5 typů kartáče na vlasy, které potřebujete a jak je používat– Tipy na líčení a péči o pleť Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Správný kartáč na vlasy může být úplnou změnou hry. Ať už si upravujete vlasy do čelisti, hrajete s přirozenými vlnami, rozhodujete se pro hollywoodský glam výbuch nebo řešíte nepoddajné uzly, existuje kartáč na vlasy, který je pro vás ten pravý. A často výběr správného kartáče a používání toho správného kartáče výrazně změní váš vzhled.

Měli byste se rozhodnout pro kulatý kartáč? Veslovací kartáč? Kartáč s divočími štětinami? Vše závisí na tom, jakého výsledku chcete dosáhnout. Abych vám pomohl zjistit, jaký typ potřebujete, mluvil jsem s Penny James, certifikovanou vlasovou stylistkou a tricholožkou v salonu Penny James v New Yorku.

 1. Kupte nyní v

  1. Tepelný kartáč

  Termokefy jsou vyrobeny z teplovodivých materiálů, které vám mohou pomoci efektivněji fénovat. Tento od Harry Josh Pro Tools má válec ze slitiny hořčíku, který pomáhá urychlit čas sušení, což se promítá do menšího tepelného poškození vlasů. Jeho nylonové kartáče nabízejí vynikající přilnavost, což usnadňuje vytvoření hladkého a objemného povrchu. „Tento kartáč je také skvělý na vytváření dobrých plážových vln ovíjením malých částí vlasů kolem kartáče,“ říká James.
  Zkuste: NOVINKA! Hořčíkový termální kartáč Harry Josh® Pro Tools

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Kartáč na divočáka

  Kartáče z divokých štětin jsou nejlepší pro zvýraznění přirozené textury rovných, vlnitých nebo kudrnatých vlasů bez utahování nebo vytahování, jelikož přírodní kartáče jsou šetrné ke všem typům vlasů. Kromě toho jsou vynikající pro rovnoměrné rozložení mastnoty z pokožky hlavy přes zbytek vlasů. „Štětinové štětiny nejenže výborně zvládají dlouhé vlasy, ale štětiny jsou od sebe dostatečně vzdálené, aby se vlasy při česání nezamotaly,“ říká James.
  Vyzkoušejte: štětec Christophe Robin Handle

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Rukojeť štětce

  Vlasy jsou nejjemnější, když jsou mokré. Abyste předešli zlomení, zvolte kartáč s pružnými plastovými štětinami, které jsou od sebe dostatečně vzdálené, aby zvládly i ty nejtvrdší uzly bez tahání. Tento od Harry Josh Pro Tools má také kuličkové hroty, které pomáhají masírovat pokožku hlavy a stimulují krevní oběh. „Masáž pokožky hlavy podporuje zdravé a lesklé vlasy a tento typ kartáče je k tomu jako stvořený,“ říká James.
  Vyzkoušejte: Mini rozplétací kartáče Harry Josh® Pro Tools Mini Mini rozplétací kartáče Harry Josh® Pro Tools

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Smíšený kartáč

  Kartáč se smíšenými štětinami je vyroben ze směsi přírodních štětin z divočáka a syntetických materiálů, jako je nylon, a je skutečně to nejlepší z obou světů. Kartáče na divočáka pomáhají rovnoměrně distribuovat mastnotu z pokožky hlavy od kořínků po konečky, zatímco nylonové kartáče vám pomohou spravovat vlasy. Díky tomu je vynikající volbou pro udržování středních až hustých vlasů. „Tento typ kartáče je skvělý na čištění vlasů nebo jen na odstraňování zamotaných vlasů,“ říká James.
  Vyzkoušejte: Velký zesílený štětec RAINCRY Restore

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Kulatý kartáč

  Se správným kulatým kartáčem můžete doma zahřebít výbuch hodný salonu. Umístění štětin pomáhá zjemnit vrásky a dopřeje vašim vlasům dokonalou dávku pohybu. Zatímco menší kulaté kartáče mají tendenci vytvářet pevnější kudrny, tato od R+Co je vhodná pro všechny typy vlasů a perfektní k rovnání vlasů nebo vytváření jemných vln. „Je to štětec velmi snadno se používá a vytváří hladké a lesklé vlny plážových nebo velkých hladkých vlasů, v závislosti na délce vlasů a způsobu práce s kartáčem při stylingu,“ říká James.
  Vyzkoušejte: R+Co Round Brush 4

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář