5 šamponů je perfektních pro barvené vlasy, protože zachovávají barvu| Zdravápleť

Jun 23 Tyto šampony jsou ideální pro barvené vlasy, protože je chrání před sluncem a zachovávají barvu

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Vlasy od Bruna Bruna

Bojíte se, že vaše barvené vlasy ztratí v létě svůj tón nebo lesk? Zaznamenejte si těchto pět speciálních šamponů a vypadají skvěle.

vzít (dobře) zabarvené vlasy je to velmi komplikované. Dívky, které si barví vlasy, to obvykle dobře vědí: barva vyžaduje zvýšenou péči. Jednou z hlavních starostí malované dívky je obecně to, aby její tón vypadal přirozeně. To je úspěch, který mohou dosáhnout jen koloristé a je třeba jim důvěřovat s dobrým výsledkem. Najít požadovaný odstín však nestačí, protože si jej musíte nechat později. Kadeřníci v tom mohou udělat málo nebo nic, protože je to jen v našich rukou.

Odborníci tvrdí, že krásně zabarvené vlasy do značné míry závisí na tom, co s nimi doma děláme. Hydratace a ochrana jsou dva základní předpoklady pro skvělý vzhled vlasů. Věci se komplikují v létě, kdy vlasy vystavujeme několikahodinovému slunci, soli z mořské vody, větru na pláži… jak ochráním barvu

© Laskavostí @chiaraferragni

jednoduché: použijte speciální šampon na barvené vlasy. Tyto produkty jsou formulovány se specifickým úkolem péče o barvené vlasy. Působí na obnovu struktury keratinu a opravu vlasového vlákna, čímž utěsňuje barvu. Navíc mají tendenci vytvářet ochrannou vrstvu, která minimalizuje ztrátu tónu při mytí a zvyšuje jeho lesk.

Existují také některé šampony, pro které jsou určeny barvené vlasy blondýnka. V tomto případě většinou obsahují intenzivní fialové pigmenty, které působí proti nežádoucím tónům žluté a oranžové. Také koriguje tón a dodává mu mimořádný jas.

Moroccanoil Blonde Perfecting Purple šampon
Šampon Elvive Color Vive
Revuele Perfect Hair Color Shampoo
Revlon Color Care šampon
Šampon KJMN s arganem z Kallosu

Při neustálém používání těchto šamponů na barvené vlasy se barva neopotřebuje, vlasy se budou lesknout a budete ušetřeni zklamání.

Napsat komentář