6 výhod napařovače na obličej – jak používat napařovač na obličej

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se 6 výhod napařovače na obličej – jak používat napařovač na obličej

.

Při plánování chvíle hýčkání, dokonce is těmi nejlepšími pleťovými maskami a masážními válečky, vaše hýčkání neskončí, dokud není součástí směsi napařovač na obličej. Napařovače na obličej, které používají i licencovaní estetici, jsou oblíbené pro mnohé relaxační a kosmetické výhody, včetně otevírání pórů, umožňujících produktům proniknout hlouběji a rozjasňující pokožku. Překlad: Používání napařovače na obličej doma je skvělý způsob, jak dosáhnout záře hodnou salonu, aniž byste jednou za pár měsíců platili plnou cenu za profesionální péči o obličej.

Abychom se dozvěděli všechny podrobnosti o výhodách napařovačů na obličej ao tom, jak je nejlépe používat, obrátili jsme se na řadu odborníků. Níže naleznete jejich odpovědi na všechny vaše nejnaléhavější otázky a pořiďte si některé z jejich oblíbených napařovačů na obličej.

Jaké jsou výhody napařování obličeje?

Zlepšuje krevní oběh: „Jednou z hlavních výhod používání napařovače na obličej doma je to, že zvyšuje průtok krve do pokožky zvýšením teploty jejího jádra,“ vysvětluje Renée Rouleau, kosmetička celebrit a zakladatelka Renée Rouleau Skin Care. Když zvýšíte teplotu pokožky, kyslík se dostane na povrch a „nakrmí vaše kožní buňky novými živinami,“ dodává Rouleau. Roulo radí pleť vždy očistit, napařit, nanést sérum a poté nanést hydratační krém.

Otevírá póry a připravuje je na extrakci: Při použití napařovače na obličej pára zvyšuje teplotu vaší pokožky, což následně ohřívá nečistoty ve vašich pórech. Nečistoty a oleje, které vám ucpávají póry, mají obvykle konzistenci tvrdého másla, ale s trochou tepla lze roztát na měkké máslo. „Zůstává jemná, jen pokud je pokožka vlhká,“ dodává Roulo. Jakmile jsou vaše póry otevřené, bude pro vás jednodušší vyčistit pokožku a zbavit se přetížení.

Zabraňuje akné: Tím, že usnadňuje odstraňování nečistot z pórů, napařování obličeje také pomáhá snižovat akné, říká Roberta Moradfar, zdravotní sestra celebrit a zakladatelka EFFACÈ Aesthetics. Kromě toho poznamenává, že napařování obličeje zjemňuje odumřelé buňky na vnější vrstvě pokožky, čímž zanechává pleť jasnější a zářivější.

Přináší akné na hlavu: Pokud se již objevil pupínek (nebo dva), napařování obličeje může také pomoci rychleji se zbavit akné. „Když se pokožka začne potit z mokré páry, pot může nadzvednout kožní maz zevnitř a (nyní změkčené) póry jsou otevřené, aby to všechno vypustily ven.“

Zvyšuje absorpci produktu: „Kromě toho, že teplo z páry otevírá vaše póry, způsobuje rozšíření krevních cév, což má za následek zvýšenou cirkulaci a okysličení pokožky,“ říká Moradfar. „Pomáhá zvyšovat propustnost vaší pokožky, což umožňuje sérům absorbovat se lépe a hlouběji.“ Po dokončení parní koupele doporučuje použít výživné sérum s kyselinou hyaluronovou, které pomůže ještě více uzavřít vlhkost.

Hydratuje pokožku: Podle Moradfara může napařování obličeje hydratovat pokožku tím, že stimuluje produkci přirozeného mazu, ale pouze pokud se napařujete několikrát týdně. „Časté nebo nadměrné vaping může vést k nadměrnému zahřívání pokožky, jejímu vysušování a poškození kolagenových vláken,“ varuje.

Jak často byste měli používat napařovač na obličej?

„Lidé s normální až smíšenou pokožkou si mohou napařovat obličej jednou až třikrát týdně,“ říká Moradfar. „Lidé s mastnou pokožkou mají tendenci mít hrubší pokožku a snesou více páry než lidé s tenkou nebo normální pokožkou. Mezitím by každý s citlivou pokožkou měl omezit napařování na jednou týdně.“

A pokud máte určitá kožní onemocnění, jako je rosacea nebo ekzém, Moradfar doporučuje úplně se vyhnout vapování. „Naparování dále rozšiřuje cévy obličeje, což přispívá ke zhoršení projevů rosacey. Ti, kteří mají problémy se suchou pokožkou, jako je ekzém, by se také měli vyhýbat parnímu ošetření, aby se předešlo nadměrnému vysušení pokožky.“

Lidé, kteří by mohli mít prospěch z napařování obličeje, by podle ní neměli používat své zařízení déle než 10 minut, aby se předešlo jakýmkoli vedlejším účinkům. Před zvýšením frekvence parní lázně je také nejlepší otestovat toleranci vaší pokožky na parní lázeň.

Jaký je nejlepší způsob použití napařovače na obličej doma?

„Ujistěte se, že váš obličej není příliš blízko páry a držte se dál od vysokých teplot, abyste se vyhnuli možnému popálení párou,“ poznamenává Moradfar.

Uvažujete-li o tom, že vezmete věci do vlastních rukou, měli byste investovat do kvalitního napařovače na obličej. Zkrášlovací nástroj může přinést lázeňské procedury do vaší domácí koupelny.

Čeká nás více odborníci na pleť sdílejí své oblíbené napařovače na obličej.

Oblíbený odborníka

Iontový generátor páry na obličej Aira

Kredit: zdvořilost

Nicole Simpson, zakladatelka péče o pleť Amethyst, říká, že dobrá věc na tomto parním hrnci je, že nemusíte příliš ohýbat krk, abyste cítili jeho sílu. „Naparovač ionizuje molekuly vody, což pomáhá hydratovat pokožku o něco rychleji,“ říká. „Ionizovaná voda obvykle poskytuje nejlepší výsledky bez potřeby včasné úpravy. Varuji před nadměrným napařováním, protože může dehydratovat pokožku a je třeba se mu vyhnout.“

marnotratnosti hodný

Profesionální generátor páry na obličej Dr. Dennis Gross

Kredit: zdvořilost

Krása tohoto napařovače na obličej je v jeho jednoduchosti. „Je to jednoduchý design z jednoho kusu, který je lehký a kompaktní,“ říká dermatoložka z New Yorku Dr. Marnie Nussbaum. „Technologie mikropary účinně hydratuje a čistí moji pokožku za pouhých 9 minut.“

Nejlepší dostupná možnost

Conair Facial Sauna System s čistícím kartáčkem na obličej

Nyní sleva 27%.

Kredit: zdvořilost

Doktorka Marina Peredo navrhuje investovat do napařovače Conair, protože „je dodáván s měkkým kartáčkem, který můžete použít k odlupování pokožky před napařováním, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.“ Ale varuje, že domácí uživatelé by měli být opatrní při extrakci. „Pokud je extrakce provedena nesprávně, může zanechat jizvy a způsobit větší škody než samotná černá tečka. Kůže je křehká, proto je lepší svěřit její odstranění do rukou odborníka,“ vysvětluje.

Nano-iontový napařovač obličeje Panasonic s jednodotykovým ovládáním

Kredit: zdvořilost

Populární parníky Panasonic mají tendenci se vyprodat, a to z dobrého důvodu. Estetička Tracey Hudson z Los Angeles je fanouškem parního hrnce pro jeho dlouhotrvající výkon a dostupnou cenu.

Nejlepší na cestování

Okachi Gliya mini rozprašovač na obličej

Nyní sleva 40%.

Kredit: zdvořilost

Zanechávají ve vás všechny tyto výlety pocit vysušené pokožky? Dejte si tento malý sprej na obličej do tašky, abyste zlepšili svoji péči o pleť na dovolené.

Nejlepší na maskování

Přenosný napařovač na vlasy a obličej Nova Microdermabrasion 3v1

Kredit: zdvořilost

Kosmetička Celebrity New York Vanessa Mark říká, že nejlepších výsledků se dosahuje s maskou. „Obvykle si lehnu na 10 minut pod parník,“ říká. „Po napaření obličeje si nanáším organický med jako post-masku, který má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti na pomoc při akné, med odstraňuje odumřelé buňky a med pomáhá hydratovat pokožku.“

Nejlepší 2 v 1

Ozonový parní generátor Kingsteam 2 v 1

Kredit: zdvořilost

„Osobně doporučuji napařovač na tvář Kingsteam, protože zlepšuje výsledky mých produktů a udržuje mou pokožku hydratovanou v mém suchém bytě,“ vysvětluje estetička Essence Moore z New Yorku. Součástí je také žehlička na vlasy. Ale co je nejdůležitější, „je cenově dostupný a má ozonovou funkci, která velmi dobře čistí pokožku.“

To nejlepší pro DIY lázně

Nano-iontový napařovač na obličej Pure Daily Care 3 v 1

Nyní sleva 48%.

Kredit: zdvořilost

Není to bestseller Amazonu bez důvodu. Tento napařovač je dodáván s nástroji, které vám poskytnou tu nejlepší tvář doma (jen buďte opatrní), ale zároveň se dodává s ohřívačem ručníků a zvlhčovačem vzduchu.

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

Hlavní obchodní redaktor

Sam Peters je hlavním komerčním redaktorem společnosti Hearst, který se zabývá tématy módy, krásy a životního stylu. Její texty se objevily mimo jiné v časopisech WWD, Footwear News, Real Simple, PopSugar a Bridal Guide. Baví ji odhalovat nejnovější trendy a testovat a analyzovat některé z nejinovativnějších nových produktů na trhu.

.

Napsat komentář