7 nejlepších produktů péče o vlasy pro bezbolestné rozčesávání– Tipy pro dokonalou pleť a vlasy Co doporučuje Andrea?

Rozumíme – zamotané vlasy mohou být noční můrou k česání. To platí zejména v letní sezóně, kdy horké dny tráví v bazénu. „V horkých letních měsících si můžete všimnout, že vaše vlasy jsou zamotané v důsledku poškození sluncem, slané vody a chlóru v bazénech,“ říká Carolyn Aronson, generální ředitelka a zakladatelka It’s a 10 Haircare. „Vysušují vaše vlasy a znehodnocují vaše prameny, díky čemuž se snáze zachytávají, když se vaše vlasy třou,“ dodává. Kromě tepla a vody v bazénu, říká Aronson, „vlasy jsou zamotané ze zjevného důvodu, že se zamotají a nečesou se pravidelně.“

Ať už máte rádi letní slunce – a dobrý den u bazénu – nebo jste náchylní ke zmateku, dobrý psovod vám může pomoci změnit svět. Pomocí kondicionačních sprejů se zacuchané vlasy nejen snáze rozčesávají bez otravného tahání a tahání, ale mohou být i zdravější. Nepochybně navlhčete si prameny trochou spreje a odstraňujte zamotané vlasy během dne, „ve skutečnosti si všimnete svých vlasů [getting] na chvíli zdravější,“ říká Aronson.

Kromě manipulace s ošetřujícím sprejem existuje několik dalších tipů a triků, které stojí za zmínku o bezbolestném účesu (a jemných, hedvábných vlasech, bez zamotání!) Zjistěte, co potřebujete a nezamotejte si vlasy, plus nejlepší detanglery pro bezbolestné rozčesávání, před.

Co dělat a co nedělat zamotané vlasy

Co dělat: Před česáním si bez váhání nastříkejte kondicionér

Máte-li zamotané vlasy, Aronson navrhuje bez váhání nastříkat kondicionér předtím, než si vlasy pročešete kartáčem. „Kartáček bude klouzat přímo přes změti,“ vysvětluje.

Ne: Kartáčujte si vlasy, dokud jsou suché

Jedna z největších chyb, které můžete udělat se zamotanými vlasy? Kartáčujte ho, dokud je suchý, protože „může se snadno zlomit,“ říká Aronson.

Chcete-li to provést: nechte hřeben ve sprše

Pokud máte sklony k zamotání, držte ve sprše hřeben se širokými zuby a pročešte si vlasy, než budete čekat, než kondicionér udělá svou práci.

Ne: Spěte na bavlněném povlečení na polštář

Další tip na zamotané vlasy? Zkuste se vyhnout bavlněnému povlečení na polštáře. Místo toho přejděte na hedvábné povlak na polštář, jako je povlak na polštář Slip Pure Silk, abyste snížili tření vlasů (aka, čelo postele!). Pro extra ochranu si zapleťte vlasy do dvou copů nebo je chraňte hedvábným šátkem.

Postup: Použijte hloubkový kondicionér

Kromě česání vlasů ve sprše budete chtít vyzkoušet a použít hloubkový kondicionér, který podporuje hladké vlasy bez zamotání.

Ne: při tréninku si zapomeň svázat vlasy

Pokud se vám vlasy během tréninku zamotají, možná budete chtít vlasy stáhnout dozadu a zajistit je během pocení. Můžete si také zkusit zaplétat vlasy, abyste udrželi uzly na uzdě.

Nejlepší detangler pro bezbolestné rozčesávání

Pokud jde o zamotané vlasy, respektovat výše uvedené a nedělat to může skutečně změnit. Jak již bylo řečeno, hvězdný detangler je také nezbytností. Hledáte svůj další produkt „Nemohu žít bez“? Nejprve se podívejte na naše oblíbené detanglery.

 1. Kupte nyní v

  1. ghd Rukojeť štětce

  Hledáte kartáč na mokré a suché vlasy? Dotkněte se štětce rukojeti ghd. Rukojeťový kartáč, který projde spletením bez tahání a tahání, dokáže přejít přes rebelské vlasy, stimulovat pokožku hlavy a podporovat zdravější vlasy.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Intenzivní rozčesávací sprej R+Co PINSTRIP

  Předtím, než se dotknete spleti štětcem, budete si chtít nastříkat konečky, zejména na zauzlená místa, s RS Co PINSTRIP Intense Peeling Spray. Sprej Mléčná rukojeť, obohacený o výživné oleje a rostlinné výtažky, může poskytnout suchým přízím dávku mastných kyselin, antioxidantů a potřebný lesk.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Intenzivní Oribe balzám pro kontrolu vlhkosti

  Pokud jde o zamotání, dobrý kondicionér může pomoci s trikem. Kondicionér Intense Moisture Control Conditioner od Oribe dodává suchým vlasům nával hydratace a výživy a působí tak, že posílí vaše vlasy a učiní je na pohled i na dotek jemnějšími.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Leonor Greyl Silk Serum Sublimátor Stylingové sérum

  Kondicionéry a spreje na ruce nepochybně nejsou jediným způsobem, jak získat jemné vlasy bez zacuchání. Prospěšné může být také použití stylingového séra, jako je Silk Serum Sublimateur Styling Serum značky Leonor Greyl. Botanické kondicionační sérum, formulované s ohledem na zlobivé prameny, nejen hydratuje a posiluje prameny, ale může také pomoci udržet vrásky a vrásky na uzdě.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. DevaCurl sprej na rozčesávání bez hřebene

  Není žádným tajemstvím, že kudrnaté vlasy mohou být náchylné k zamotání. Abyste předešli neodvratnému, vyzkoušejte několik stříknutí spreje DevaCurl Detangling No-Comb, který vám pomůže udělat kudrny trochu jednodušší. Manipulační sprej No-Comb, který je speciálně vyvinut pro vyrovnávání kudrnatých vlasů, aniž by to stěžoval, usnadňuje pročesávání prsty přes vlasy bez tahání a tahání.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  6. René Furterer NATURIA Spray Descurcator

  Pokud máte jemné vlasy a máte sklony ke zacuchání, pak René Furterer NATURIA rozčesávací sprej je přesně to, co potřebujete pro jemnější, hladší a lépe upravitelné prameny. Kromě kondicionačních drátů může toto kondicionační ošetření pomoci uklidnit suchou pokožku hlavy a zabránit lupům a odlupování.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  7. Mason Pearson hřeben hřeben

  Jedním ze způsobů, jak zvládnout zamotané vlasy, je česat upravené vlasy ve sprše. Abyste to usnadnili, vyzkoušejte hřeben s kulatými zuby, jako je Mason Pearson Detangling Comb, abyste přešli uzly. Ručně vyrobený hřeben, speciálně navržený pro zamotané vlasy, dokáže z nepořádku udělat bezbolestný vánek. Necítíte rozčesávání sprchy? Žádný problém, lze použít po sprchování na vlhké prameny pro netahání.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář