7 redukčních krémů, které působí proti celulitidě| Zdravápleť

13 Dec 7 redukční krémy, které působí proti celulitidě

Celulitida je porucha podkožní tkáně, která postihuje více než 90 % žen. Způsobuje, že pokožka má drobné nepravidelně tvarované prohlubně a objevuje se vyboulení, což je lidově známé jako pomerančová kůže. Obvykle se vyskytuje v oblasti stehen a hýždí a může být způsobeno širokou škálou příčin: hormonální změny, sedavý způsob života, těhotenství, genetika …

Naštěstí existuje krémy proti celulitidě který spolu s dobrou stravou a cvičením nabízí velmi dobré a dlouhotrvající výsledky.

Kromě používání dobrého Krém na redukci celulitidy, je vhodné uvést do praxe sérii tipů pro odstranění pomerančové kůže. Lázně ve studené vodě, i když v zimních měsících nemusejí znít velmi lákavě, jsou skvělým způsobem, jak aktivovat krevní oběh. Kromě toho je důležité pít hodně vody, abyste odstranili zadržování tekutin, neboť odstraňuje toxiny a čistí tělo. Samozřejmě je to nezbytné dodržovat zdravou a vyváženou stravu, bohaté na ovoce a zeleninu. Potraviny bohaté na vlákninu jako smog, brokolice nebo dýně jsou velmi důležité při prevenci zácpy, která je přímo spojena s celulitidou.

Pro registraci: na projevu celulitidy není nic špatného, ​​ale není nic špatného na tom, chcete-li hladší pokožku. Chcete-li se zbavit celulitidy a pomerančové kůže, toto je ono Konečný seznam krémů a pleťových vod dostupné jednoduchým kliknutím na naší webové stránce, které vám pomohou dosáhnout lepších výsledků s vytrvalostí a neustálou aplikací se zaměřením masáží na lepší cirkulaci a drenáž.

Nejlepší krémy proti celulitidě dostupné v Zdravaplet

Od Collistar

Collistar krém proti celulitidě (39,95 eur)

Tento krém Collistar používá exkluzivně kombinované složení šest druhů mořských řas, termální voda a super koncentrát fermentačních principů a fytoextraktů s drenážní silou. Výsledkem je mimořádně intenzivní a specifické působení proti pomerančové kůži a lokalizovaným nahromaděním. Okamžitě vyhlazuje pleť a viditelně minimalizuje nedokonalosti.

Časopisy

Slim & Detox Thermo anticelulitidové sérum od Revuele (2,85 €)

Toto koncentrované sérum aktivně působí proti tukovým buňkám, podporuje hubnutí a redukuje pomerančovou kůži. Navíc jeho znění s termální voda vám nabízí uklidňující a protizánětlivé účinky.

Od Somatoline

Somatolínová léčba celulitidy 15 dní (29,90 €)

Jedná se o speciální ošetření určené k boji s projevy celulitidy – uzlíky, pomerančovou kůrou a zadržováním tekutin – již za 15 dní a dosahuje toho díky tomu, že jeho složení je bohaté na specifické aktivní složky, jako jsou: kofein – který pomáhá snižovat ukládání tuku-, máta – stimuluje mikrocirkulaci-extrakt ze zázvoru – který zlepšuje elasticitu kožních tkání – a extrakt z escinu – který má drenážní účinek, podporuje redukci přebytečné tekutiny v pokožce.

Autor: Clarins

Clarins Anti-Cellulite Body Fit (34,20 EUR)

Krémový gel, který vyhlazuje, zpevňuje a přetváří díky působení jeho aktivních složek, včetně dulového listu, který působí jako trenér umožňující adipocytům obnovit normální činnost. Body Fit působí na tři typy adipocytů které jsou původcem celulitidy, přičemž a Posílený účinek na hubnutí a větší remodelace.

Autor: Anne Moeller

Tři Attack Gel proti celulitidě od Anne Möller (19,50 EUR)

Účinek této anticelulitidové látky je založen na jejích účinných složkách: na jedné straně extrakt z růží, masožravá rostlina s anticelulitidními, lipolytickými a redukčními vlastnostmi; kofein, silný lipolytický s drenážními vlastnostmi; a nakonec derivát mentolus kryogenním a vazodilatačním účinkem, velmi vhodný k podpoře eliminace tuků.

Přes Revox

Revox olej proti celulitidě (5,95 EUR)

Jedná se o veganský produkt obohacený o extrakt z břízy, jojobový olej a vitamín E. Tento účinný komplex působí na viditelnou redukci projevů celulitidy během několika týdnů, díky čemuž pokožka na těle vypadá pevněji a hladší.

Autor: Shiseido

Nářadí na hubnutí Shiseido Advanced Body Creator (40,38 EUR)

Ničí a spaluje tuk a zároveň zpevňuje a zvlhčuje pokožku. Navíc díky exkluzivní technologii Shiseido a jeho kapslím Fat Fighting zabraňuje následnému hromadění tuku.

Napsat komentář