6 masek na vlasy s avokádem, které byste měli zařadit do své rutiny| Zdravápleť

09. lis 6 Avokádové masky na vlasy, které byste měli zařadit do své rutiny

Zveřejněno ve 12:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Bez našeho života avokádo? Samozřejmě něco nekonečně nevkusnějšího a smutnějšího. Také něco méně zdravého a méně výživného, ​​protože na světě je ingredience, která chutná stejně jako je zdravá? Avokádo, daleko od módy, se ukázalo jako nezbytná ingredience k snídani (jak moc milujeme ty avokádové toasty!), v našich jídlech (do kolika salátů ho přidáváme?) a při večeři (další guacamole, prosím!). Nyní byla odhalena velice užitečná složka, která vyživuje naši pokožku a vlasy. Konkrétně dnes budeme mluvit o avokádové masky na vlasy které bychom měli zařadit do naší vlasové rutiny.

A je-li avokádo dobré pro naše tělo, jak by nemohlo být dobré pro naše vlasy? Toto ovoce má silnou výživnou sílu – je to dobrý tuk – a je nezbytnou a užitečnou složkou těch vlasových produktů, jejichž cílem je péče o suché a poškozené vlasy. I v těch domácích maskách, které mají stejnou čočku. Avokádo hydratuje, vyživuje, obnovuje, dodává lesk… co ještě chceme?

Nejlepší pleťové masky s avokádem

z originálů

Original Remedies Shea Avocado Mask

De Nacomi

Nacomi Keratin Oil Avokádová maska ​​na vlasy

Rostlinné esence

Výživná a uklidňující bylinná esence avokádová intenzivní maska ​​na vlasy

De Kallos

Veganská dušová maska ​​Kallos

De Arganour

Maska z arganového oleje s arganovým olejem

Od Dr. Organics

Pánský organický ženšenový vosk na vlasy od Dr. Organic

S těmito maskami víte: musíte je používat neustále. V opačném případě se jeho účinky zcela neprojeví. Aplikujte jej po umytí šamponem, nechte působit uvedený čas (obvykle tři až pět minut) a občas přes noc. Dáte stálost a avokádo se postará o zbytek.

Napsat komentář