5 peelingů na obličej pro přípravu pokožky| Zdravápleť

07 Jan 5 jemné peelingy na obličej pro přípravu pokožky

Pokud chcete, aby vaše pokožka vypadala mnohem zdravěji, vyzkoušejte některé z těchto peelingů na obličej, které zlepšují účinnost vašich produktů.

Není žádným tajemstvím, že (téměř) každý, že správné čištění a exfoliace pleti optimalizuje účinek kosmetiky na naši pleť. Jinými slovy, pleť očištěná od nečistot lépe pojme aktivní složky například séra nebo hydratačního krému. Závěr: co použít peelingy na tvář Měl by to být jeden z nejdůležitějších kroků v každé kosmetické rutině obličeje, protože může způsobit cokoli jiného.

Exfoliace pokožky obličeje je vynikající zvyk, který vám pomůže mít víc jemné a lesklé, ale s podmínkami. Odborníci trvají na vyhýbání se velmi častým (denním nebo téměř každodenním) a agresivním exfoliacím. Nezáleží na tom, zda je vaše pokožka více či méně citlivá, klíčové je dělat to kontrolovaným způsobem (jeden až třikrát týdně, v závislosti na typu pleti) a vždy při výběru produktu velmi dobřekterý je hladký a nedráždí a nebrousí.

Tyto produkty –peelingy na tvář– stát se ještě aktuálnějším nyní, když se blíží léto a počet hodin slunečního záření se značně zvýšil. Pro přípravu pokožky obličeje, nic lepšího než tato kosmetika.

Jakou funkci mají tyto peelingy?

V podstatě eliminují mrtvé buňky a mrhat naší pokožky hlubším způsobem než čistící prostředek nebo toner. Hlavní rozdíl je v tom, že obsahují přírodní mikročástice, které špínu „táhnou“. Výsledkem je vždy čistá, zdravá a vyživená pleť. Samozřejmě, musíte si dát pozor, aby byl peeling jemný, chcete-li se vyhnout podráždění. Proto vám dnes nabízíme výběr jemných peelingů na obličej sestřenice.

Polynéské detoxikační modré kapky na obličej

Detoxikační peeling Blue Drop (6,95 EUR)

Tento detoxikační peeling na obličej Blue Drops je vyrobeno z bílého písku, rýžového oleje a wakamu. Textura písku na pokožce vám poskytne povrch bez pokožky. Lehké tření, které obnovuje dermis a stimuluje obnovu buněk.

Detox Skinfood Face Exfoliator

Detox pleťový peeling na pleť (9,95 EUR)

Detox Skinfood je věnován složkám, které najdeme v přírodě a které se používají ve správném množství, aby poskytly živiny a antioxidanty, které naše pokožka potřebuje. Tento typický peeling na tvář jsou zelňačkasilný antioxidant bohatý na vitamíny A, C, E a K, který je zodpovědný za boj proti stárnutí, zmenšuje velikost pórů, podporuje tvorbu kolagenu a detoxikuje pokožku; pšeničná trávarostlina bohatá na vitaminy A, C a E, aminokyseliny, fytosteroly a minerály používané k léčbě kožních onemocnění, jako je akné, popraskané rty nebo rány; Zelený čajvelmi bohatý na antioxidanty as velkou antiseptickou silou, která z něj činí dokonalého spojence na oddálení stárnutí resp. cve zkratcejehož hlavní funkcí je exfoliace pokožky obličeje.

Kávový peeling na pražírny

Peeling na obličej espresso na pražírny (5,95 EUR)

Espresso Face Scrub je peeling na obličej na základě vlastností kávy. Jeho obnovující síla omlazuje pokožku a bojuje proti nedokonalostem, jako jsou akné nebo skvrny. Vyrobeno z přírodních složek, kromě peelingu, vyživuje a zjemňuje, čímž získává svěžejší pokožku s extra leskem.

Bamboologický peeling s aktivním uhlím

Detoxikační maska ​​s aktivním uhlím Bamboology (12,95 EUR)

Detoxikační maska ​​s aktivním uhlím na bázi aktivní uhlí a výběr těch nejlepších ingrediencí tradiční orientální kosmetiky. Poskytuje jemnou exfoliaci, která pomáhá odstraňovat toxiny, chrání pokožku před vnějšími vlivy a zlepšuje pevnost obličeje.

Revuele exfoliační maska

Exfoliační maska ​​Insta Magic Beauty Revuele (1,95 EUR)

Čistí pleť do hloubky a má matující efekt. Obsahuje růžový jílkterý pomáhá odstraňovat nečistoty z pokožky; oxid zinečnatýkterý pomáhá obnovit pokožku; mentolcož snižuje velikost pórů a vitamín E pro nadstandardní stravu. Doporučuje se pro smíšenou a mastnou pleť.

Používání těchto produktů není žádným tajemstvím, protože k usnadnění aplikace stačí jen hydratovat pokožku obličeje a rukou. Po nanesení na obličej je třeba jemně masírovat celý obličej (super důležité nemít červenou pokožku!). Nakonec produkt odstraníme a začneme s každodenní rutinou obličeje.

Jak již bylo řečeno, zde je (velmi účinný) nákupní seznam peelingy na obličej. Nezbytný je výběr neagresivních složení, aby exfoliace nepoškodila pokožku tažením enzymů a zdravých tuků, které nechceme odstranit.

Napsat komentář