5 produktů pro boj proti akné, které jsou ideální pro mastnou pleť| Zdravápleť

14 Jul 5 produkty na akné, ideální pro mastnou pleť

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Kosmetika, kůže od Fabra Comunicación

„Cel akné a obiloviny Jsou minulostí,“ říká kategoricky z kosmetické značky Acnemy. Toto, které se považuje za skutečnou revoluci v produktech k léčbě akné, má nabídku efektivní a super kompletní kosmetika kdo miluje dívky s mastnou pletí a se sklonem k akné. Je to opravdu veřejné tajemství, které si zaslouží, aby se stalo univerzálním.

V jejím katalogu najdeme všechny produkty, které musí být toaletní taštička kompletní: čistící prostředky na obličej, sušící mléka, náplasti na vysušení pupínků, které jsou zázrakem, korekční séra pro prevenci jizev… Na závěr, velmi silný arzenál v boji proti akné. a rozlučte se jednou provždy s pupínky (dočerta). Jelikož nabídka je obrovská, vybrali jsme pět základních produktů, které pomáhají nejen bojovat, ale také předcházet vzniku akné, které by měly zahrnovat všechny (všechny) dívky s mastnou pletí.

Pleťový krém se sklonem k akné

© Aknemy Ošetření mastné pleti

Podle značky je tento nový produkt a světlý krém který chrání pokožku před poškozením sluncem a UVA a UVB paprsky. Kromě toho obsahuje kyselinu salicylovou, zinek PCA, niacinamid a quora noniPRCF, což pomáhá kontrolovat pupínky, redukovat je a předcházet jejich vzniku.

jemné mytí

© Acnemy Peeling pro mastnou pleť

Teď, když jsme experty na exfolianty (a pokud nejste, můžete se jimi stát klepnutím sem), můžeme pochopit, co to znamená, když značka vysvětluje, že tento peeling obsahuje kombinaci AHA, BHA a PHA kyselin, které působí jako šokové ošetření, exfoliace Jemně zesvětlí pokožku, minimalizuje post-cos stopy a vyrovná tón pleti.

Náplasti na pupínky

© Náplasti na akné

To je bezpochyby Vlajkový produkt proti akné a v Zdravaplet ji zbožňujeme. Jedná se o náplast obsahující 24 mikrošipek tvořených složkami jako retinol, kyselina salicylová, kyselina hyaluronová, niacinamid a oligopeptid-76. Po nalepení microdarts Pronikají do prvních vrstev pokožky a rozpouštějí se, uvolňují aktivní složky a léčí kořenový problém.

sušící mléko

© Aknemy Pimple Drying Lotion

Akné říká: Tato pleťová voda je nejblíže k zázraku, který existuje v kosmetice proti akné. „Jeho vzorec skončí typickým košíkem na hnis v záhybu!“ Dodávají. Obsahuje kyselinu salicylovou, oxid zinečnatý a niacinamid, který pomáhá odstraňovat nečistoty a odumřelé kožní buňky, zatímco kalamin, prášek na dně nádoby, snižuje podráždění a zklidňuje pokožku.

Sérum pro korekci znamének

© Aknemy sérum pro korekci pupínků

Pokud jsou předchozí produkty zaměřeny na boj proti pupínkům a jejich prevenci, je indikován k ošetření jejich otisků. Je to sérum na bázi kyseliny glykolové, které minimalizuje stopy post-cos (hyperpigmentace), zlepšuje texturu pleti a vyrovnává tón pleti. „A jsou-li v oblasti stále tvrdohlavé pupínky, přidali jsme kyselinu salicylovou a quora noni,“ vysvětlují. Tato poslední složka je nejúčinnější proti bakteriím akné, původcům akné, protože zabraňuje jejich množení a obnovuje rovnováhu kožního mikrobiomu.

Sbohem, pupínky.

Napsat komentář