5 věcí, které potřebujete vědět o CNOSTI– Pečujte o vlasy a pokožku Doporučení A. Skarkova

Od šedivých střihů přes stínové a pixie střihy až po boby, vlasové trendy se mění tak rychle a tak často jako roční období. Ale zeptejte se kteréhokoli vlasového odborníka a řekne vám jediné, co nikdy nevyjde z módy: silné a zdravé vlasy.

Ale mezi barvami a chemickými procesy a častým používáním stylingových nástrojů – nemluvě o bití vašich vlasů od slunce a znečištění – může být udržení zdraví vaší slávy často výzvou. Naštěstí talentovaný tým VIRTUE® „prolomil kód pro zdravé vlasy,“ říká kreativní ředitel značky, známý stylista Adir Abergel. Je to vše díky složce, která mění hru, která opravuje poškození a obnovuje vlasy tím, že jde hluboko do zdroje problému.

Jste zvědavý? Zde je pět věcí, které potřebujete vědět o revoluční řadě vlasové péče VIRTUE a inovativní složce, která značku odlišuje.

1. Jeho hrdinská přísada se používala k léčení ran na bojišti.

Před šesti lety, při provozu laboratoře regenerativní medicíny ve Winston-Salem v Severní Karolíně, plukovník americké armády a hlavní vědecký důstojník VIRTUE Dr. Luke Burnett a jeho tým biovědců našli způsob, jak extrahovat lidský keratin v jeho nejčistší formě. Tento převratný objev vedl k významným aplikacím při regeneraci kostí, tkání a nervů, které se staly obzvláště prospěšné při léčbě popálenin a jiných poranění.

Tato proteinová technologie, Alpha Keratin 60ku™, se také ukázala jako obzvláště užitečná při opravě poškozených vlasů. (Vlasy jsou vyrobeny z 95 % keratinu.) „Na rozdíl od jiných keratinů, které jsou vysoce zpracovanými živočišnými vedlejšími produkty (peří, ovčí vlna), jde o jedinečný protein, který se získává z lidských vlasů a je pečlivě extrahován, aby zůstal neporušený funkční,“ vysvětluje Abergel.

2. Alpha Keratin 60ku™ „opravuje“ poškození vlasů.

Většina produktů péče o vlasy obsahuje hydrolyzovaný keratin ze zvířat, který prošel chemickým zpracováním. To často způsobuje, že proteiny jsou příliš rozbité na to, aby měly trvalý účinek při opravě poškozených vlasů. Na druhé straně, protože Alpha Keratin 60ku™ pochází z eticky odvozených lidských vlasů, tělo je dokáže rozpoznat jako své vlastní, což mu umožňuje navázat se tam, kde je to nejvíce zapotřebí, a obnovit vlasy v jejich nejzdravějším stavu. „Protože jsou to v podstatě vlasy, vidí“ praskliny v poškození a jde tam, kde je potřeba, aby urychlilo a zahojilo poškození, čímž získáte ty nejlepší možné vlasy. Ve skutečnosti opravuje poškozené praskliny, jakož i dláždí cestu,“ říká Abergel.

3. Klinické studie ukázaly skutečné výsledky.

Značka pokračuje ve svém závazku péče o vlasy, neustále investuje do výzkumu a vývoje a upřednostňuje technologie a inovace. Není tedy žádným překvapením, když se dozvíme, že klinické zkoušky produktů péče o vlasy VIRTUE ukázaly dramatické výsledky, včetně 95% redukce roztřepených konečků a 138% zvýšení vibrací barvy. „Lidé tak dobře reagují na Ctnost, protože existuje skutečná technologie, která skutečně funguje. Vidí a cítí skutečný rozdíl ve svých vlasech. Když jednou uvidí, jak to může být dobré, už se nechtějí vrátit k tomu, jak tomu bylo dříve,“ dodal Abergel.

A jelikož VIRTUE se zaměřuje na zdraví vlasů, Abergel říká, že každý z produktů byl vyvinut pro všechny typy vlasů a textury. „Alpha Keratin 60ku protein“ je jako inteligentní technologie, která se zaměřuje a léčí nejen symptom, ale také hlavní příčinu každého většího problému s vlasy. A když budete mít zdravé vlasy, váš potenciál se naplno rozvine. Získáte více skoků a lesku, méně vrásek a účes a barva vám vydrží déle. VIRTUE změnila způsob, jakým si hodně mých kadeřníků a já děláme vlasy,“ poznamenává Abergel.

4. Linka je naplněna vůní, která dokáže víc než jen zanechat vaše vlasy čisté a svěží.

Charakteristické vůně produktů nejen dobře voní, ale mají také svůj účel. V případě VIRTUE jsou jejich parfémy navrženy nejen k tomu, aby vám dodaly energii a zvedly náladu, ale také ke zvýšení účinnosti jejich produktů péče o vlasy. Každá směs vůní je naplněna esenciálními oleji a výtažky z ovoce, které vyživují a zvlhčují vaše vlasy bez přetížení vašich smyslů. Složky jako levandulový esenciální olej mají uklidňující vlastnosti, mátový olej má stimulační účinek a výtažky z kokosu a yuzu vyživují vlasy.

5. VIRTUE nabízí celou řadu produktů, které řeší běžné problémy s vlasy.

Ať už hledáte šampon, který obnoví vaše vlasy při každém použití, čistící kondicionér, který detoxikuje pokožku hlavy, vlasové kúry, které obnoví vaše prameny, aniž by je ztížily, nebo multitaskingového stylistu, který zajistí, že vaše vlasy budou manévrovatelné a chráněné, naleznete produkt VIRTUE, který přináší slibované výsledky. A protože značka přikládá velký význam bezúhonnosti a odpovědnosti, na každý produkt se vztahuje záruka bez krutosti a neobsahuje parabeny, sulfáty, ftaláty, syntetické barvy a barviva.

Zajímá vás, které produkty péče o vlasy VIRTUE byste měli dostat do rukou jako první? Zde jsou naše oblíbené:

 1. Kupte nyní v

  1. Regenerační šampon

  Spolu s regeneračním kondicionérem tento šampon každodenním používáním přeměňuje a obnovuje poškozené vlasy. Rozpouští přebytečný maz, zbytky produktů a jiné každodenní nečistoty, aby se zabránilo usazování, které může způsobit, že vaše vlasy budou těžší a matné. Nejlepší pro všechny typy vlasů, vyplňuje praskliny každého pramene a působí jako účinná léčba, která působí proti poškození způsobenému teplem, chemikáliemi a barevnými úpravami.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Regenerační balzám

  Tento lahodný krémový balzám, vytvořený s hrdinskou složkou značky Alpha Keratin 60ku™, je také naplněn ultra výživnou kombinací oleje ze semen baobabu, hydrolyzované quinoy a extraktu z grapefruitu. „Pomáhá napravit škody způsobené stylingem, barvením nebo látkami znečišťujícími životní prostředí, které ovlivnily zdraví vašich vlasů,“ vysvětluje Abergel. Výsledek? Hebké, hydratované a luxusní vlasy, které se zlepšují jen každým použitím.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Regenerační ošetřující maska

  Tato hydratační ošetřující maska ​​je dodávána v lehkém složení, které se snadno vstřebává i těmi nejjemnějšími vlasy. Také naplněný lidským keratinovým proteinem poskytuje vlasům intenzivní vlhkost a zároveň opravuje poškozené vlasy. „Můžete jej používat jednou týdně až dva dny,“ říká Abergel. „Máte-li málo času, jen tři minuty ve sprše vaše vlasy úplně promění,“ poznamenává.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Stimulátor 6v1

  Rozlučte se s vráskami, zamotanými a mdlými vlasy s tímto čistým stylingovým krémem, který zajišťuje, že vaše vlasy budou bezvadné od kořínků po konečky. Obsahuje Alpha Keratin 60ku™, panthenol a antioxidanty, změkčuje a zvlhčuje vlasy, posiluje je a chrání před teplem a vnějším poškozením. Ať už máte jemné prameny nebo husté kudrny, toto lehké složení klouže a hladce se spojuje, přičemž vám zanechává vlasy bez námahy a lahodně vypadající.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář