7 nejlepších podzimních barev vlasů a trendů– Tipy na líčení a péči o pleť Andrea S. doporučuje:

Vydejte se na pláž s pantoflemi a klobouky proti slunci a vrstvenými svetry a procházkami po parku lemovanými listy. S každou novou sezónou nejenže uklízíte své outfity, ale nabízí se vám nová možnost doplnit si letní pramínky o podzimní střihy a barvy.

Zatímco vrchol podzimu se zdá kratší než sluneční měsíce, odstíny a typy vlasových trendů v tomto ročním období jsou sytější, živější a odolnější. Bez ohledu na délku a odstín, kterým se inspirujete, určitě zajděte do salonu a zeptejte se na některý z těchto podzimních vlasových trendů, které doporučují špičkoví koloristé a stylisté.

1. Teplé blond odstíny

Pokud jste v klubu blondýnek, pravděpodobně váháte či odejít. I když se bavíte bez ohledu na barvu vlasů, máte plné povolení vlasové barvitistky Christiny Culinski ponechat tyto prameny otevřené po celý rok. Ale místo toho, abyste změnili svůj platinový vzhled, Culinski navrhuje zvolit trochu teplejší odstín, abyste vytvořili zlatou záři namísto téměř bílého vyblednutí. „Požádejte koloristu, aby vaši letní blond osvěžil hloubkovým kondicionérem. Mám ráda cokoli s přidaným kokosem, protože to úžasně voní a zanechává vlasy hedvábně,“ navrhuje. „Pak budete chtít bohatý zlatý toner, který zlepší vaše světlo a zároveň přidá velikost.“

Zkuste: Povzbuzující balzám Serge Normant Meta Blonde

2. Delší zámky

Newyorská módní návrhářka L’Appartement Hair Boudoir Tina Malhotra říká, že namísto stříhání na pár centimetrů bude tento podzim stále více žen inklinovat k delším vlasům. „Mnohé moje klientky měly v loňském roce tendenci dostat lalok a nyní jsou ve stádiu ‚růstu‘, připraveny opět přijmout své dlouhé podzimní vlasy,“ vysvětluje. Zapomeňte však na pevné kudrny. Malhotra předpovídá, že více žen bude nosit vlasy hladké a elegantní díky tmavším ránám, které je přinutí spát místo trávení času s kulmou. „Jelikož se tolik nepotíme, vlasy si myjeme méně často. Když ho nosíte rovně, můžete si prodloužit svůj styl o několik dní navíc,“ dodává.

Zkuste: Alterna CAVIAR Anti-Aging Bond Repair 3-v-1 Těsnicí sérum

3. Karamelový „Baby“ Highlights

I když jste možná nároční na produkty péče o pleť, jste-li v souvislosti se svými vlasy uvolněni, je důležité zvolit si bezúdržbovou metodu barvení. Pro jemný, romantický a snadno upravitelný podzimní odstín Culinski navrhuje požádat svého koloristu, aby vyzkoušel „baby“ karamelové barvy. Tyto malé části jsou odtrženy z vlasů, které rámují váš obličej, čímž se odstraní vaše přirozená pokožka. Jelikož částečná světla mají tendenci jemně růst, nebudete se muset starat o udržení této barvy během zimy, ale spíše se vaše letní a podzimní barvy smíchají a vytvoří přirozený vzhled.

Zkuste: Color Wow Šampon pro zabezpečení barev

4. Účesy inspirované 90. lety

Hádej co? „Racheline vlasy“ jsou zpátky! No skoro i tak. Podle Malhotra: „90. léta jsou zpět a myslím, že uvidíme více stylů vrstvených laloků, což dává nový přístup k huňatému stylu, který jsme viděli před desítkami let,“ vysvětluje. „Klíční kost dává vlasům větší tvar a texturu na podzim, zvláště pokud přidáte vlnu na dokončení stylu.“ Toto je také šťastné prostředí pro ty, kteří si chtějí ostříhat vlasy na kratší dobu, ale jsou nervózní z toho, že se do toho pustí. Jakmile budete mít pocit, že tato délka vlasů je o něco kratší, můžete se rozhodnout, jestli je krátký účes pro vás opravdu ten pravý.

Zkuste: Kulatý kartáč Harry Josh Pro Tools Pro – 2 palce

5. Bohatá čokoláda Nízká světla

Zamilovali jste se přes léto a teď se v nechvalně známé sezóně „manžetování“ snažíte přenést svou lásku do něčeho vážnějšího? Pro sexy, ale elegantnější vzhled Culinski navrhuje hrát si s trendem tlumených bohatých čokoládových světel, o kterých mluví, že ji milují celebrity. Když smícháte tato slabá světla se světlejším odstínem brunetky, vysvětluje, že textura se stává hladkou a hedvábnou. Máš modré nebo zelené oči? Odvažte se ještě více ztmavit, aby ty oči opravdu vynikly.

Zkuste: dpHUE LESK + Středně teplá hnědá

6. Kde přirozené

Pokud mají vaše vlasy přirozeně vlnu, určitě vás potěší, že ty bezstarostné kudrny nejsou jen na léto, ale také na podzim. Malhotra říká, že pokud rovný a elegantní vzhled nevyhovuje vašemu životnímu stylu, může vzhled s plážovými vlnami dostat mírný upgrade na velké, skokové a jemné vlny. „Můžete to udělat pomocí kulmy česáním pevných kadeří, aby vaše vlasy vypadaly hustěji a objemněji,“ vysvětluje.

Zkuste: Beachwaver® Pro od společnosti The Beachwaver Co.

7. Měděná balayage

Vypadáte jako zcela nový look, který bude v módě příští měsíce? Culinski vysvětluje, že bohaté teplé balayage tóny jsou v módě podzimní sezóny. „Tyto tóny zahřejí barvu léta a na podzim dodají vlasům lesk a krásné světlo,“ vysvětluje. Mnoho vrstev balayage bude napodobovat vrstvy oblečení, které máte na sobě nyní, přičemž zachytíte poslední sluneční paprsky před příchodem zimy.

Zkuste: dpHUE LESK + Pálená měď

Napsat komentář