6 produktů na oslavu vašeho štěstí| Zdravápleť

1. březen Vítejte, úspěch! Kosmetika a líčidla pro svatého Patrika

Hledáte důvody pro oslavu Šťastného dne? Nepřemýšlejte a ušetřete si pár soust s těmito zelenými kosmetickými přípravky! Ideální k líčení na Den svatého Patrika.

Proč je zelené štěstí?

Během historie byla zelená vždy synonymem štěstí a prosperity. proč? Kromě toho, že je spojen s myšlenkami, jako je naděje, zelená je barva spojená se symboly štěstí a prosperity, jako je dolar nebo čtyřlístek.

Proč se slaví Den svatého Patrika?

Je to velmi oblíbený svátek v USA a Irsku. Může za to příchod svatého Patrika, muže, který zavedl do země katolicismus a který má z města odstranit všechny hady, aby je utopil v moři. Je to den, kdy nošení zelené (barva Irska) přináší štěstí a dbá na rituály, jako je konzumace piva. Ve Španělsku není příliš sváteční den, i když se v posledních letech zavedl více, osvětluje památky jako Puerta de Alcalá (Madrid) zeleně a soustřeďuje blahobyt a štěstí v hospodách.

Kdo upřednostňuje zelený make-up?

Možná je barva palety vždy nepoužita. A nechápejte mě špatně, zelené oční stíny mohou způsobit určité odmítnutí, ale jednu věc, kterou byste měli hned vědět, je, že tyto barvy vypadají skvěle na lidech se zelenýma a hnědýma očima.

Víc, než si dokážete představit. The zelené make-up primery a korektory Skrývají zarudnutí, pupínky, kapiláry a jizvy na tváři. Důvod? K zakrytí nedokonalostí je třeba použít odstín opačné barevné škály a opakem červené je zelená.

Vizážisté doporučují nanášet jej v tenkých vrstvách, protože je snazší dosáhnout požadovaného efektu. Nezapomeňte ho dobře promíchat se štětci nebo houbičkami na make-up! A nebojte se, za bází pod make-up si toho nikdo nevšimne.

Nevíte, jak ho začít používat? Necháme vám kompletního průvodce barvami, abyste své korektory pro make-up používali jako profesionál.

Nejlepší kosmetika a make-up na oslavu Dne sv

LA Girl HD Pro Concealer Concealer

Bude se vám to líbit a není divu. Je to vynikající dlouhotrvající krycí krycí korektor. Účinně skrývá tmavé kruhy, zarudnutí a skvrny a poskytuje přirozené krytí.

HD Pro Conceal Concealer značky LA Girl.

Paletka očních stínů Color Book CB05 Greens and Blues od Revolution

Lehce se míchají a jejich kovový povrch se vám bude líbit. Tato paleta zelených a modrých očních stínů od Revolution je ideální pro profesionální líčení.

Paletka zelených a modrých očních stínů Color Book CB05 Revolution od Revolution.

Tekutý oční krém Loreal Paris Matte Signature

Stále nevíte, jak dát zelenou do vašeho make-upu? Lehce si vyberte tekutou oční linku, jako je tato od L’Oréal. Vysoce pigmentovaný a matný povrch, je dlouhotrvající a odolný vůči vodě.

Tekutý oční krém Loreal Paris Matte Signature.

Parfémová voda Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green

Nejlepším doplňkem krásného vzhledu krásy je svůdná vůně. Pro ty, kdo chtějí objevit EDP s jemnými tóny štěstí, budete milovat tuto novou reinterpretaci černého opia. Ve své nejvíce energizující a vzrušující verzi, Černé opium nelegálně zelené je první parfém Yves Saint Laurent vytvořil mistr parfumer a mistr mixolog. Nový zelený absintový džus se stane vaším oblíbeným návykovým koktejlem a experimentální cestou vašimi smysly. Určeno pro odvážné a smyslné ženy.

Parfémová voda Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green.

Kryogel Collistar proti celulitidě

Je to jedna z nejpoužívanějších barev pro svěží, přírodní kosmetiku a pro řešení, která bojují s problémy jako je celulitida. Kryogel proti celulitidě od Collistar cObsahuje směs bylinných alfa-hydroxykyselin, které poskytují okamžitý vyhlazující efekt a minimalizují skvrny. Centella asiatica bojuje se ztrátou elasticity a má progresivní liftingový účinek. Větší anticelulitidní účinek na různé faktory, které způsobují nedokonalost: hromadění tuku a dysfunkce mikrocirkulace.

Kryogel Collistar proti celulitidě.

La Provençale Bio sérový olej proti stárnutí

Hodně štěstí s tímto sérem proti stárnutí. Odhady La Provençale Bio dokonalý spojenec pro ty, kteří hledají (především) a regenerační působení snižuje známky únavy pleti. Sérum proti stárnutí je tedy spojuje organický olivový olej bohaté na antioxidační polyfenoly a vitamin E, s arganový olej, jojobový olej a olej z kamélie bohaté na omega 3. V důsledku toho si toho všimnete hladká, jemná a odpočatá pokožka a zároveň zlepšuje její elasticitu a jas.

La Provençale Bio sérový olej proti stárnutí.

Napsat komentář