7 procedur, které během spánku fungují dvojnásob– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy Přečtěte si Andreina doporučení

Existuje důvod, proč to nazývají spánkem krásy: noc je nejlepší čas na omlazení pokožky a jediný čas, kdy je tělo zcela uvolněno. „Během dne pokožka tvrdě pracuje, aby se chránila před bakteriemi, vystavením slunci, UV záření, volným radikálům a jiným environmentálním stresorům,“ říká Dr. DiAnne Davis, certifikovaná dermatologka v Dallasu, TX. „Přes noc je čas, kdy se pokožka zresetuje a opraví.“ S ohledem na to vám pomozme posunout váš spánek krásy na další úroveň.

Noční léčba pro vítězství

Když tělo spí, kožní buňky se podílejí na omlazování. „Věříme, že rychlost obnovy pokožky se zdvojnásobuje, produkce kolagenu se zrychluje a poškození buněk je zvráceno,“ říká Dr. Blair Murphy-Rose, certifikovaný dermatolog v New Yorku. „Produkty přes noc zůstávají v kontaktu s pokožkou po dlouhou dobu, takže aktivní složky mohou působit dlouho bez přerušení,“ vysvětluje.

Noční kúry jsou koncentrovanější, hustší a obsahují více účinných látek než jejich denní protějšky. Večerní séra je nezbytné zahrnout do vaší rutiny PM, protože obsahují silné aktivní látky, jako je retinol, peptidy a růstové faktory.

Spolu se sérami jsou nezbytností také husté krémy, pleťové oleje a dokonce i masky, které nelze aplikovat, protože zvyšují vlhkost. Nemluvě o tom, že ztráta vody je větší v noci, proto je důležité, abyste pleť dobře hydratovali. Doktor Davis navíc říká, že pleť si před spaním snáze poradí s hustšími přípravky, protože není v režimu „ochrany“, ale spíše v „režimu opravy“.

Nejlepší ingredience pro noční péči o pleť

Pokud jde o výběr správných ingrediencí, některé složky péče o pleť jsou účinnější v noci. „Například sluneční světlo deaktivuje mnohé složky vitamínu A (retinol),“ říká doktorka Murphy-Roseová. Retinol je jednou z nejúčinnějších složek přes noc, neboť pomáhá urychlit buněčnou revoluci, zvýšit produkci kolagenu, zlepšit velikost a texturu pórů a léčit akné.

Mezi další pozoruhodné složky patří kyselina glykolová, která stimuluje obnovu buněk a pomáhá při produkci elastinu a kolagenu, spolu s kyselinou mléčnou, která oslabuje spojení mezi odumřelými kožními buňkami a redukuje tmavé skvrny. Dr. Murphy-Rose doporučuje používat alfa-hydroxykyseliny (kyseliny glykolové a mléčné) v noci na podporu odstraňování starších kožních buněk. Antioxidanty jako vitamín C také stimulují tvorbu kolagenu a zároveň rozjasňují pleť.

Pro zjemňující efekt, který je potřebný k vytvoření zářivé pokožky, zapracujte oleje bohaté na mastné kyseliny a vitamíny. „Pro sušší pokožku hledejte kombinaci zvlhčovačů (vodoodpudivé a zvlhčující přísady), jako je glycerin a kyselina hyaluronová, a bohatých zvlhčovačů, jako jsou změkčovadla, která vážou a blokují vlhkost,“ říká Dr. Murphy-Rose. Na druhé straně říká, že smíšeným a mastným typem pleti nejlépe jdou hydratační a lehké hydratační krémy.

Zde jsou nejlepší noční ošetření, která vám ráno pomohou získat sezónní záři.

 1. Kupte nyní v

  Hydratační gel Dermalogica BioLumin-C Vitamin C.

  Tento hydratační gel obsahuje vitamín C, který rozjasňuje a vyrovnává tón pleti. To však není všechno: pět druhů kyseliny hyaluronové plus skvalenový olej dodávají pokožce zdravou dávku vlhkosti. Do rána se vzbudíte s jasnější pletí, hladší, jemnější a pevnější.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  TULA Pleťová péče Rose Glow Get It Jasný a osvěžující oční kondicionér

  Oční balzámy jsou skvělé pro zvlhčení tenké pokožky pod očima. Posuňte tuto formuli bohatou na kofein, šípkový olej a růžovou vodu kolem celého orbitálního okraje, abyste snížili známky otoku pod očima pro zářivý vzhled.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  IMAGE Péče o pleť VITAL C Noční hydratační maska

  Masky na spaní zaplavují pokožku účinnými látkami, které pomáhají napravit škody, které způsobují její stárnutí. Toto energizující ošetření, které voní jako čerstvě oloupané pomeranče, obsahuje vitamín C, který rozjasňuje pleť, plus výtažek z modrozelených řas k vyhlazení pleti a navrácení jejího jasu.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  Neděle Riley DOBRÉ GENY Léčba kyselinou glykolovou

  Naneste vrstvu této exfoliační kúry na čistou pokožku a sledujte, jak se leskne. Molekuly stimulující kyselinu glykolovou se ponoří do pokožky, aby rozbily matnost a zbarvení, takže pokožka vypadá hladká a zářivá.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  Tuhý pleťový olej pro organickou péči o pleť Eminence Camellia Glow

  Tento lesklý olej, který je nenapodobitelný ve formulaci, začíná jako tuhá látka, ale při kontaktu se rychle stává tekutým. Nabitý botanickými látkami, které stimulují pokožku, jako jsou oleje z kamélie a marule, spolu s přirozenou září uvnitř růžových turmalínových drahokamů, nanášejte olej krouživými pohyby, abyste odhalili přirozený lesk pokožky.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  NOVÝ! Systém postchemického peelingu SkinCeuticals

  Chemický peeling je osvědčený a pravdivý způsob, jak rychle zvýšit faktor jasu a tento systém vám doma umožňuje udržovat tyto výsledky mezi jednotlivými ošetřeními. Tato výkonná sada péče o pleť, která obsahuje čistící gel na bázi kyseliny glykolové a noční krém, je nezbytností pro zahájení nočního režimu.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  Dr. Dennis Gross SpectraLite™ FaceWare Pro

  Světelná terapie je osvědčený způsob, jak urychlit zářivost pleti. Tento milenec má 162 červených a modrých LED světel ke stimulaci kolagenu, zabíjení bakterií, které způsobují akné a snížení zarudnutí pro čistou a zářivou pleť.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář