7 výhod kožních krystalů– Každodenní péče o vaše tělo Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

S nefritovými a gua sha rolemi všude, kam se na sociálních sítích podíváte, a krystaly, které se dostávají do léčebných místností kosmetiček, se zdá, že každý si klade na tvář drahé kameny. Stojí ovšem za to, že výhody drahých kamenů a kožních krystalů zařadí do vaší rutiny?

Podle odborníků na krásu je odpověď ano. Zastánci jejího případu pracovali na zpřístupnění skutečného přepisu tohoto prohlášení online. Sbírat odměny těchto mystických zázraků může být tak jednoduché, jak držet kámen, nosit ho na krku nebo si na obličej vmasírovat krystalový krém. Ale jak to funguje? Čti víc.

Výhody krystalů pro pokožku

Používání krystalů pro zdraví pokožky a celkovou pohodu může chvíli trvat, ale není to novinka – ve skutečnosti krystalové léčení využívají kultury po celém světě již tisíce let.

„Léčitelé už od starověku používali sílu krystalové energie k vyrovnávání různých energetických bodů těla, známých také jako ‚čakra‘,“ řekla Barbara Closeová, odbornice na holistickou krásu a zakladatelka Naturopathica. „Osobně si myslím, že k tomu, abychom řešili specifické problémy pokožky, musíme řešit fyzické a energetické tělo.“

Nová kolekce krystalových léčivých masek od Naturopathica to dělá přesně tak, že do každé ze tří formulací obsahuje krystaly jako ametyst, turmalín a rubín. Každý z těchto drahých kamenů poskytuje rovnováhu a celkovou pohodu a zároveň řeší specifickou potřebu pleti. „Například pro někoho, kdo chce uklidnit a uklidnit svou velmi citlivou pokožku, bude užitek ametyst, krystal, o kterém je známo, že zmírňuje stres a úzkost,“ říká Close. „Je to integrovaný přístup k harmonizaci pokožky i mysli.“

I když není mnoho vědeckých studií, které by podporovaly léčivé účinky krystalů, „léčba vibracemi je mocný způsob, který se používal v čínské a ajurvédské medicíně,“ říká Close. „Všechna hmota obsahuje energii. Zatímco vzduch má nejvyšší vibrační energii (myslete na páru stoupající z konvice na sporáku), pevná hmota, jako je kámen, má pouhým okem nižší vibrace, ale stále se skládá z elektronů, které se neustále pohybují,“ ona řekla. „Léčba krystaly a drahými kameny je založena na myšlence, že obklopením se pozitivními vibracemi můžete přestavit tok energie tak, abyste dosáhli pozitivnějšího terapeutického výsledku.“

Které krystaly jsou pro vaši pokožku nejlepší?

Při léčení krystaly poskytují různé kameny jedinečné výhody založené na jejich vibračních energiích – zde je několik, které můžete zkusit vyřešit běžné problémy s pokožkou.

 1. $ 48,00 Kupte nyní s

 2. $ 48,00 Kupte nyní s

  turmalín

  Tento energetický kámen má povzbuzující účinky a je ideální pro pomoc při zvyšování vitality pokožky.

  Zkuste: Býložravci Botanicals rozjasňují ananas + masku z drahokamů

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. $ 78,00 Kupte nyní s

  Citrín

  Citrín je kámen světla a štěstí. Použijte jej, aby se vaše mysl a tělo cítili nabité a plné energie.

  Zkuste: Energizující kúra s kurkumou Eminence Organics

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. $ 80,00 Kupte nyní s

  Křemen

  Čirý křemen, považovaný za „léčitelského mistra“, je přímým řidičem energie a zesiluje účinky jiných kamenů.

  Zkuste: Metoda péče o pleť Lancer: Leštidlo pro smíšenou smíšenou pleť

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. $ 98,00 Kupte nyní s

  Ruby

  Rubíny jsou spojeny se srdeční čakrou a říká se, že stimulují průtok krve. Zlepšená cirkulace může pomoci zvýšit produkci nových zdravých kožních buněk.

  Zkuste: Goldfaden MD Doctor’s Scrub Advanced

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. $ 435,00 Kupte nyní s

  diamant

  Chcete získat jasnou záři? Diamanty mohou pomoci vyrovnat kůži a zvýšit lesk.

  Zkuste: Krém na obličej The Organic Pharmacy Rose Diamond

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. 39,10 $ Kupte nyní s

  Jade

  Jadeit je spojen s léčivými vlastnostmi. Protože je kámen přirozeně studený na dotek, pomáhá uklidnit pokožku při masáži obličeje.

  Zkuste: Jade Roller Beauty Jade Roller SPA

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář