5 způsobů, jak urychlit ranní make-up

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o 5 způsobů, jak urychlit ranní make-up

.

Někdy spánek překoná vícestupňový make-upový režim. Když nemáte čas na míchání řasenky a kontur jako profík, tyto důmyslné triky k líčení zefektivní vaši ranní rutinu za méně než pět minut. Pokračujte a stiskněte přehrát.

1. Začněte v noci

Pro rozjasnění pleti nejprve odstraňte odumřelou pokožku peelingovým tamponem. Trvá to maximálně 15 vteřin a peeling vám stačí dvakrát až třikrát týdně. Potom před spaním naneste masku na spaní s kyselinou hyaluronovou nebo glycerinem a nechte přes noc. Pokud jste byli dlouho vzhůru a vynechali jste krok před spaním, zvažte použití hydratační masky ráno, když si sušíte vlasy nebo pijete kávu, říká Kat Koch, vizážistka v Laneige.

2. Seřaďte si nástroje

Zbavte se potřeby chytat věci do kosmetických taštiček a šuplíků. Uspořádejte kosmetiku na podnosu zleva doprava v pořadí použití. „To je to, co dělám, abych klienty rychle připravil na živá vystoupení, jako je The Today Show,“ říká make-up umělec Andrew Sotomayor z New Yorku. „Vím, který produkt si mám vzít bez přemýšlení, takže můžu pracovat rychle.“

3. Použijte pravidlo tří

Když máte velmi málo času, udělejte toto cvičení na pustém ostrově: jaké tři make-upy byste si vzali s sebou? Řasenka nebo oční linka? Rozjasňující BB krém nebo korektor? Balzám nebo lesk na rty? Vaše tři produkty mohou fungovat i jako nouzová sada k líčení po přespávání nebo létě s červenýma očima.

4. Ukradněte korejské tajemství multitaskingu

BB Cushion je lepší než BB krém. Miracle make-up kombinuje primer, korektor, podkladovou bázi a pudr.

Getty Images

Verze Laneige v barvách světlá, střední, středně tmavá nebo tmavá se také může pochlubit SPF 50, který poskytuje širokospektrální ochranu před slunečním zářením bez jakéhokoli křídového opalovacího krému (34 dolarů, cíl, přichází s jednou náplní). Navíc se jednoduše používá: naneste na houbičku napuštěnou make-upem ve spodní části kompaktu, abyste nabrali správné množství tekutého make-upu, a vklepejte jej tam, kde jej potřebujete, nebo na celý obličej. „Poklepávání poskytuje větší dosah než tahání,“ vysvětluje Koch.

Getty Images

Její trik na zesvětlení pokožky: Namočte pudřenku do polštáře, vytlačte na ni kapku séra Laneige Bright Renew Original Serum (45 dolarů, target.com) a poté si jí poplácejte pokožku.

5. Buďte odvážní na jednom místě

Chcete zapůsobit za pět vteřin? Zaměřte své úsilí
bezostyšně na jednu vlastnost. „Vyzkoušejte zářivou korálovou rtěnku, úhlově černou
tekuté oční linky nebo horké růžové červenání, říká Sotomayor. „Zvolit jeden jasný akcent je jako spojit úžasný náhrdelník s jednoduchými šaty. Jste připraveni v jednom kroku.“

.

Napsat komentář