6 důvodů, proč milovat Sunday Riley Good Genes– Rutiny péče o pleť Zdravaplet přečtěte si moje doporučení

Někteří z nás jsou obdařeni hladkou, čistou a zářivou pokožkou. Většina z nás ale takové štěstí nemá. Naše pokožka je plná hrbolků, linií a skvrn. Na pomoc proto voláme péči o pleť. Enter Good Genes – ne typ ve vaší DNA, ale oblíbené sérum na tvář kupujících, které vám slibuje téměř dokonalou pleť. Good Genes, vyvinuté výrobcem produktů a zakladatelem značky Sunday Riley (ano, je to skutečná osoba), je sérum s kyselinou mléčnou formulováno tak, aby okamžitě přeměnilo vaši pokožku a zároveň poskytovalo dlouhodobé výhody.

Zní to příliš dobře, aby to byla pravda? Myslíme si, že ne. S více než 370 pětihvězdičkovými recenzemi a jejich přibýváním je oblíbený u nakupujících v Dermstoru – a zde jsou některé z důvodů, proč.

1. Ne ledajaké mléčné sérum.

Vyhledejte „Sunday Riley Good Genes“ na Google nebo Reddit a najdete diskusi za diskusí o „podvádění“ nebo alternativách k tomuto séru. Lidé mají za úkol najít sérum s kyselinou mléčnou, které funguje stejně jako dobré řasy – aniž by museli platit plnou cenu.

Kupující v Dermstoru se podělil o své zkušenosti: „Moje láska k Dobrým genům je skutečná a úplná…s výjimkou ceny. Zašel jsem tak daleko, že jsem na internetu hledal, jestli existuje nebo neexistuje správná kopie nebo způsob, jak bezplatně reprodukovat výsledky Good Genes – a vše, co jsem objevil, naznačuje, že neexistuje.“

Důvod, proč tyto diskuse pokračují a podvodníci unikli pointe, je ten, že Good Genes je tak silný produkt. Jeden recenzent připouští: „Nyní si myslím, že pokud jde o péči o pleť, opravdu dostanete to, za co zaplatíte.“

Ano, mnoho výhod Good Genes pochází z kyseliny mléčné, ale to není jediný faktor, který je třeba zvážit. Good Genes funguje díky vynikající kvalitě ingrediencí, jako je čištěná, neneutralizovaná kyselina mléčná a filtrovaná voda chirurgické kvality. A když se aktivní složky smíchají s rostlinnými látkami, výsledkem je účinná receptura, která pokožku zklidňuje, místo aby ji dráždila.

Vezměte si to od jiného skeptika, který se stal věřícím: „Nemám ponětí, proč tato kombinace složek dělá to, co dělá s mojí pokožkou, ale je tak jasná a zářivá, že nekoupit ji není možné.“

2. Je formulován pro každý typ pleti (dokonce i pro citlivou pleť).

Pokud jste obeznámeni s tím, jak funguje většina alfa hydroxykyselin (AHA), jako je kyselina glykolová, pravděpodobně znáte potenciální vedlejší účinky. Od zarudnutí a zánětu až po suchost a šupinatění, AHA kyseliny mohou ovlivnit vaši pokožku, pokud to přeháníte nebo máte citlivou pokožku.

Použitím kyseliny mléčné (mírnější AHA) namísto kyseliny glykolové snižuje Good Genes možnost kožní reakce. Je to proto, že molekuly kyseliny mléčné jsou o něco větší, takže jsou k vaší pokožce o něco šetrnější. „Většinou nemohu používat kyseliny, protože jsou vždy příliš silné,“ říká jeden recenzent. „Je to skvělé pro všechny ostatní ke každodennímu použití.“

Zatímco kyselina mléčná je součástí receptury, další je zahrnutí uklidňujících rostlinných látek, jako je aloe, hruškový extrakt a kaktusový extrakt. Zároveň pokožku odlupuje, hydratuje a zklidňuje. Sunday Riley zvolila tyto složky, aby vytvořila skutečně univerzální sérum – vhodné i pro suché/dehydrované typy pleti s akné a rosaceou.

Vezměte si to od našich recenzentů:

„Mám velmi citlivou pleť, se sklonem k akné, ale také suchou,“ říká nákupčí . „Těžko hledám produkty, které fungují na můj typ pleti, nejsou příliš tvrdé, příliš suché nebo nedostatečně účinné. Toto nějak dosahuje dokonalé rovnováhy. S mojí pletí to udělalo opravdu zázraky.“

„Mám smíšenou pleť (normální/mastnou), se zbývající hyperpigmentací a jemným zarudnutím na tvářích,“ říká další. „Používám to zbožně přesně jeden týden každou noc a některá rána a nemůžu uvěřit, jak dobře moje pleť vypadá! Hyperpigmentace je o 60% nižší než před týdnem. Ráno nulové zarudnutí, jemnější, jasnější pleť a mám i několik jizev po akné, které dramaticky klesly.“

3. Po smíchání s Ceramic Slip Clay Cleanser se z něj stane „flash face“.

Potřebujete, aby se vaše pleť rozzářila těsně před velkou událostí? Připravte se na malý „záblesk na tváři“ smícháním Good Eyelashes s čistícím prostředkem na keramickou hlinku Sunday Riley.

Zkombinujte pumpičku Good Genes se čtvrtinou Ceramic Slip a naneste ji na celý obličej. Nechte působit až 10 minut, opláchněte vodou a naneste vaše oblíbené sérum a hydratační krém.

Když se přečištěná kyselina mléčná, francouzský zelený jíl, lékořice a vitamín C spojí, výsledkem je rychle se opravující maska, která exfoliuje, čistí a okamžitě obnovuje lesk pleti.

Chceš si to vyzkoušet? Souprava Flash Fix obsahuje velikosti vzorků pro oba produkty!

4. Okamžitě rozjasňuje pokožku a zároveň pracuje na vyblednutí tmavých skvrn a časem uklidní zarudnutí.

Žár, miláčku, žár! Naši recenzenti milují to, co toto sérum dělá pro jejich vzhled – okamžité i dlouhodobé používání. „Vyzkoušel jsem doslova každý produkt proti akné, ale nic opravdu nefunguje,“ řekl jeden z recenzentů. „Ale s Riley Good Genes tuto neděli je moje pleť čistá a zářivá. Nikdy jsem nerozuměl, co lidé říkali, když řekli, že jejich pokožka září, ale teď to chápu.“

Jiný recenzent řekl: „Dostal jsem několik komplimentů za to, jak dobře vypadala moje pleť krátce poté, co jsem ho začal používat – takže by to mělo fungovat!“

5. Pomáhá čistit póry, redukovat jemné linky a vyhlazovat texturu pleti.

Bez ohledu na váš problém s pletí se zdá, že Good Genes má odpověď – alespoň podle tohoto recenzenta: „Používám to týden a vidím na své pleti dramatický rozdíl. Mám mastnou pleť, ucpané póry, zarudnutí a díky tomu moje pleť vypadala rozjasněná, zbavila jsem se všeho zarudnutí a všimla jsem si méně ucpaných pórů.

Další recenzent dodává: „Bylo pro mě velmi obtížné dosáhnout, aby základ správně seděl a vypadal dobře na mé pleti. Použitím správných řas jsem tak vyhladil pokožku a udělal ji tak, že jsem si nemusela dávat podkladovou bázi… ale teď, když si dám podkladovou bázi, nevypadá jako oloupaná!”

Kromě schopnosti vyhlazovat pleť a ucpávat póry se recenzenti těší také z její schopnosti zlepšit vzhled vrásek a zvýšit lesk. Ve skutečnosti v klinické studii s výsledky získanými profilometrickou analýzou:

  • 100% žen uvedlo, že jejich pleť vypadala a cítila se výrazně hladší a jasnější, s viditelně redukovanými linkami a vráskami po aplikaci.
  • 100% žen uvedlo, že to byl nejúčinnější produkt na omlazení pleti, jaký kdy použili a že by tento produkt určitě doporučili svým přátelům.

6. Může se používat ve dne nebo v noci (nebo obojí).

Na rozdíl od jiných AHA produktů Good Genes nedělá pokožku citlivější na slunce. I když to neznamená, že můžete jít ven bez ochrany před sluncem během dne, znamená to, že si můžete vybrat, kam ji zařadíte do rutiny péče o pleť, ať už je to den, noc nebo obojí. „Používám ho většinou na noc pod hydratační krém,“ řekl jeden recenzent, „ale ve dnech, kdy potřebuji extra lesk, používám ho přes den.“

Rychlý tip: Dávejte pozor, abyste nesmíchali příliš mnoho účinných látek najednou, protože Good Genes je pořád exfoliant, i když jemný. Pokud používáte retinol pravidelně v noci, možná budete chtít použít Good Genes během dne. A pokud používáte silné sérum s vitamínem C pravidelně během dne, bylo by lepší, aby vaše řasy byly dobré i na noc.

Bonus: Sklo je skvělým doplňkem k vašemu umyvadlu nebo pracovní desce!

Sunday Riley si poradí jak s formulacemi produktů, tak s citem pro design produktů. Jako všechny produkty značky, také Good Genes přichází v úžasné láhvi, která je stejně elegantní jako to, co je uvnitř. Není divu, že tolik beauty blogerek uvádí tento produkt před sebou a ve svém středu v „poličkách“ na Instagramu!

Napsat komentář