5 produktů pro domácí cvičení, které si můžete vzít kamkoli| Zdravápleť

01 Jul 5 produkty pro domácí cvičení, které si můžete vzít kamkoli

Zveřejněno v 10:00 v Zdravaplet Fit od Bruna Bruna

Chystáte se na dovolenou a nechcete se vzdát tréninkové rutiny? s těmito pěti tréninkové produkty MOI můžete v něm pokračovat, protože se vejdou do každého kufru.

Teď, když jsme si po roce vytrvalosti a úsilí zavedli efektivní každodenní tréninkovou rutinu, myšlenka léta nás znepokojuje. Budeme moci během prázdnin pokračovat v tréninku? Co když se přestěhujeme do pobřežní oblasti? Odejdeme z tělocvičny? Budeme moci trénovat v hotelu?

I když existuje mnoho možností, díky kterým je velmi snadné pokračovat ve sportování – tisíce videí na YouTube, mnoho influencerů, kteří cvičí živě prostřednictvím svých instagramových profilů, virtuální kurzy… – nevíme, jestli to budeme umět dělat dobře. . .

Trik je v tom zařadit do kufru tréninkové produkty, které vám umožní provádět různé a multifunkční cviky, s nimiž propracujete co nejvíce partií těla. Aby málo vážily a hlavně aby zabíraly málo místa a vešly se do každého kufru. Udělal jsem za vás práci a prohledal jsem kolekci sportovních doplňků molna prodej přes Ty jsi princezna Y sestřenicepět z nich domácí tréninkové produkty který vám umožní zůstat ve formě, ať už jste na dovolené nebo ne.

Elastický pas na zadek
některé posuvné kotouče
Elastická fitness trubice
multifunkční odporové pásmo
jógový blok

Jak bylo řečeno, s těmito pět tréninkových produktů značky MOI bude super lehké a příjemné pokračovat v naší již tak solidní sportovní rutině, abychom neztratili tón a cítili se nadále velmi dobře.

Napsat komentář