily oceán. Tyto láhve brzy uvidíte ve Walmartu a Target.

12 lahví, 24 dolarů; drinkeverandever.com

KOUPTE NYNÍ

Na oslavu Světového dne oceánů Vita Coco uvádí na trh novou značku hliníkových plechovek na vodu: Ever & Ever. Jedná se o udržitelnou alternativu k jednorázovým plastovým lahvím na vodu – každý rok se na celém světě použije neuvěřitelných 500 miliard plastových lahví. Hliník, ze kterého lze vyrobit cokoli od stožárů až po zvonkohru, se donekonečna recykluje (75 procent hliníku vyrobeného v roce 1888 se používá dodnes). Ever & Ever se dodává v nesycených i sycených variantách a brzy bude k dispozici na Amazonu.

Aypa

Vitamínový krém proti stárnutí Golden Berry Cristina Rodulfo Ředitelka pro krásu Cristina Rodulfo je ředitelkou pro krásu pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. .

Reklama – Pokračujte ve čtení níže

Napsat komentář