50 značek, které testují na zvířatech: společnosti zabývající se krásou a péčí o pleť a produkty, kterým je třeba se vyhnout– Tipy pro zářivé vlasy a pleť

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. 50 značek, které testují na zvířatech: společnosti zabývající se krásou a péčí o pleť a produkty, kterým je třeba se vyhnout

.

Testování péče o pleť a kosmetiky na zvířatech je historií zneužívání a pseudovědy. Za poslední desetiletí se nařízení týkající se testování kosmetických výrobků na zvířatech zpřísnila. Přestože velké značky provádějí testování na zvířatech, navzdory tvrzením o praktikách bez krutosti, aby soutěžili při výběru trhu, který neomezuje testování na zvířatech.

Někteří si představí zajíčka s očními stíny a rtěnkou a je to roztomilá vizualizace. Kosmetické složky se však testují na zvířatech, aby se posoudila jejich toxicita, alergické reakce, reaktivita na UV záření a jiné. Tyto postupy mohou testovaná zvířata zabít, zmrzačit nebo způsobit dlouhodobou bolest a nepohodlí. Nejčastěji výzkumná střediska používají pro své testy králíky nebo myši. Upozorňujeme, že tento článek byl napsán v dubnu a některé z níže uvedených společností mohou změnit své postupy. Předpisy o testování na zvířatech v Číně se rychle vyvíjejí.

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak ukázat naše zklamání a hněv vůči těm společnostem, které nadále sledují trhy vyžadující testování na zvířatech, je hlasovat našimi peněženkami.

Doporučujeme značky, které mají přísné zásady proti testování na zvířatech, včetně zákazu prodeje v zemích, které vyžadují testování na zvířatech. Jedna značka bez krutosti, kterou doporučujeme, je Carrot & Stick. Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky. Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Když nakupujeme od těchto společností, pokračují ve výrobě svých produktů pomocí metod, které generují největší příjmy. Pokud jejich praktiky ztratí příjmy, je pravděpodobnější, že přizpůsobí své zásady tak, aby vyhovovaly potřebám jejich stávající zákaznické základny.

V dnešní době s tolika značkami produktů péče o pleť a kosmetických produktů je snadné vybrat si značky a produkty, které nepodporují testování na zvířatech. Pokud bude tento trend následovat dostatek lidí, větší společnosti mohou cítit tlak, aby jej následovaly.

Související: Zvlhčovače bez krutosti

Mezitím jsou zde hlavní společnosti, které pokračují v testování na zvířatech, a alternativy bez krutosti, které si můžete užít.

značky AF
GL značky
Značky
Značky SZ

1. Rameno a kladivo

Zatímco Arm & Hammer je známý svou sodou bikarbonou, nabízí také deodoranty na bázi sody pro muže a ženy. Jelikož je vlastní mateřská společnost, která testuje na zvířatech, a jejich dodavatelé testují na zvířatech, nepovažují se za bez krutosti.

Alternativa: Zkuste raději krémový deodorant Little Seed. Little Seed používá šetrné přísady a v deodorantech neobsahuje hliník ani sodu bikarbonu. Dokonce i jejich obaly jsou navrženy tak, aby byly opakovaně použitelné a odolné.

2. Armani

Giorgio Armani je známý zejména svými módními projekty. Celosvětově však prodávají také linie make-upu, péče o pleť a vůní. Jejich výběr na trh a prodej v pevninské Číně znamená, že nejsou bez testování na zvířatech. Ani jejich mateřská společnost L’oreal není bez krutosti.

Alternativa: Chcete-li získat vysoce kvalitní možnosti, podívejte se na Juice Organics Phyto-Pigments Flawless Serum Foundation a další produkty pro líčení a péči o pleť Juice. Chcete-li získat úžasnou unisex vůni bez krutosti, můžete se podívat na Clean [Reserve] od SpaceNK.

3. Australan

Australan je všeobecně znám svou výraznou fialovou lahví. Začátkem března vydala čínská Národní správa medicínských produktů prohlášení, že už nebude vyžadovat testování na zvířatech pro dovážené produkty zaměřené na dospělé. Toto nařízení však vstoupí v platnost až 1. května a všechny produkty určené pro děti nebo kojence (například Aussie Detangler) budou testovány na zvířatech.

U produktů, které nejsou určeny pro děti, začaly akceptovat přímý test peptidové reakce na bezpečnost pokožky a krátkodobé vystavení podráždění očí. Výrobky pro speciální účely, jako jsou barvy na vlasy a jiné chemické přípravky a výrobky určené pro děti, budou vyžadovat testování na zvířatech i po vstupu pravidel v platnost.

To staví Aussie do zvláštní šedé oblasti. V době psaní tohoto článku stále testují dovážené produkty v Číně. Akceptují některé výjimky, kdy společnost může poskytnout bezpečnostní certifikát ze země původu, neprodávat dětem a neobsahovat žádné suroviny, které se liší od schváleného seznamu kosmetických složek.

Institute of Vitro Sciences a US Food and Drug Administration během posledních tří let spolupracovaly s čínskou vládou a organizací PETA Beauty Without Bunnies, aby učinily skoky směrem k bez krutosti a přizpůsobení se potřebám dnešních spotřebitelů.

Alternativa: Australan je známý svými terapeutickými šampony a kondicionéry, pokud raději čekáte na další pokrok směrem ke zcela krutým praktikám, pak byste měli vyzkoušet ELEVEN. ELEVEN nabízí srovnatelnou alternativu k výživnému šamponu a kondicionéru, která je 100% bez krutosti a použité složky jsou šetrnější k vlasům a pokožce.

4. Aveena

Aveeno je již léta oblíbenou značkou pro lidi se suchou a šupinatou pokožkou. Jejich produkty se však prodávají a prodávají v Číně a pokud to vyžaduje zákon, platí za testování svých produktů na zvířatech. Existuje mnoho alternativ k této značce.

Alternativa: Acure nabízí široký výběr 100% veganských produktů péče o pleť a vlasy naprosto bez krutosti, díky kterým bude vaše pokožka zářit a vaše vlasy zůstanou lesklé. Radically Rejuvenating SPF denní krém je vynikajícím řešením pro každodenní péči o pleť.

5. Avon

Avon je přítomen v našich životech již po generace. Vzpomínky na mámu, která s paní Avon testovala různé odstíny rtěnek, nám stále utkvěly v paměti. I když v posledních letech učinily významné změny ke zmírnění jejich vlivu na zvířata prodejem v Číně, stále podporují testování na zvířatech prostřednictvím prodejců třetích stran.

Alternativa: Pro skvělé možnosti rtěnky, které nejsou testovány na zvířatech, vyzkoušejte Color-Cray Lipstick od Youngblood Mineral Cosmetics. Další skvělou možností pro výraznější barvy je Mented Cosmetics Semi-Matte Lipstick.

6. Sekera

Stejně jako mnoho jiných značek, Axe tvrdí, že netestuje na zvířatech; stále se však prodávají v Číně. To je důvod, proč Axe podporuje testování na zvířatech tím, že nadále hledá trhy, které vyžadují testování na zvířatech.

Alternativa: Pokud hledáte pánský antiperspirant a deodorant bez krutosti, vyzkoušejte přírodní deodorant Duke Cannon Trench Warfare Natural Charcoal. Duke Cannon má také mnoho možností pro osobní péči, péči o bradu a dárkové soupravy pro jednoduché lidi ve vašem životě, kteří milují domácí zvířata. Podívejte se na jejich dárkovou soupravu Frontier 40, doplněnou o čtyři mýdla Big Ass s vůněmi inspirovanými přírodou.

7. Výhody

Benefit nelze považovat za bez krutosti. Bez ohledu na tvrzení jejich stránky a štítky na jejich produktech platí za to, aby jejich produkty k prodeji v Číně testovaly společnosti třetích stran, což znamená, že je nelze klasifikovat jako etické a bez zvířat.

Alternativa: Elate Mascara je skvělou alternativou k Yes, They’re Real Mascara od Benefitu. Existuje mnoho dalších skvělých produktů TwoFaced, které soupeří a překonávají méně eticky zdravé značky.

8. Bioderma

Bioderma na svých stránkách neuvádí žádné zásady týkající se testování na zvířatech. Na otázku týmu Ethical Elephant řekli, že netestují na zvířatech, ale umožňují testování třetí stranou, vyžaduje-li to zákon. Protože prodávají v Číně to znamená, že podporují testování svých produktů na zvířatech.

Alternativa: Kale Water Micellar Cleansing Tonic značky Pacifica je vynikající alternativou k Sensibio H2O od Biodermy. Existuje mnoho dalších produktů Pacifica Cosmetic, které mohou nahradit vaše produkty Bioderma.

9. Blistex

Blistex je pro mnohé lidi nezbytný při řešení chronicky popraskaných rtů. Jedná se o společnost, která hrdě prodává v pevninské Číně, a proto souhlasí a platí za testování svých produktů na zvířatech třetí stranou.

Alternativa: Přestože nejsou veganské, Burt’s Bees jsou bez krutosti. Vyzkoušejte některý z jejich balzámů na rty jako alternativu k Blistex Unmedicated. Burt’s Bees produkuje také léčivé odrůdy, které pomáhají při silně popraskaných rtech.

10. Bobby Brown

Kosmetika Bobbi Brown je skvělá make-upová řada, ale prodávají se v Číně. Testování produktů třetí stranou je stále testování na zvířatech a Bobbi Brown podporuje tento proces pokračováním v prodeji na trhu, který vyžaduje testování na zvířatech.

Alternativa: Aether Beauty má vynikající barvy a konzistentní palety očních stínů, které zvýrazňují krásu a etická rozhodnutí svých uživatelů. Tato linie je bez krutosti a obsahuje spoustu krásných možností. Podívejte se na tuto paletu letního slunovratu pro sluneční hnědé tóny.

11. Burberry

Burberry je známá řada parfémů a kolínských vod s bohatými vůněmi a vynikajícím marketingovým týmem. Jejich produkty se však prodávají v Číně, a proto je nelze považovat za kruté.

Alternativa: Heretic Parfume nabízí několik vůní, které vám poskytnou bohaté aroma, které hledáte, bez týrání zvířat.

12. Calvin Klein

Calvin Klein, známý zejména svými liniemi oblečení a pěknými modely spodního prádla, vyrábí také slavnou sérii vůní pro muže a ženy. Ačkoli tvrdí, že jejich produkty jsou veganské, lze je skutečně považovat za vegany, pokud nejsou bez krutosti, jak se prodávají v Číně?

Alternativa: Pro muže vyzkoušejte Solid State, společnost se stylovou vůní, která v poslední době přitahuje pozornost skupin udržitelnosti a krutosti.

13. Clairol

Clairol sama netestuje na zvířatech, ale vyplatí si nechat své produkty testovat na zvířatech k prodeji v pevninské Číně. Navíc neexistuje důkaz, že jejich dodavatelé netestují na zvířatech.

Alternativa: Pro podobné výrazné a krásné barvy jako Clairol můžete vyzkoušet certifikované Eco-Colors Leaping Bunny. Tyto barvy jsou úžasné, bez všech chemikálií. Další skvělá možnost pro kreativní barvy? Arktická liška.

14.Chanel

Vůně Chanel se prodává v Číně; jako takové musí být jejich produkty před dovozem testovány na zvířatech.

Alternativa: Chantecaille nabízí vysoce kvalitní alternativu k Chanel se svými kolekcemi vůní, které nabízí řadu rodin vůní.

15. Čisté a světlé

Stejně jako u mnoha jiných značek na tomto seznamu, Clean & Clear Skincare provádí testování na zvířatech prostřednictvím třetích stran k prodeji v Číně. Vzpomínají, že pracují na alternativním testování na zvířatech, ale stále dělají testování tam, kde to vyžaduje zákon.

Alternativa: Ó! nabízí několik produktů k použití namísto Clean & Clear, včetně kompletního léčebného režimu pro dospívající nebo problémovou pleť.

16. Clearasil

Clearasil vlastní společnost, která pokračuje v testování na zvířatech. Clearasil se prodává v Číně, a proto se testuje na zvířatech z hlediska dovozních předpisů.

Alternativa: MD Acne nabízí široký výběr dalších možností pro linii péče o pleť Clearasil. Jejich osobní přístup k léčbě akné a jednoduché léčebné plány usnadňují výběr té nejlepší možnosti pro vás!

17. Měděný tón

Coppertone přijal politiku pokračujícího testování hotových produktů a jejich složek na zvířatech. Toto není společnost bez krutosti a jejich mateřská společnost Bayer také provádí testování na zvířatech prostřednictvím třetích stran. Obě společnosti prodávají v Číně.

Alternativa: Alba Botanicals nabízí skvělý sportovní opalovací krém s SPF 45 a několika dalšími, které převyšují kvalitu Coppertone, používají čistě přírodní složky a vyhýbají se agresivním chemikáliím na pokožce.

18. Dior

Dior přímo platí za testování svých produktů třetí stranou při dovozu do Číny. Jedná se o další společnost, která své tržby staví nad zdraví a bezpečnost zvířat.

Alternativa: DedCool je krutá alternativa k Dior, která stále nabízí špičkový styl bez krutosti.

19. Dolce & Gabbana

Tato módní ikona je známá svými smyslnými vůněmi. Jako mnozí jiní však prodávají v Číně, a proto podporují testování na zvířatech prostřednictvím třetích stran, aby mohli dovážet jejich produkty na čínský trh.

Alternativa: Parfémy OUAI jsou skvělou alternativou k Dolce & Gabbana s krásnými, luxusními vůněmi v elegantním balení a spoustou různých vůní, ze kterých si můžete vybrat. Skvělou alternativou je také Maison Louis Marie.

20. Elixír

Parfém Elixir je produktem značky Clinique. Clinique je značka, která nepřímo testuje na zvířatech. Kolem elixírových vonných linií je velký humbuk, ale mnohé produkty jsou pro lidi kolem nás lepší, bez škodlivých chemikálií a krutého zacházení.

Alternativa: Lush nabízí množství vůní; tato možnost vůně Two More Hearts je krásná, květinová a veganská. Jsou ručně vyráběny z eticky získaných surovin.

21. Estee Lauder

Estee Lauder dělá spoustu práce, aby byla bez krutosti. Některé z jejich značek se však stále prodávají v Číně, kde je testování povinné ze zákona. Dokud nestáhnou všechny své produkty z Číny nebo Čína nezmění svou politiku, Estee Lauder nemůže být klasifikován jako přátelský ke zvířatům.

Alternativa: Estee Lauder je mateřskou společností pro desítky značek. Mají několik značek, které netestují na zvířatech a neprodávají v Číně. Můžete se podívat na Too Faced nebo Smashbox. Chcete-li se zcela vyhnout značkám Estee Lauder, podívejte se na Vapor Beauty.

22. Fendi

Fendi se za svou politiku nestydí. Aktivně prodávají na čínském trhu a své produkty a složky testují na zvířatech. Toto není dobrá značka na podporu, pokud jste proti týrání zvířat.

Alternativa: Podpořte organické vůně bez krutosti, jako je linie Aromaterapie Forager Botanicals.

23. Gillette

Gillette a jejich mateřská značka provádějí testy na zvířatech testováním jejich složek nebo hotových produktů prostřednictvím třetí strany k prodeji v pevninské Číně.

Alternativa: KeepWellKept nabízí možnosti odstraňování chloupků bez krutosti, které podporují víc než jen práva zvířat. Jsou nadšeni pro udržitelnost a snaží se, aby jejich produkty byly cenově dostupné, aby oslovily širší publikum.

24. Glam Glow

Kosmetika GlamGlow, kterou vlastní Estee Lauder, není bez krutosti. Prodávají v Číně a platí za externí čínskou laboratoř pro testování jejich produktů, jak to vyžaduje zákon.

Alternativa: Pokud hledáte veganskou možnost pro domácí zvířata, vyzkoušejte masku Jet Lag od Summer Fridays. Tato maska ​​neobsahuje parabeny ani sulfáty.

25. Got2Be

Tento produkt je nervózní a zábavný, ale není to produkt bez krutosti. Oni a jejich mateřská společnost podporují testování třetích stran při prodeji na trzích, které to vyžadují.

Alternativa: The Hold Out: Lak na vlasy Flexy Hold značky Cake Beauty je skvělá a veganská alternativa bez krutosti. Recenze jsou také skvělé.

26. Guerlain

Tuto společnost vlastní LVMH a není o nic víc bez krutosti než jejich mateřská společnost. Tvrdí, že se snaží zabránit testování na zvířatech, ale stále platí za testování na zvířatech třetím stranám k zachycení prodeje na čínském trhu.

Alternativa: Jako alternativu k Guerlain nabízí Maison Louise Marie 100% veganskou, krutou, parabenovou a bezsulfátovou linii s názvem č. 2010. 12 Parfémový olej Bousval. Milujeme vůni italského bergamotovo-valencijského oranžovo-bílého zázvoru.

27. Bylinné esence

Herbal Essences s hrdostí ukazuje spotřebitelům své certifikace PETA bez krutosti. PETA je však méně restriktivní, pokud jde o své limity a nezohledňuje testování na zvířatech po vyrobení produktu. Začátkem března vydala čínská Národní správa medicínských produktů prohlášení, že už nebude vyžadovat testování na zvířatech pro dovážené produkty zaměřené na dospělé.

Toto nařízení však vstoupí v platnost až 1. května a jakékoli produkty určené pro děti či kojence budou testovány na zvířatech.

U produktů, které nejsou určeny pro děti, začaly akceptovat přímý test peptidové reakce na bezpečnost pokožky a krátkodobé vystavení podráždění očí. Výrobky pro speciální účely, jako jsou barvy na vlasy a jiné chemické přípravky a výrobky určené pro děti, budou vyžadovat testování na zvířatech i po vstupu pravidel v platnost.

Bylinné esence spadají do zvláštní šedé oblasti. V době psaní tohoto článku stále testují dovážené produkty v Číně. Akceptují některé výjimky, kdy společnost může poskytnout bezpečnostní certifikát ze země původu, neprodávat dětem a neobsahovat žádné suroviny, které se liší od schváleného seznamu kosmetických složek.

Institute of Vitro Sciences a US Food and Drug Administration během posledních tří let spolupracovaly s čínskou vládou a organizací PETA Beauty Without Bunnies, aby učinily skoky směrem k bez krutosti a přizpůsobení se potřebám dnešních spotřebitelů.

Alternativa: Tato úžasná řada od Noughty Hair Care je ideální pro všechny typy vlasů. Nám se líbí zejména tenhle, Tough Cookie Conditioner, který pomáhá posílit a vyživit slabé a lámavé vlasy.

28. Hlava a ramena

Head & Shoulders používá suroviny a testuje se na zvířatech, která mají být dovážena do pevninské Číny. Kromě toho, jako dětská společnost Procter & Gamble, položky používané společností Head & Shoulders jsou pravděpodobně testovány na zvířatech.

Alternativa: SachaJuan nabízí léčivý šampon, který využívá rozmarýnový olej, mentol, kyselinu salicylovou a zázvorový extrakt k uklidnění podrážděné, zarudlá pokožky hlavy ak udržení zdravé rovnováhy vlhkosti pro vlasy a vlasovou pokožku. Canviiy je další skvělou možností!

29. Slonovina

Ivory je další značka, kterou vlastní Procter & Gamble. Ivory a jejich mateřská společnost provádějí testy na zvířatech ve fázi přísad a po uvedení na trh, aby zachytily dovozní prodej v Číně.

Alternativa: Sade Baron nabízí široký sortiment ručně vyráběných mýdel vyrobených z čistých, vysoce kvalitních botanických produktů osobní péče a je nabit živinami a supertuky, které dodají vašemu tělu lesk na více než jeden den.

30. Jo Malone

Zásady testování na zvířatech nejsou pro tuto společnost jasně definovány. Jedná se však o společnost Estee Lauder a prodávají se v Číně. Je tedy snadné zkombinovat, že i když netestují přímo na zvířatech, nejsou bez krutosti a za laboratorní testy v Číně se platí.

Alternativa: Tato vůně PHLUR je jednou z našich oblíbených. Moabova vůně je bohatá a kořeněná. Používá přírodní ingredience a je 100% veganský. Bonus: Tato značka vám umožňuje koupit si vzorník za 18 dolarů, a když se rozhodnete, že se vám líbí, použije váš první nákup na váš konečný nákup. Kromě toho nabízejí službu předplatného k udržení nízkých nákladů z dlouhodobého hlediska.

31 Johnson & Johnson

Johnson & Johnson tvrdí, že pracuje na odstranění testování na zvířatech a zdá se, že v tomto směru pokračuje závratnou rychlostí. Stále se však prodávají v Číně a umožňují testování na zvířatech pro čínské trhy.

Alternativa: Společnost Johnson & Johnson je známá svými zdravotními výrobky, zejména výrobky péče o děti. Pokud hledáte naprosto přirozenou možnost bez krutosti pro miminka a děti, Alaffia je skvělou volbou.

32. L’Oréal

L’Oreal, jako mateřská společnost mnoha jiných společností, není bez krutosti. Snaží se omezit testování na zvířatech na co největším počtu trhů. Stále se však prodávají v Číně. Spolupracovali s čínskou vládou, aby jako alternativu zpřístupnili možnosti testování bez testování na zvířatech a v tomto směru dosáhli určitého pokroku. V současnosti se společnost L’Oreal nepovažuje za bez krutosti.

Alternativa: Namísto barev na vlasy L’Oreal vyzkoušejte řadu odvážných semipermanentních barev Good Dye Young. Chcete-li drogériovou kosmetiku nahradit produkty L’Oreal, vyzkoušejte elfskou kosmetiku.

33. Kosmetika MAC

MAC Cosmetics a její mateřská společnost Estee Lauder prodávají své produkty v Číně. Platí a akceptují testování na zvířatech, aby získali prodej na tomto trhu. Spolupracovali s Institutem of In Vitro Sciences, aby našli a vyvinuli možnosti bez krutosti.

Alternativa: Elate Cosmetics nabízí přirozené a kruté líčení obličeje, očí a rtů a produkty péče o pleť. S tak širokým sortimentem produktů by mělo být hledání náhrady za váš oblíbený produkt MAC snadné.

34. Mary Kay

Mary Kay je MLM s oblíbenými produkty mnoha spotřebitelů. Tato spotřebitelská základna však zahrnuje i Čínu. I když všechny země kromě Číny jsou bez krutosti, čínské vládní agentury stále vyžadují testování na zvířatech pro speciální produkty, jako jsou oční krémy a produkty péče o pleť, které nabízí Mary Kay.

Alternativa: Skyn Iceland nabízí produkty speciálně vytvořené pro hydrataci, zklidnění a omlazení pokožky kolem očí. Toto chladivé denní mléko ANTIDOTE je vyrobeno z islandských mořských řas a kůry vrby bílé. Skyn je bez krutosti a vyroben z eticky získaných ingrediencí.

35. Maximální koeficient

Max Factor prodává své produkty v Číně, což znamená, že během procesu dovozu procházejí testováním na zvířatech. Kromě toho Max Factor používá ve svých produktech palmový olej, čímž přispívá k odlesňování mnoha stanovišť zvířat.

Alternativa: Pokud hledáte skvělou řasenku bez krutosti, BUXEM je pro vás. BUXEM Lash Volumizing Mascara poskytuje tmavé, husté řasy bez efektu slepených pavoučích nohou.

36. Maybelline

Maybelline je dceřinou společností L’Oreal. Dodržuje stejné zásady testování na zvířatech jako mateřská společnost a umožňuje testování na zvířatech tam, kde to vyžaduje zákon. Maybelline prodává v Číně, kde se při dovozu produktů pro speciální účely vyžaduje testování na zvířatech.

Alternativa: Kush High Volume Mascara od Milk Makeupu poskytuje hluboké černé pokrytí a prodlužuje řasy, aniž by byla krutá.

37.Nair

Krém na odstraňování chloupků Nair se používá na zvířatech pro testování bezpečnosti. Prodávají se v pevninské Číně a jsou ve vlastnictví Church & Dwight.

Alternativa: Tělové máslo pro odstranění chloupků 3 v 1 Nad je alternativou bez krutosti, která pomáhá odstraňovat chloupky na těle, hydratuje pokožku a zvyšuje sebevědomí. nejlepší část? Žádné testování na zvířatech a žádný prodej v Číně.

38. Neutrogena

Neutrogena uvádí, že neprovádí testování na zvířatech jako součást své oficiální politiky testování na zvířatech a nepožaduje od třetích stran testování jejích produktů. Své produkty se však rozhodnou prodávat v pevninské Číně. Proto souhlasí s testováním svých produktů na zvířatech, aby zvýšily příjmy.

Alternativa: Alternativní možností hloubkové hydratace, podobně jako Neutrogena hydroboost, je kyselina hyaluronová Inkey List. Ve své praxi a slovech jsou společností bez krutosti.

39. Ola

Péče o pleť Olay je špičková drogerie, ale následují ji vedoucí postavení své mateřské společnosti v oblasti zásad testování na zvířatech. Své produkty prodávají v Číně a tím nepřímo podporují testování na zvířatech.

Alternativa: Fantastickou možností pro Olay, kterou jsme našli, je Paula’s Choice. Volba této značky obsahuje několik podobností mezi produkty, bez agresivních chemikálií, špatného zacházení se zvířaty a dopadu na životní prostředí, jaké se vyskytují u produktů Olay. V Číně neprodávají a snaží se uplatnit malý vliv. Vyzkoušejte Paula’s Choice Super-Light Wrinkle Defense SPF 30 a vyzkoušejte si linii. zamilujete se.

40. Starý pepř

Old Spice vlastní Procter & Gamble a prodává v Číně. I když tvrdí, že své produkty ani složky netestují na zvířatech, testují se při dovozu do Číny. Značka se v Číně nemůže prodávat a přesto ji lze považovat za bez krutosti.

Alternativa: Organické cukrové mýdlo Dr. Bronner’s je skvělou alternativou k většině produktů Old Spice. Dr. Bronner je nejen bez krutosti, ale také spravedlivého obchodu, bez GMO a certifikovaný vegan. Můžete si přečíst více o Dr. Bronner a její cesta k dosažení skutečně čistých produktů v knize Honor Thy Label.

41. OPI

Tato značka testuje své produkty na zvířatech, což umožňuje dovoz jejích produktů do Číny. Společnost zabývající se laky na nehty podporuje spíše testování na zvířatech než stahování svých produktů z čínského trhu, který má významný podíl na trhu krásy.

Alternativa: China Glaze je naprosto bez krutosti a je certifikována Leaping Bunny. Jejich produkty jsou vysoce kvalitní a často preferovány před OPI nastaveními v nehtových salonech a studiích. Prohlédněte si nádhernou novou kolekci Cali Dreams pro jaro .

42. Procter & Gamble

Společnost P&G byla opakovaně uváděna jako mateřská společnost, která nedodržuje procesy bez krutosti. Tato mateřská společnost prodává v pevninské Číně; nemohou získat nárok bez krutosti. Je to tak velká zastřešující společnost, že kdyby stáhli svou podporu čínských zákonů o testování, udělali by obrovskou změnu v politice.

Alternativa: Protože P&G má tolik obchodních podílů, zdá se, že se dotýkají každého koutu zdraví, krásy a péče o pleť. Existují desítky značek bez krutosti, jako P&G. Vyzkoušejte Nubian Heritage pro kvalitní přírodní deodoranty bez krutosti a Kiss My Face pro výběr mýdel nebo Chi Chi Cosmetics pro odvážné možnosti líčení.

43. Redken

Salony a kosmetické školy doporučují Redkin z různých důvodů. Bez ohledu na kvalitu produktů se však stále prodávají v Číně. Toto rozhodnutí prodávat na čínském trhu je oprávněním k testování na zvířatech jménem společnosti, i když na jejich webové stránce jsou tvrzení o zákazu krutosti.

Jazyk, který používají na stránce zásad mateřské společnosti L’Oreal, zní: „Výjimku lze učinit pouze na žádost regulačních orgánů z bezpečnostních nebo regulačních důvodů.“

Alternativa: Adwoa Beauty Baomint Deep Conditioning Treatment je vysoce kvalitní produkt, který pomáhá rozmotat zamotané vlasy a revitalizovat pokožku hlavy. Zároveň vyživuje vlasy a vlasovou kůži a poskytuje nejvyšší péči. Tento produkt je srovnatelný s Redken Curvaceous Curls.

44. Revlon

Revlon se prodává v pevninské Číně a podléhá testování na zvířatech, jak to vyžaduje zákon. Proto se Revlon nepovažuje za produkt bez krutosti.

Alternativa: Zamilujte si sadu tekutých rtěnek ColourPop Kiss the Dusk Lux. Tyto barvy jsou výrazné, krásné a plné sebevědomí, které můžete najít v Revlonu, ale aniž by ublížili zvířatům. V ColourPop jsou desítky dalších barev a produktů na rty.

45. Rimmel London

Rimmel vlastní Coty, Inc. Rimmel i její mateřská společnost prodávají na velkých čínských trzích včetně pevninské Číny. Byly v popředí spolupráce s vládními agenturami, které se dopustily trestného činu, při řešení tohoto zločinu proti zvířatům. Pokračují však v cyklu a přispívají k rozvoji trhu navzdory etické šedé zóně.

Alternativa: CoverGirl Cosmetics nedávno stáhla svůj produkt z Číny a získala jej certifikovaný společností Leaping Bunny. To znamená, že se považují za bez krutosti a nepřetrvávají problémy testování na zvířatech v Číně.

46. ​​‚Značka Sephora

Značka Sephora pokrývá mnoho oblastí v oblasti kosmetiky a krásy. Zatímco Sephora ve svých obchodech skladuje spoustu skvělých produktů bez krutosti, kolekce Sephora mezi ně nepatří. Značka Sephora se prodává v obchodních domech a samostatných prodejnách v pevninské Číně.

Alternativa: Adwoa Beauty, BeautyBio a desítky dalších značek nabízených obchody Sephora jsou bez krutosti. Ethical Elephant vede seznam značek bez krutosti, které lze nalézt v Sephore.

47. Zdvořilý

Suave chytře zachycuje šedou oblast a neposkytuje dostatek informací k tomu, aby určil, zda jsou bez krutosti nebo ne. Vlastní je společnost Unilever, která se vzhledem k jejich působení na čínských trzích nekvalifikuje jako bez krutosti. Suave se spojila s PETA a od této organizace získala certifikaci Cruelty-Free.

Alternativa: Pokud nechcete riskovat v šedém průměru, vyzkoušejte šampony a kondicionéry Beauty Without Cruelty. Tyto produkty jsou certifikovány Leaping Bunny jako netestované na zvířatech a veganské. Produktová řada Giovanni inspirovaná salonem je božská!

48. Tresemme

Čína vyhrává další značku přátelskou ke zvířatům. Díky svým předpisům o dovážených produktech Tresemmé nezíská povolení bez krutosti, protože společnost platí čínským laboratořím za testování jejich produktů, aby získala přístup k prodejním kanálům v pevninské Číně.

Alternativa: Alaffia dělá rozruch ve světě tím, že vytváří a prodává bez krutosti, fair trade, eticky získávanou řadu vlasové péče, která pomáhá lidem překonat nepřízeň osudu a útlak. Šampon SHEA Everyday Shampoo je dostupný bez vůně nebo v různých lahodných příchutích pro obnovu a revitalizaci vašich vlasů.

49. Venuše

Venus je dalším produktem společnosti Procter & Gamble, který následuje svou mateřskou společnost do temnoty, že není bez krutosti. Holící strojky a gely na holení, které si mnozí oblíbili, podporují testování na zvířatech tím, že povolují testování na čínském trhu.

Alternativa: Pro holicí strojek vhodný pro domácí zvířata a životní prostředí vyzkoušejte Preserve Shave 5. Všechny materiály jsou recyklovány a lze je recyklovat. Společnost nikdy netestuje své holicí strojky ani jiné produkty na zvířatech. Od této společnosti dostanete také zubní kartáčky a misky. Pokud hledáte alternativu gelu, podívejte se na The Shave Cream od Billie. Krém na holení je bez krutosti, veganský a vyroben z aloe vera, bambuckého másla, olivového oleje a šalvěje.

50. Victoria’s Secret

Angažovanost Victoria’s Secret s Institutem for In Vitro Sciences je neosvobozuje od účasti na testování na zvířatech v čínských vládních laboratořích. Existuje spousta alternativ bez krutosti, ze kterých si můžete vybrat, dokud buď nestáhnou své produkty z pevninské Číny, nebo čínská vláda nezakáže testování na zvířatech na všech produktech dovážených do jejich země.

Alternativa: Yuni Beauty nabízí uklidňující a revitalizující vůně, které jsou bez krutosti a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Tato cestovní sada Beauty on the Run od Yuni obsahuje tři tělové utěrky do sprchy, 1 oz balení Count to Zen Hand Cream, 1,7 oz balení Flash Bath Leave-in Body Wash a 1,7 oz My Om World Calming Aromatherapy Mist. praktické cestovní pouzdro.

Jak si vybrat alternativy bez krutosti

Když se podíváme na značky, které potenciálně testují na zvířatech, zvažujeme složky, proces a proces prodeje. To znamená, že pokud společnost nebo její dodavatelé provádějí testy na zvířata, nepovažují se za zvířata bez týrání. FDA a jiné řídící orgány USA neregulují etikety produktů, které tvrdí, že jejich produkty jsou veganské nebo bez krutosti. Musíte udělat nějaký průzkum o svých oblíbených produktech.

Také, jak je uvedeno v mnoha popisech značek, když se společnost rozhodne prodávat své výrobky v pevninské Číně, rozhodne se testovat své výrobky na zvířatech pro dovoz do země. Proto každá společnost, která se rozhodne prodávat v Číně, akceptuje testování na zvířatech.

Nezáleží na tom, kolik způsobů se společnost rozhodne říci, že podporuje práva zvířat a usiluje o alternativní řešení testování. Rozhodnou-li se umístit svůj výrobek na pulty v zemi, která od nich zákonně vyžaduje testování, rozhodnou se podpořit tuto praxi. Pokud by chtěli změnit způsob, jakým Čína reguluje svou krásu a kosmetické výrobky, zadržely by své výrobky, dokud čínská vláda nezmění své zákony na ochranu zvířat.

Čína provedla změny ve své politice a vláda pracuje na tom, aby byly zákony o testování na zvířatech méně restriktivní. 1. ledna vstoupil v platnost nový zákon, který ve většině případů osvobozuje od testování „obecnou kosmetiku“. Pokud jde o produkty „pro speciální použití“, jako je barva na vlasy nebo dětský produkt, musí být testovány na zvířatech v čínských laboratořích. Několik dalších indikátorů může vést k tomu, že výrobek bude zařazen zpět do testovacího seznamu, bez ohledu na zemi výroby.

Mít po ruce seznam důvěryhodných zdrojů, když ušetříte svůj čas, a příležitost podpořit značku, která není krutá. Líbí se nám informace sestavené Cruelty-Free Kitty a Cruelty-Free List organizace PETA.

Doporučené značky Cruelty Free

Napsat komentář