7 otázek pro Dior Makeup Whiz Violette

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se 7 otázek pro Dior Makeup Whiz Violette

.

Getty Images

Šedesát let poté, co Christian Dior uvedl na trh svou první rtěnku, šokující malinové číslo 9, Dior slaví tím, že si přizval jednomennou pařížskou vizážistku Violettu, aby pomohla uvést na trh 32 nových odstínů Rouge Dior, včetně rubínu #999 inspiruje. „Pan Dior vyrobil oblečení, tašky, klobouky a boty a pak rtěnku. Rtěnka byla pro něj jako módní doplněk,“ říká Violetta. „A já to vidím stejně.“

Zdravaplet: Jak používáte rtěnku jako doplněk?

Violetta: Namalujte si rty jasnou rtěnkou jako náušnice. Můj oblíbený páteční look je prostě krásná zářivá pleť, žádná řasenka, spárovaná s jasně červenými rty. Je to velmi francouzské: přidejte rozcuchané vlasy, bílou košili, džíny a podpatky – to je vše, co potřebujete.

Zdravaplet: Zdá se, že rtěnka je ta jednoduchá část. Jak dosáhnout tak zářivé pleti?

V: Po nanesení podkladové báze naneste na vrch lehký krém. Podkladová báze učiní vaši pleť bezvadnou as krémem bude podklad vypadat přirozeně. Nakonec si vezměte kapesník a přitlačte ji na bradu, čelist a čelo, abyste odstranili veškerý lesk, ale nechte záři všude.

Zdravaplet: A pokud potřebuji přidat další záři, kde ji mám přidat?

V: Zítra ráno si naneste denní krém před krásným slunečním zářením a uvidíte, kam světlo dopadá na váš obličej. To je přesně to místo, kde byste měli vždy přidat svůj zvýrazňovač. Je to jako nosit s sebou sluneční paprsky.

Zdravaplet: Chodila jsi na uměleckou školu, ale teď jsi maskérka. Kdy jste se poprvé začali zajímat o kosmetiku?

V: Když mi bylo šest, viděl jsem film o Ozovi a čaroději s rubínovými botami, které byly jako červené třpytky. Stala jsem se posedlou, ale chtěla jsem to udělat se rtěnkou. Všechny bláznivé textury a povrchové úpravy, které momentálně zkouším na rtech, začaly tímto filmem.

Zdravaplet: Jsi známá tím, že své rty s lakem na nehty jsou ty nejlesklejší, jaké jsem kdy viděla. Jak to děláš?

V: Musíte vytvářet vrstvy jako lakování nehtů. Naneste tužku na celý ret – vytvoří matný povrch, který zachycuje rtěnku – a poté naneste rtěnku přímo z tuby na rty. Na záda ruky smíchejte čirý lesk na rty se stejnou rtěnkou. Získáte hustou, krémovou, super lesklou směs. Rád používám transparentní lesk, protože můžete ovládat spoustu barvy. Naneste jej štětcem pro lakovaný efekt.

Zdravaplet: Co když chci kovové rty?

V: V mém pařížském studiu jsou obrovské lahvičky stínových pigmentů Dior z laboratoří. Přimíchám bronz nebo zlato s čistým leskem. Musíte použít spoustu stínu a dlouho míchat a míchat, ale pak se změní na tekutý kov.

Zdravaplet: Je tam nějaký lak na nehty?

V: Na černý vinyl, který je tak pěkný, používám voděodolné – má být voděodolné – tekuté oční linky a nakreslím velké, grafické kočičí oko. Potom nanesu balzám na rty, ne lesk. Balzám není lesklý jako lesk, ale mnohem pohodlnější a déle vydrží.

Klepnutím sem zobrazíte Violettin návod krok za krokem pro vytvoření dokonalých lesklých červených per.

.

Napsat komentář