7 nejlepších micelárních vod| Zdravápleť

01 Pro 7 nejlepších micelárních vod

Zveřejněno ve 12:00 v aplikaci Face Cleaner od adminprimora

Podmanili si nás a my bez nich nemůžeme žít. Je základem v našem arzenálu krásy. The nejlepší micelární vody odstraňuje make-up, aby byla naše pleť čistá a připravená začít s rutinou čištění obličeje.

Co jsou micelární vody?

Jsem čistící prostředek na obličej vytvořený na základě micely, komponent, který odvádí nečistoty a maz z obličeje a transportuje je přes vodu, aby je (úplně) odstranil z dermis. Micelární voda navíc nejen čistí, ale také tonizuje a hydratuje. Pojďme se tedy bavit o multifunkční kosmetice. Mnohé z nich obsahují exkluzivní složky, které je činí velmi výjimečnými, jako je mořská voda, vitamín C nebo kyselina hyaluronová.

Jsou tací, kteří je používají jako čističe pleti, ale my ano Doporučujeme toto čištění kombinovat s trochou mýdla nebo pleťového gelu. Čištění je hlubší a tímto způsobem se ujistíte, že vaše pleť je dostatečně čistá na to, abyste mohli pokračovat ve své kosmetické rutině.

7 nejlepších micelárních vod je v Zdravaplet

CeraVe micelární voda

Micelární voda CeraVe, která je ideální pro účinné odličování a hydrataci, má dermatology vyvinuté složení, které je obohaceno o 3 esenciální ceramidy, které jsou zodpovědné za udržování přirozené ochranné bariéry pokožky v dobrém stavu.

Je to také nekomedogenní produkt, takže je vhodný pro jakýkoli typ dermis, včetně té nejcitlivější pokožky.

CeraVe micelární voda (7,09 €)

Clarins micelární čistící voda Micelární čistící voda

Patří mezi oblíbené, neboť tato micelární voda Clarins kromě toho, že je povzbuzujícím čistícím prostředkem, obsahuje alpské bylinky a mikroskopické čistící kuličky, které odstraňují lehký make-up, nečistoty a škodliviny a zároveň respektují rovnováhu kožní mikroflóry. Výsledkem je jemná, hladká a okamžitě čistá pleť v jednom kroku a bez nutnosti oplachování.

Clarins micelární čistící voda Micelární voda (16,69 €)

Effaclar micelární voda od La Roche Posay

Čistí a čistí pleť, odstraňuje make-up bez námahy a jedním tahem. Tato micelární voda La Roche Posay neobsahuje mýdlo, barviva ani parabeny. Zjistíte, že vaše pleť je čistá a svěží, bez vysušení.

Effaclar micelární voda z La Roche Posay (9,80 €)

Micelární voda v oleji Garnier

Tato micelární voda v oleji Garnier jediným gestem čistí, odstraňuje make-up a vyživuje pokožku. Jeho složení kombinuje účinnost micel a arganového oleje, rozpouští voděodolný nebo dlouhotrvající make-up až do jeho odstranění. Pokožku navíc vyživuje bez mastného finiše a bez nutnosti oplachování. Díky tomu je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té nejmastnější.

Garnier micelární voda v oleji (3,70 EUR)

Micelární pleťová voda Avène

Odstraňuje make-up a nečistoty z pleti, zanechává ji jemnou, zklidněnou a viditelně vyčištěnou. Toto micelární mléko Avène kromě toho, že odstraňuje make-up z obličeje (včetně těch nejcitlivějších partií, jako jsou oči), hloubkově hydratuje pokožku díky svým aktivním hydratačním složkám. Další výhodou je, že obsahuje Termální vodu Avène, takže zklidňuje podráždění a dodává pokožce okamžitý pocit pohody. Nejlepší na tom je, že je bez mazu, takže je vhodný pro všechny typy pleti, od té nejtučnější až po tu nejcitlivější.

Micelární mléko Avène (10,90 EUR)

Micelární voda Lancôme Comfort

Micelární voda Lancôme, obohacená o akáciový med a růžovou vodu, hydratuje a zklidňuje pokožku a zároveň odstraňuje denní make-up. Ze dne na den také čistí nečistoty a špínu.

  • Je to odličovač pro suchou a citlivou pleť.

Micelární voda Lancôme Comfort (23,76 EUR)

Vichy micelární voda pro mastnou pleť

Zamilujete si ji (především), protože tato micelární voda Vichy pro mastnou pleť jedním tahem odstraní veškeré nečistoty, kožní maz, špínu a make-up na povrchu pleti. Jeho jemná textura obohacená o kyselinu mléčnou a mineralizující termální vodu z Vichy čistí bez podráždění a zároveň tonizuje, formuje a posiluje pokožku.

Micelární voda pro mastnou pleť Vichy (12,69 EUR)

.

Napsat komentář