7 nejlepších proužků pro čištění pórů v roce

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o 7 nejlepších proužků pro čištění pórů v roce

.

Sdílet na Pinterestu

Zahrnujeme produkty, které považujeme za užitečné pro naše čtenáře. Pokud nakupujete z odkazů na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš postup.

Ucpáváte póry přebytečným mazem, make-upem, špínou a odumřelými kožními buňkami a co tím získáte? Akné. Jedná se o typ mírného akné, které může být neuvěřitelně nepříjemné a způsobuje, že mnozí se hrabou, tlačí nebo sahají po páskech s póry, aby se jej pokusili odstranit.

Pásky s póry mohou být záchranou, když hledáte rychlé řešení problému nebo se chcete o sebe postarat doma. Může být také zvláštně uspokojující vidět, jak se pruhy vytahují.

I když jsou skvělé při odstraňování nečistot, lepkavé pásky s póry mohou také podráždit pokožku, zvláště při častém používání. Může být také obtížné najít to, co nejlépe funguje pro vaši pokožku.

Jsme tady, abychom vám pomohli tím, že shrneme některé z nejlepších možností. Čtěte dále a objevte naše nejlepší tipy pro nos a T-zónu.

Při výběru pásků s póry pro tento seznam jsme se podívali na složky a online recenze. Naším cílem bylo zahrnout různá cenová rozpětí a typy pásků, jako jsou pásky na bradu a čelo.

V úvahu jsme brali také hodnocení Environmental Working Group (EWG). EWG hodnotí kosmetiku a produkty péče o pleť na základě jejich možných zdravotních problémů. Položky jsou hodnoceny na 10bodové škále, kde 1 je nejlepší možné hodnocení a 10 je nejhorší.

Snažili jsme se vybírat hlavně produkty s dobrým hodnocením EWG. Ne všechny produkty jsou však v databázi EWG.

Průvodce cenami

 • $= do 10 dolarů
 • $$ = 10 – 20 dolarů
 • $$$ = více než 20 dolarů

Většina produktů v našem seznamu se dodává s 6-8 proužky v balení. Některé značky se však mohou lišit. Chcete-li za své peníze získat co nejvíce, podívejte se na velikost balení.

Nejlepší pásky na póry pro celé tělo

Peace Out Pore Strips

 • Cena: $$
 • klady: Z etických zdrojů a bez zneužívání, bohaté na vitamíny, lze nosit celou noc.
 • Proti: usilovný
 • Nejlepší pro: mastnou pleť

Pásky Peace Out obsahují hydrokoloidy, které pomáhají odstraňovat kožní maz a odumřelou pokožku. Obsahují také dimetylaminoetanol (DMAE) a vitamin A pro redukci pórů.

Přestože tento produkt nebyl hodnocen EWG, neobsahuje některé potenciálně škodlivé složky, včetně formaldehydu, parabenů, ftalátů a triclosanu. Obsahuje také méně než jedno procento umělých aromat a je bez lepku.

Každé balení obsahuje pásky na nos a pásky na obličej, které lze použít kdekoli na T-zóně.

Pokyny doporučují nosit proužky 6 hodin nebo přes noc nebo 1 hodinu, pokud máte citlivou pokožku. To je delší než čas, který vyžadují jiné pásky na póry, proto se nejlépe používají, když nespěcháte.

Nejlepší pásky pro mastnou pleť

Formule 10.0.6 Až po pásky s póry

 • cena: $
 • klady: obsahuje pásky na bradu a čelo, příjemná vůně.
 • Minusy: může vyschnout, zanechává stopy
 • Nejlepší pro: mastnou pleť

Chcete-li odstranit černé tečky z celé vaší T-zóny, toto 10.0.6 multisložkové balení vám může pomoci. Kromě pásků na nos obsahuje pásky na bradu a čelo. Jsou vyrobeny z dřevěného uhlí a vilínu, které pomáhají odstraňovat přebytečný maz.

Proužky také pomáhají kontrolovat tuk s kaolínovým jílem, marockým vulkanickým jílem a extraktem z listů aloe.

Podle uživatelů mají proužky příjemnou bylinkovou vůni. Jsou také větší než některé jiné proužky, takže můžete získat větší pokrytí.

Nejlepší pásky na póry na bradu a čelo

Pacifica Cosmic Vanish čistící pásky na póry

 • Cena: $
 • klady: vyrobeno z přírodních vláken, cenově dostupné, jednotlivě baleno.
 • Minusy: ne pro citlivou pokožku
 • Nejlepší pro: smíšená pleť

Toto multibalení Pacifica obsahuje samostatné proužky na nos, bradu a čelo. Pásky obsahují olej z čajovníku, konopný olej a výtažek z vilínu, které kontrolují nadbytečný kožní maz. Někteří lidé jsou citliví na čajovníkový olej, takže pokud si nejste jisti, jak bude vaše pokožka reagovat, je nejlepší udělat si náplastový test.

Proužky s hodnocením EWG 1 jsou vyrobeny z přírodních vláken, nikoli syntetických materiálů.

nejlepší hodnota

Bioré Combo Pack Čistící pásky na hluboké póry

 • Cena: $
 • klady: snadno se nanáší, čistí do hloubky.
 • Minusy: vysušuje, neodstraňuje make-up, některé recenze si stěžují na vůni.
 • Nejlepší pro: všechny typy pleti

Toto kombinované balení obsahuje proužky na nos a obličej. Jsou dermatologicky testovány, hypoalergenní a vyrobeny z výtažku z vilínu.

V každé krabici dostanete více proužků než jiná kombinovaná balení v tomto seznamu. Mají hodnocení EWG 2, ačkoli obsahují methylparaben.

Recenze na tento produkt jsou smíchány. Někteří uživatelé tvrdí, že pásky jsou účinné při ucpávání pórů, zatímco jiní tvrdí, že nefungují. Tento produkt je ovšem oblíbenou volbou mezi nadšenci péče o pleť.

Nejlepší pásky do nosu

Hloubkově čistící pásky s aktivním uhlím Biore

 • Cena: $
 • klady: snadné použití, dobrá hodnota za peníze
 • Minusy: obsahuje parabeny, bolestivě se odstraňuje.
 • Nejlepší pro: smíšená pleť

Tyto Biore Deep Pore Cleansing Charcoal Stripes jsou určeny k odstranění černých teček, nečistot a přebytečného kožního mazu. Jsou dermatology testovány, hypoalergenní, veganské a bez krutosti.

Tyto proužky jsou hodnoceny 2 podle EWG. Obsahují však methylparaben, takže pokud se chcete vyhnout parabenům, tento produkt nemusí být tou nejlepší volbou.

Nejlepší voňavé proužky pórů

TONYMOLY Jahodová maska ​​na nos

 • Cena: $
 • klady: voní dobře, světlo
 • Minusy: mastný, pro někoho dráždivý
 • Nejlepší pro: smíšená pleť

Tento produkt od TONYMOLY je vícestupňové ošetření pórů, které se dodává ve třech samostatných páskech. Nejprve je to gelový pásek s extraktem ze šalvěje, vilínu a oleje z jahod. To přináší černé tečky a kožní maz na povrch vašich pórů.

Následuje běžný nosní pásek určený k odstranění nečistot. Třetí proužek zklidňuje a tonizuje extraktem z aloe a jahody.

Tento produkt má silnou jahodovou příchuť, která se některým uživatelům líbí a jiným ne. Každé balení obsahuje dostatek proužků na jedno ošetření.

Nejlepší pásky na póry pro citlivou pleť

Hydropeptide Bambusa Blackhead Banisher

 • Cena: $$$
 • klady: jemný, uklidňující
 • Proti: drahé
 • Nejlepší pro: jemná pokožka

Tyto dermatology schválené nosní pásky jsou naplněny přírodními složkami. Sopečný popel a dřevěné uhlí exfoliují a čistí pokožku. Bambusový extrakt, výtažek z vilínu, výtažek z posvátného lotosového květu a aloe hydrát zklidňují.

Tyto proužky neobsahují lepek, sulfáty, parabeny a ftaláty. Jsou dražší než jiné pásky na póry a jsou jen na nos.

Pásky s póry používají silné lepidlo k přilnutí k pokožce. To znamená, že jejich odstranění může být někdy bolestivé.

Zejména pokud máte citlivou pokožku, můžete po jejich použití zpozorovat zarudnutí, svědění nebo nepříjemný pocit. Objevily se i neoficiální zprávy o poškozování nebo lámání pokožky pomocí pásků pórů.

Chcete-li chránit svoji pokožku, pamatujte na tyto tipy:

 • Postupujte podle pokynů na obalu. Zatímco některé proužky jsou určeny k nošení celé hodiny, jiné jsou určeny jen na pár minut.
 • Vyhněte se používání pásků s póry v blízkosti očí.
 • Nikdy nepoužívejte Pore Strips na spáleniny od slunce, zanícené pupínky, velmi suchou pokožku nebo otevřené rány.
 • Pokud po použití produktu zpozorujete podráždění pokožky, přestaňte jej používat.
 • Pásky pórů vždy odstraňujte pomalu a jemně. Pokud jsou tvrdohlavé, zkuste přidat vodu, aby změkli. To by mělo usnadnit jejich odstranění.

Při výběru těch správných pásků pro vaši pokožku je třeba zvážit několik faktorů.

Ingredience

Některé běžné složky péče o pleť, jako jsou parabeny a ftaláty, považuje EWG za nebezpečné. Pokud se těmto látkám raději vyhýbáte, zkontrolujte štítek. Věnujte pozornost také všem složkám, na které můžete být alergický nebo citlivý.

nastavení

Můžete také vzít v úvahu váš životní styl a preference. Některé produkty mohou být například certifikovány veganské, bez krutosti a bez lepku.

Zamýšlené použití

Většina pásků s póry je určena k použití na nos. Chcete-li je použít na jinou oblast obličeje, hledejte soupravu, která obsahuje i pásky na bradu a čelo.

Doporučení

Pokud nevíte, kde začít, můžete se poradit také s dermatologem. Mohou vám navrhnout produkt na základě vašich osobních potřeb pleti.

Před použitím jakéhokoli produktu si přečtěte pokyny na obalu. Obecně uděláte toto:

 1. Umyjte si tvář jako obvykle. Suché.
 2. Namočte si nos, bradu nebo čelo, podle toho, kam chcete proužky nalepit.
 3. Osušte si ruce. Odstraňte porézní pásek z plastové výstelky.
 4. Naneste hladkou stranu na kůži. Zatlačte na proužek, abyste vyhladili všechny vrásky.
 5. Počkejte navrhovaný čas. Proužek s časem vyschne a vytvrdne.
 6. Jemně stáhněte proužek, začněte od vnějších okrajů. Pomalu odlupujte směrem ke středu.
 7. Umyjte si pokožku a osušte.

Často se doporučuje jednou týdně použít pásky na ochranu pórů. Častější používání může způsobit podráždění, zvláště pokud je nanášíte stále na stejnou část obličeje.

Pásky s póry vždy používejte na jejich určeném místě. Například nosní pásky používejte jen na nos. Tyto proužky jsou navrženy tak, aby se ohýbaly kolem nosu, takže se nemusí hodit jinam.

Chcete-li použít pásky na póry na jinou oblast obličeje, použijte pásky na obličej. Jsou tvarovány tak, aby seděly na bradě nebo na čele. Některé značky také používají různé složky v každém typu proužků.

Černé tečky se těžko zbavují a pruhy na pórech jsou jen dočasným řešením. Hlavní věc je pravidelně se olupovat a dodržovat pravidla péče o pleť. Zde jsou některé domácí opravné prostředky, které vám pomohou zbavit se černých teček:

 • Smíchejte kokosový olej, jojobový olej a cukr, abyste vytvořili exfoliační peeling.
 • Vytvořte peelingovou pastu ze sody bikarbony a vody (nechte působit 15 minut).
 • Smíchejte skořici a citrónovou šťávu, abyste vytvořili pastu (nechte 10 minut).

Doporučují dermatologové pásky na póry?

Většina dermatologů nedoporučuje pravidelné používání pásků na póry. Odložte si je raději na speciální příležitosti, neboť lepidlo může poškodit pokožku.

Jak odstranit pás pórů bez bolesti?

Jemně stáhněte proužek, začněte od vnějších okrajů. Pomalu odlupujte směrem ke středu.

Je špatné sbírat černé tečky?

Snažte se nevybírat si černé tečky, protože to může vést k zánětu, hyperpigmentaci a jizvení.

Na výběr je mnoho druhů porézních pásků. Při výběru produktu nezapomeňte zkontrolovat složení. Pro dosažení nejlepších výsledků si přečtěte a dodržujte pokyny.

Abyste předešli nežádoucím vedlejším účinkům, pásky nikdy neaplikujte na podrážděnou nebo zanícenou pokožku. To zahrnuje spálení sluncem, akné a otevřené rány. Namísto rychlého tahání proužek jemně odlepte.

Pásky s póry jsou dočasné řešení. Nejlepším způsobem, jak předcházet černým tečkám a jak se jich zbavit, je udělat si peeling a pravidelně ji ošetřovat.

.

Napsat komentář