5 účesů s šátkem (velmi světlé) pro jiný vzhled| Zdravápleť

25. června 5 účesy se šátkem (velmi světlé) pro jiný vzhled

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Vlasy od Bruna Bruna

Pořiďte si šátek z novinky Oh My Hair! z podpisu You Are The Princess a budete mít nejhezčí účes léta.

Rutina má fantastické věci a nudné věci. Všeobecným pravidlem je, že první vítězí nad druhými a zejména kdy trend je to o. co tím myslíme? Proč mít dobře zaběhnutý šatník v základech – džíny, bílé košile, černé šaty… – nám dává spoustu stylistické jistoty, ale módního ducha to naprosto neuspokojí. Musí zkoušet nové a odlišné trendy (podivné, dokonce), které nemusí nutně odpovídat našemu stylu. To samé se děje s vlasy. Nosit rozpuštěné vlasy nebo vlasy do culíku je dobré každý den, ale je nepopiratelné, že čas od času máte chuť udělat si jiný účes. Právě tam – v touze učesat si vlasy krásným a odvážným způsobem – vstupuje do hry jeden z nejzřetelnějších letních trendů: šátkové účesy.

© S laskavým svolením @collagevintage

Toto léto se tento doplněk vrací se silou as ním i účesy se šátkem. Toto kolo se pojí s mnoha dalšími: nejprve přišly sponky do vlasů, potom čelenky a sandály a pak velké sponky. Stejně jako ostatní módy, které triumfovaly v devadesátých letech, nyní je řada zauzlená šála v čepici. před lety, Beyoncé nebo Christina Aguilera tento doplněk nosili velmi často. Jejich fandem byl tak velký, že na jejich koncertech se nejvěrnější fanoušci oblékali stejně jako oni, se šátkem na hlavě. Pokud by v té době existoval Instagram, nebylo by tolik příspěvků, abychom se naučili všechny možné způsoby jeho používání.

Naštěstí dnes existují sociální sítě, které ověřují všestrannost šátkových účesů. Nyní šátky a šátky dominují našim tokům a barví s radostí a barví prameny vlasů vlivných osobností a celebrit s největším počtem sledovatelů na síti, od Alexa Chunga po Dua Lípa, procházející přes Chiara Ferragni nebo Blanca Miró. Naštěstí i značky doplňků rozjely svůj design a oblibu. Nová kolekce vlasových doplňků Ach, mé vlasy! společnosti Ty jsi princezna Má nekonečné množství vzorů, všechny v absolutním trendu: kárované, květinové a jednobarevné barvy nebo dokonce řetízkové potisky. Nejlepší? Zdá se, že jsou převzaty z nejexkluzivnějších módních kampaní a pouličních stylů, ale jejich ceny jsou přijatelné.

Jak udělat účes s šátkem?

Známe teorii: šátky jsou trendem. Ale teď, jak je integrujeme do účesu? No, velmi jednoduše, zkopírujte těchto pět vzhledů, které jste viděli a milovali na instagramovém profilu You Are The Princess.

  1. Typ bandana, přičemž šátek zakrývá téměř celou hlavu.
  2. polosmontováno
  3. cop, zapracování šátku do vypracování jako další pramen vlasů.
  4. Zauzlené v ohonu
  5. Jak čelenka a vlasy dolů

kdo si troufá?

Napsat komentář