7 rtěnek, které se nesmývají – rtěnky, které se nerozmazávají

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o 7 rtěnek, které se nesmývají – rtěnky, které se nerozmazávají

.

Kupujete produkt bez doporučení? Ne v této ekonomice. V sérii článků The Unexpected Expert na Zdravaplet.com zjistíme, které položky skutečně stojí za vaše těžce vydělané peníze.

.

Nalezení dokonalé rtěnky může trvat celý život. Chcete něco, co doplní váš tón pleti a váš styl a zajistí, že to zůstane po celý den bez ohledu na to, kolik plechovek Spindriftu vypijete nebo lidi, které políbíte. O odbornou radu, které z nich vyzkoušet, požádal Zdravaplet.com sedm sommelířů, kteří strávili hodně času vyhýbáním se sklenicí na víno zabarvenou rtěnkou, aby mluvili o svých svatých grálech.

L’Oréal Signature Parisian Sunset Matte Color Mascara

L’Oréal Signature Parisian Sunset Matte Color Mascara

Ten, který nikdy neodejde

„Miluji rtěnku a vždy je těžké ji nanést, když pijete víno. Jedním z tipů je jemně olízat okraj sklenice na víno předtím, než se dotknou rtu. Navlhnutí zabrání tomu, aby se třpytky dostaly na sklo! – Barva na rty od L’Oreal. Jejich řasenka Rouge Signature Lightweight Matte Colored Ink je úžasná. Barva je opravdu sytá ai když zůstane hezky mokrá, po zaschnutí je jako barva. rty. Navíc, jelikož je tak plochý, na sklenici na víno nezůstanou žádné mastné stopy po rtech.“ — Emily Vines, mistr sommeliér a viceprezident pro víno a nápoje, Cooper’s Hawk Winery.

Duet Chanel Le Rouge

Klasická volba

„Miluji Chanel! Vždy, když jdu do obchodu, cítím se výjimečně. Duo Le Rouge Ultra Tenue v 54 Strawberry Red je mým celodenním favoritem, protože opravdu drží. Rouge Coco Flash v 54 Boy je také velmi decentní a elegantní.“ — Kata Scharnagl, Le Bernardin Chef Sommelier

Krémová barva na rty Sephora

Nejlepší zásah za vaše peníze

„Mou oblíbenou rtěnkou, zejména v práci, je Sephora Collection Lip Stain. Hodnota je nepopiratelná. K dispozici je spousta barev a všechny stojí 14 dolarů za tubu. Barva zůstává na tom, jestli ochutnávám víno v práci nebo piji pivo. po změně. Moje oblíbená barva v řadě je Always Red, ale rád používám i metalický povrch, abych to trochu okořenil.“ — Charlotte Mirzoff, hlavní barmanka a sommeliérka v Kindred.

NARS Velvet Matte Pencil Rtěnka

NARS Velvet Matte Pencil Rtěnka

Zastavte krvácení

„Vždy musím nosit vývrtku, klíče a rtěnku! Jsem velkým fanouškem matných tužek Nars, které drží a nekrvácejí. Nosím Famous Red, Dolce Vita a Pop Life. Stále více používám i barvy na lesk na rty, protože se hodně usmívám a cítím texturu, když potřebuji víc. Oh, a asi deset let jsem nosil jen rtěnku Mac Del Rio.“ — Shelly Lindgren, ředitelka vína v restauraci A16.

Neodolatelná tužka na rty Honeybee Gardens

Neodolatelná tužka na rty Honeybee Gardens

Oční linky jako rtěnka

„Pro someliera je těžké nosit rtěnku. Ještě jsem nenašel značku, která se drží na sklence vína, v horším případě dodává aroma nebo chuť. Pokud chci na rtech jakoukoli barvu, použiji tužku na rty, ne jako tužku, ale na zabarvení všeho, jako například Honeybee Gardens bez parabenů. — Victoria James, ředitelka nápojů v Cotě.

Hourglass Opaque Rouge Liquid Lipstick

Hourglass Opaque Rouge Liquid Lipstick

Stejně jako vaše oblíbené šampaňské

„Při hektické, superfyzické práci someliéra musí tvrdě pracovat i rtěnka. do jídelny, tvrdá práce s ochutnáváním stovek vín každý den.) Často trvá celý den, než mám minutu na to, abych se znovu nalíčila. „Fringe nosím už několik let. Druhý je Guerlain v červené barvě #25. Zlatá zrcadlová rtěnka Guerlain mám od doby, kdy jsem byl ředitelem vína v Modern v Muzeu moderního umění. The Hourglass Opaque Rouge Lipstick in Icon Champagne Rose 1973. Obecně nemám rád všechny tekuté produkty na rty, ale tento je dekadentní a nádherný.Sytá barva vydrží po celou večeři, i když je šest Ročníky Comtes Rose se musí otevírat a vychutnávat.“ — Belinda Chang, dvojnásobná sommeliérka oceněná Jamesem Beardem.

Barva na rty Fenty Beauty Stunna

Barva na rty Fenty Beauty Stunna

Lehké a hladké

„Fenty Beauty má dlouhotrvající barvu na rtech, která opravdu vydrží během celého večera s obsluhou a ochutnávkou vína. Použil jsem Stunna Lip Paint v Unbutton, což je spíše nahá barva, abych skryl případné skvrny od červeného vína. . Je také lehký a nelepivý, takže ho během rušného večera ani nevnímám a ani na něj nemyslím.“ — Amy Racine, ředitelka vína John Fraser Restaurants

Madison je vedoucí spisovatelkou a redaktorkou na Zdravaplet.com, která pokrývá zprávy, politiku a kulturu. Když není online, je pravděpodobnější, že ji zastihnete nebo žere banánový chléb.

.

Napsat komentář