7 značek dámských parfémů, se kterými budete ničit, kamkoli půjdete| Zdravápleť

11. 10. 7 značek dámských parfémů, se kterými budete ničit, kamkoli půjdete

Zveřejněno ve 23:51 v Nezařazené od Lauren Izquierdo

Ve světě krásy má každý zbraň úplného svádění: náš parfém (a značky parfémů pro ženy velmi dobře vědí). Proto i přesto, že nejsou všechny stejné, sortiment je tak široký, že je snadné najít takový, který vypadá jako vyrobený na náš obraz a podobu.

Květinová, citrusová, svěží, intenzivní… Vůně dokáže oživit vzpomínky už jen tím, jak člověk voní. Proto, pokud jde o to, abyste se zamilovali a abyste se zamilovali, Eau de Parfém a Eau de Toilette jsou základním kouskem, protože nám mluví nejen o tom, kým jsme, ale také o tom, kým chceme být.

Existují však značky, které jsou známější než jiné a my vám dnes prozradíme, proč se je vyplatí mít. 7 značky parfémů pro ženy na radaru. S nimi budete devastovat kamkoli půjdete.

Yves Saint Laurent

Všichni to víme. Yves Saint Laurent byl vytvořen se záměrem být moderní, vyzývavou, inovativní značkou s mladým a rockerským duchem. Proto se YSL žena nevzdává ani není spokojena. Vytváří si vlastní kódy, aniž by se vzdala ženskosti, vášně a svůdnosti.

Jako hlavní parfémy jsou v centru pozornosti Black Opium a Libre. Black Opium je parfém vyrobený pro ty, kteří si chtějí zapamatovat. Jedná se o vůni, která si pohrává s kontrastem bílých květů s kávovými zrny, cedrem a pačuli.

Libre je na druhé straně parfém, který symbolizuje deklaraci svobody. Pohrajte si tedy s kontrastem květin jako levandule či marocký pomeranč. To, co ho činí neodolatelným, jsou vanilkové tóny.

YSL Black Opium, 34,59 EUR
Parfémová voda Yves Saint Laurent Libre, 37,11 €

Dolce a Gabbana

S dědictvím, které představuje italskou tradici a půvab, se Dolce & Gabbana stala mezníkem pro ženy, které chtějí být uznávány pro svou vůni. Nejznámější jsou tedy inspirovány středomořskými kořeny značky. Příkladem může být jediná nebo nejoblíbenější, Light Blue.

The Only One zachycuje esenci sofistikované a fascinující ženskosti, kombinuje fialky s kávovými zrny. Výsledkem je nádherná květinová vůně, které nikdo nemůže odolat.

Na druhé straně Light Blue je toaletní voda, která věrně reprezentuje ducha Středomoří. Abyste toho dosáhli, kombinujte svěžest zelených tónů, jako je italský cedr a zelené jablko, s bílými květy, jako je jasmín. Je to parfém pro ženy s velkou osobností, které nechtějí být zapomenuty.

The Only One EDP od D&G, 52 EUR
D&G Light Blue EDT, 29,90 EUR

Giorgio Armani

Zatímco muži se bez Acqua Di Giò neobejdou, ženy upřednostňují ženské parfémy jako Sí nebo My Way. Je to jedna z nejlepších značek parfémů pro ženy.

A my se nedivíme. Ano, byl uveden na trh v roce 2015 a od té doby si podmaňuje všechny ženy na světě. Jeho vrchní tóny obsahují černý rybíz, bergamot, hrušku, mandarinku a neroli. Jak se EDT vyvíjí, vstupujeme do květinového srdce, které spočívá na dřevitém základě s tóny vanilky a pačuli.

Na druhé straně, My Way EDP je příchutí objevů a spojení. Je to květinová vůně, která je určena pro otevřenou, zvědavou a autentickou ženu, která představuje květinová setkání po celém světě. Nejlepší na tom je, že spočívá na dřevěném základě, aby parfém získal charakteristickou konzistenci, která jej činí jedinečným.

Giorgio Armani z EDT, 46,10 €
My Way EDP, 39,90 EUR

VEDOUCÍ

Nezapomíná se ani na její parfémy a toalety. Všechny mají charakteristickou vůni, díky které si je zapamatujete. Cacharel je díky svému širokému sortimentu jednou z nejpoužívanějších značek parfémů pro ženy ve Španělsku a na celém světě. Nejprodávanější jsou ovšem dnes jeho klasika Amor Amor a nejnovější přírůstek Yes I Am.

Pokud je jedna věc jasná, je to, že Amor Amor je vůně, která zanechává svoji stopu. Představuje různé ženy, které bojují za ženského ducha, milující život a barvy. Jeho akord se mísí s bílým pižmem, cedrem a santalovým dřevem. Všechno je vášeň.

Yes I Am je jejich parfémová voda určená pro ženy, které mají rády jemné a sladké vůně. Zaměřuje svou pozornost na ovocné tóny a koření, které symbolizují posílení postavení žen a stávají se tím nejlepším spojencem dne.

Love Love EDT, 22,86 EUR
Ano, jsem EDP, 24,90 EUR

Carolina Herrera

Už ji není třeba představovat, protože Carolina Herrera už více než tři desetiletí ztělesňuje dokonalé spojení optimistické elegance, latinského ducha a „radosti ze života“. Carolina je tedy ve svých kolekcích i parfémech inspirována duální, silnější a velmi ženskou ženou. Jeho nejcharakterističtějšími vůněmi jsou na jedné straně 212 VIP Rosé a na druhé straně nezapomenutelná a nesrovnatelná pata Good Girl.

212 VIP Rosé EDP je vůně, která voní po ovoci a květinách. Je svěží, autentická a užitečná kdykoli během dne, protože nezatěžuje. Co si zapamatujete, je jeho jantarové pozadí, bílé pižmo a dřevité tóny.

Na druhé straně Good Girl, která je již neodmyslitelnou součástí značek dámských parfémů, je vyjádřením záměru. Představuje zmocněnou ženu, která si hraje s mottem „Je dobré být špatným“. Jeho aroma vás uchvátí mezi dualitou dvou jejích tónů: tuberózy a smažených fazolek tonka. Když se však posouváme směrem k srdci a základu, jiné než kakao nebo bílé květy Sambac mu dodávají osobnost, kterou potřebujete.

212 VIP Rosé EDP, 25,80 €
Good Girl EDP, 43,95 EUR

Jean Paul Gaultier

Je to jedna z nejprodávanějších značek parfémů pro ženy, protože Jean Paul Gaultier od svého vzniku vzdoruje žánru tím, že z mužů a žen dělá svůdnou ikonu, kterou je třeba následovat. V současnosti, co se týče dámských parfémů, jsou nejoblíbenější Classique a Scandal.

Classique je pro ty ženy, které velmi jasně vědí, z jakých těstovin jsou vyrobeny. Je to svůdná a provokativní toaletní voda, která se hraje s jemností pomerančového květu, smíchaného s hvězdnou ingrediencí: zázvorem.

Na druhé straně, nejnovější přírůstek byl neuvěřitelně úspěšný. Skandál je závan čerstvého vzduchu. Je ženský, sladký a je zbraní svádění, která zvýrazňuje tu nejneposlušnější stránku ženy, která jej nosí. Jeho vrchní tóny představují svěžest gardénie a krvavého pomeranče. Jak se to vyvíjí, pačuli a med získávají půdu pod nohama, dokud se nestanou skutečnými protagonisty.

Klasické EDT, 29,75 EUR
EDP ​​skandál, 32,70 €

Lancome

Lancôme už od narození dává najevo, že ženskost a krása mají společné jen s radostí ze života. Proto, jelikož jde o svobodného ducha, je to značka, která své nejinovativnější produkty dává do služeb každé ženy bez ohledu na věk. Co se týče parfémové oblasti, má dvě nezapomenutelné: La Vie Est Belle a poslední, Idôle.

Jeho jméno mluví za všechno: život je krásný. Jedná se o EDP, který spojuje 63 přírodních ingrediencí, které z něj dělají nezapomenutelnou kombinaci. Mezi nimi vyniká květinové srdce z bílých květů, pralinek a pačuli, díky čemuž je parfémem, na který se nikdy (nikdy nezapomíná).

Na druhé straně, Idôle je jeho novým přírůstkem; ale už teď je top prodejcem mezi dámskými parfémy. Je to vůně určená pro průkopnické ženy, silná a optimistická, uchvátí kombinací ingrediencí, jakými jsou radikální růže, čistý jasmín a bílý cypřiš.

La Vie Est Belle EDP, 39,95 EUR
Idol EDP, 39,95 EUR

.

Napsat komentář